Jump to content

Поп-фолк скандали (май 2024)


Препоръчани коментари

Тази песен, която гръмна в тикток-а с изкуствения интелект на Галена, някой може ли да пусне оргиналния и пръв клип или профила, който за пръв път я качи? Мисля, че саунд-а, който се използва с клипчето от една фадрома на полето, не е истинския профил. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ANGEL каза:

Тази песен, която гръмна в тикток-а с изкуствения интелект на Галена, някой може ли да пусне оргиналния и пръв клип или профила, който за пръв път я качи? Мисля, че саунд-а, който се използва с клипчето от една фадрома на полето, не е истинския профил. 

Качват се от един профил chalga нещо си и след като е взета песента ги трият. Преди това имаше една много добра АI с Преслава,дано някой я е взел.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сряда - 18:00 - Цветелина Янева

WWW.INSTAGRAM.COM

cvetelinaianeva on May 20, 2024: "Очаквайте новата ми песен на 22/05/24 - 18.00 h. в официалния ми YouTube канал @TsvetelinaYanev...".
  • Like 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DevilWish каза:

@Willy знаеш ли какво става с албума на Галена? Ще го бъде ли тоя месец? Алисия излъга :D 

Трябваше на 1.05.2024 да излезе, но преправят флашките заради една махната песен 😕 

 

 

 

 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ANGEL каза:

Трябваше на 1.05.2024 да излезе, но преправят флашките заради една махната песен 😕 

 

 

 

 

Това не е ли песента на Симона и Мирела? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ANGEL каза:

Трябваше на 1.05.2024 да излезе, но преправят флашките заради една махната песен 😕 

 

 

Само на флашка ли ще е?

И за какво я е махнала? Можеше и нейната версия да се забележи?

Предполагам и Алфа и Галена са купили правата, така че не виждам какъв е проблема?

Но все пак знаем си я Комплексарка-Галка...

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Jake каза:

Аз не съм част от поп-фолка, нито от шоу за травестити. Така, че това как аз изглеждам няма нищо общо. Коментирам публични лица, аз не съм такова. 

Загубата е изцяло твоя.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Гальо е надцакал Галена и заради него сега тя си изменя албума?😆 @Willy, искаме коментар.

Точно пък за тази песен ли са намерили да се карат за права...

Е тази песен направена по добър начин, може да е огромен хит. Има и Галена примери с Шефката и Ламбо. Просто на Алфа текста е смешен. "Мале мале тоз път ще стане, наще искат го за зет..."

https://youtu.be/4DyAGpQ7A-s?si=xFU7indXtALKArFY

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Е тази песен направена по добър начин, може да е огромен хит. Има и Галена примери с Шефката и Ламбо. Просто на Алфа текста е смешен. "Мале мале тоз път ще стане, наще искат го за зет..."

https://youtu.be/4DyAGpQ7A-s?si=xFU7indXtALKArFY

Мелодията прилича на колкото си искаш други комерси, нищо отличаващо се. Потенциалът й е макс за сезонна 'разбивация' в дискотеки/тик-ток, също като версията на Алфите. Като цяло поредно голямо издишане от Гальо и не знам си кой подред повод да съжаляваме Симона, че след яките песни от първата година я мъчат с подобни евтинджоси...

Галена ако иска да отбележи качествено 20 години и да навакса липсата на концерт трябва да подбира по-силни песни. Баш албумите са мястото, на което спокойно може да си позволяват и експерименти...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Jouey каза:

Само на флашка ли ще е?

И за какво я е махнала? Можеше и нейната версия да се забележи?

Предполагам и Алфа и Галена са купили правата, така че не виждам какъв е проблема?

Но все пак знаем си я Комплексарка-Галка...

Който и да е на нейно място би махнал песента, не е до комплекси или не 😉 Още повече че ще издава албум, а Гъбин побърза да финтира и да си покаже ку**енските номера.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От аромата МУУУУУУУУУУ направо ПОЛУДЯВААААААААААААМ! ❤️ 

 
Номерата на колата - всички знаят му в града...... полудяли са по моят мъж-мечта ❤️ 
Аууу.... успя да ме зариби. ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мария и баба й ли са на втората снимка?

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

След тея номера на Гъбин - Галена хептен никога няма да направи дует с него.

Дреме и на к*ра на Галена. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...