Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Emanuela.Carey каза:

Много смотан образ на Коцето. А Алисия средна работа - на моменти доста фалшива. Галена определено беше по-добрата днес.

Аръков доста преигра. Явно не си е направил труда да си пусне и 1 клипче на Косьо от концертите на Планета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Аръков доста преигра. Явно не си е направил труда да си пусне и 1 клипче на Косьо от концертите на Планета.

Според мен е учил образа на Коцето от скечовете му в Тикток. Но като сценично поведение наистина нищо общо.

По-добре да беше имитирал Ася.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Възбудете се!
Вид, размер, Дължина и доволна ли съм билааааааа?

Ти си го заслужи! Добрееееееееееееееееее!

  • Haha 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Много смотан образ на Коцето. А Алисия средна работа - на моменти доста фалшива. Галена определено беше по-добрата днес.

Само аранжимента става, "Тъъъ-рътътъ-тъъъ-рътътъ-тъъъ-ръ-тътъ-тън-тън-тън..."

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Според мен е учил образа на Коцето от скечовете му в Тикток. Но като сценично поведение наистина нищо общо.

По-добре да беше имитирал Ася.

Да споменем и Марчето - изкефи ме как се изгаври с постоянната си раздяла с Миро 🤣  Италианска работа били....баш индийска, ма ай 😂 "очочорена" била 😆

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Мара забравих да коментирам че е тотал излагация. Чак бияча ѝ да се изплези в национален ефир да го видим какъв е толуп.

Ама поне и тя горката не се взима насериозно. Журито не знам какъв грях берат да ѝ казват че пее добре.

Току що, Just_Me каза:

Да споменем и Марчето - изкефи ме как се изгаври с постоянната си раздяла с Миро 🤣  Италианска работа били....баш индийска, ма ай 😂 "очочорена" била 😆

Чудех се да се смея ли, да ме е срам ли :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

А за Мара забравих да коментирам че е тотал излагация. Чак бияча ѝ да се изплези в национален ефир да го видим какъв е толуп.

Ама поне и тя горката не се взима насериозно. Журито не знам какъв грях берат да ѝ казват че пее добре.

Той преди време беше и на интервю с Алекс Сърч. когато беше нагости в BTV. И там го бутна.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Да споменем и Марчето - изкефи ме как се гаври с постоянната си раздяла с Миро 🤣  Италианска работа били....баш индийска, ма ай 😂 "очочорена" била 😆

Явно се оприличава на онези където отиват за работа, а тамошните мутри ги карат да им правят с*вирки и ако не изпълняват ядат бой.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Той преди време беше и на интервю с Алекс Сърч. когато беше нагости в BTV. И там го бутна.

Опитва се да му създаде образ на добродушен и безвреден глиган.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

А за Мара забравих да коментирам че е тотал излагация. Чак бияча ѝ да се изплези в национален ефир да го видим какъв е толуп.

Ама поне и тя горката не се взима насериозно. Журито не знам какъв грях берат да ѝ казват че пее добре.

Лицето на Краси Гюлмезов когато Мара пееше:

20240408_221408_2_81.jpg.webp

  • Haha 5
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Опитва се да му създаде образ на добродушен и безвреден глиган.

То си му личи какъв е, даже и когато говори.... Тя нали беше подала молба за развод? Пак ли го прибра. Много съжалителна и емпатична ще излезе :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Галена май е отишла заради Аръков, иначе сигурно нямаше да стъпи там.

Е, че те не са близки приятели 😅

Ако Азис е скаран с продуцентите както някой тук спомена, то Галена е отишла да подкрепи Зомбори.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Илиева и Миро - яка.

Сега гледам Жалка - не можа да влезе в песента в началото. А пееенето й - не беше крайно зле, но въздух не й достигаше, за да си завърши фразите на много места. Нещо скована ми се стори. Защо не подскачаше като маймуна :D ? Но тя не е отказала участие догодина. Симпатична беше. Не се изложи.

Мария... слабо пеене, не знам как винаги не се орезилява...въпреки рехавото гласче.

Алисия си беше ок. Но Аръков направо ми оглуши тъпанчета. Много зле.  

Джулияна за първи път да звучи добре в песен. 

 

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за пеенето,  но Галена изглежда потресаващо зле за  38-годишна жена, бие повече на 48. Трябва й спешна почивка от нощния живот и да спре да си блъска боклуци в лицето. Ася и Марчето са на същия хал, една идея по-добре.  

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...