Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Какво щастие за фен клуба на Киара в Ямбол. Той вече наброява над 200 членове и повечето ще са там, за да аплодират любимата си певица. Ценко и Филчо дори обмислят да положат червен килим пред дискотеката, на който да стъпи невороятната Киара по подобие на наградите Оскар в Съединените Щати. 😁

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Willy каза:

5,7M



4,7M

 

"Палатка" - изключително прехвалена песен, много излишно титулувана. Не можех да понасям как беше номер едно 11 поредни седмици или нещо такова в тогавашната с голяма тежест класация на Сигнал. Постави рекорд за най-дълго време на първо място през 2010. Основна конкуренция й бяха "Тихо ми пази" на Галена, "Пия за тебе" на Преслава и Елена Паришева.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

"Палатка" - изключително прехвалена песен, много излишно титулувана. Не можех да понасям как беше номер едно 11 поредни седмици или нещо такова в тогавашната с голяма тежест класация на Сигнал. Постави рекорд за най-дълго време на първо място през 2010. Основна конкуренция й бяха "Тихо ми пази" на Галена, "Пия за тебе" на Преслава и Елена Паришева.

Там от едно време си се случва да има нелепи песни на първо място, рядко е, но поне една или две песни в годината са си нелепи от край време.
Палатка мина и замина, но песни като Тихо ми пази, Пия за тебе и Влез си бяха истинските хитове на 2010. Според мен дуета добре го дадоха на Пия за тебе, песен трябваше да я дадат на Тихо ми пази. Янева май взе клип тогава?

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влез в канала на Кости, мисля, че тогава е излезнала на 28.9.2010 - направила е 23 милиона!

Пия за тебе е качена по късно и има 11, Тихо ми пази има близо 7, качена е по-късно, Палатка няма и 5! - 4,7.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница всеки ден е на фитнес. Тя преди е казвала, че никога не тренира а сваля кила само с диети. 
Явно след бебето вече не става така.

За следващия клип ще е в топ форма.

Направо да взима и Фатмес със нея.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Balkandji1 каза:

Скандално! На 3 промила в кръвта човек е нормално дори да залита, а Дебора е напълно адекватна, походката й е нормална, говори нормално пред камера. Струва ми се, в този тест има някаква грешка.

Hocu MoMu4emo!

преди 28 минути, Balkandji1 каза:

Юнона, предписала съм строга рецепта, която трябва плътно изпълнение всеки ден. 3 медикамента съм предписала. Явно е, че си спряла изпълнението на рецептата. Престани да разваляш семейства на гугутки, спри алкохола, пий лекарствата.

- Д-р Хинова

Ha MeH Mu cmaHa uHmepecHo 3a6mo uMa cmo/\, onakoBaH B 4yBa/\, Ha ba/\koHa?😳

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Яница всеки ден е на фитнес. Тя преди е казвала, че никога не тренира а сваля кила само с диети. 
Явно след бебето вече не става така.

За следващия клип ще е в топ форма.

Направо да взима и Фатмес със нея.

Tq npegu xoge6e c IoHoHa u guMaHa. noc/\e Maū ce ckapaxa 3apagu napa/\uq

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , FolkEmpire каза:

БТВ: Само наш екип успя да разговаря с нея...

Дебора: Няя коментирам!

image.png.9e1bc7bc02c9ac85b23204b59d593038.png

Какво има да коментира толкова. Още от ВИП Брадър е ясно, че е алкохоличка. Бит и *бан не си признават обаче. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И то още не са го осъзнали като хората. От поне десетилетие се акцентира предимно на едно и също изтъркано и възможно най-пошло звучене от арабската и ромската гама, а то особено в страните от близкия изток има още тооолкова много нюанси. В последните години буквално само в Еуфория се усеща някакъв опит.

Тук също има някакъв опит за арабско, ама доизциганено. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.0b3cea0d2029acf2f425dcfbc3e2ca00.png

Камелия, Глория и Сашка - любимите ми матрьошки.

Толкова се дразня всеки път като го видя това. П.С. и ТикТок са започнали да слагат авто руски субтитри на БГ видеа. Срамно е уж едни от най-добрите алгоритми да не могат да различават два коренно различни езика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Информация свише. Казвам ти, тия плутониеви индивиди са номер 1 по информираност. Добре, че с някои от тях станах приятел.

Казаха ми, че има купени гледания това парче. Иначе не знам до каква степен е било хит, тогава се занимавах с други неща.

Песента гърмеше отвсякъде и детронира топ хитове от първото място в Спотифай, отделно беше мегахит в Тик Ток. Цурче имаше платена реклама първата седмица и оттам конюктурата перфектно подхвана песента и тя се превърна в мегахит. Какви купени гледания, какви 5 лева?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, BobiTo каза:

Тук също има някакъв опит за арабско, ама доизциганено. 

 

 

То тук арабското съвсем се губи из дебрите на махалата. :D

За мен трябва да експериментират с нещо по-умерено в този стил или да измислят някакви съчетания, има някои песни, които звучат много тайнствено и красиво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

То тук арабското съвсем се губи из дебрите на махалата. :D

За мен трябва да експериментират с нещо по-умерено в този стил или да измислят някакви съчетания, има някои песни, които звучат много тайнствено и красиво.

Какво мислиш за визията на Фатмигюл в тази видео версия?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

То тук арабското съвсем се губи из дебрите на махалата. :D

За мен трябва да експериментират с нещо по-умерено в този стил или да измислят някакви съчетания, има някои песни, които звучат много тайнствено и красиво.

Е Меди се вдъхновява отдавна за баладите си от арабския свят, поне да вземе тази! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

He, egHa, Ho gocmama4Ha u kameGopu4Ha🌹

 

Нела, това от дясно вие ли сте на обложката или някой караконджол с омазнена кожа? И при вас ли е жулен боткс, Нела?

Този пък такава обложка сложил, че хората да й се подиграят.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Нела, това от дясно вие ли сте на обложката или някой караконджол с омазнена кожа? И при вас ли е жулен боткс, Нела?

Този пък такава обложка сложил, че хората да й се подиграят.

NDAtMjk4Mi5wbmc.jpeg

NDMtMTMwNC5qcGVn.jpeg

тук погледът й е леко психопатичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

NDAtMjk4Mi5wbmc.jpeg

NDMtMTMwNC5qcGVn.jpeg

тук погледът й е леко психопатичен.

От Нела за селяните!

Само тази гювендия Райна ми се бута в краката в народния фолк да ми краде тиражите, мраза я!

- Нела

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, asylum каза:

He, egHa, Ho gocmama4Ha u kameGopu4Ha🌹

 

Нела, прическа сте си направили за интервюто, а белите ви коси седят небоядисани. Нела кюпек, лакът ем-мек-салтарек!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ужасно изглежда Нелина на обложката. Хем гледа на лудо, хем в лицето е като набодена с филъри от Али Експрес. Чак ме е страх да отворя видеото. 

😂😂😂

Тя е от по-пестеливичките, дъщеря й обеща да я уреди с козметика от Интернет и Нела й се довери. Боцка се у тях сама.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
×
×
  • Create New...