Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Можем да скърцаме със зъби в ъгъла, но Дончо този път нацели хит. За два дена почти 3 хиляди клипчета в Тикток с песента.

 

Е то оставаше и за цяла "кариера" да няма и една читава песен. Дори и най-големите непрокопсаници все уцелват по някое и друго популярно парче. "Тик-так", онази с Галена и Меди и сега "Ненормален" - май са й това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Olay каза:

Специално си направих труда да преброя продадените места:

Тони - 7460
Преслава - 5180

Тони не го мислете, той само от масите от преде е направил приход, по голям от прихода на всички продадени билети на Преслава до момента, какво остава за останалите билети.

За месец и половина П. е продала с 1 800 билета повече отолкото Глория за почти цяла година и някой тук има смелостта да твърди, че Глория била по-голяма в чалгата в момента и като цяло от нея?!!?!?!?!
naomicampbell-naomi.gif

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

До концерта на Стораро остава малко повече от месец,а до този на Преса има повече от половин година + че гадния резак е поканил 90% от топ имената в жанра. Сравненията между двата концерта са нерелевантни

Преслава е звезда. Стораро е дуетен изпълнител и балон, който се спука. Трябва да ги раздава безплатно тези билети, че да напълни нещо. Хората предпочитат да попаднат случайно на негово участие в дискотека на вход свободен, да си купят пиячка и да се надрусат. За какво им е да ходят, ако последните 2 ги няма? 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BobiTo каза:

Анелия и Илиян "Цял живот" утре в 18.00!

Тая па не се спря с тоя нафталин Илиян, да вземе да направи нещо с младо име като Меди, Антонио, Робов.

На мен "Не исках да те нараня" ми е супер любима песен, а "Две неща" също беше хит, последния им дует "Сърцето ще плати" си беше флоп, от този не знам какво да очаквам. Анелия е снимала още 3 клипа през март, а тази песен с Илиян мисля, че я е забавила във времето заради "Не можеш да ме замениш", първо е искала да пусне нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Преслава е звезда. Стораро е дуетен изпълнител и балон, който се спука. Трябва да ги раздава безплатно тези билети, че да напълни нещо. Хората предпочитат да попаднат случайно на негово участие в дискотека на вход свободен, да си купят пиячка и да се надрусат. За какво им е да ходят, ако последните 2 ги няма? 

Виж, че е предвидил за богатите пияници маси с пиене и мезе. :D При Прес защо няма такива кръчмарщини - защото хората ще са там, за да СЛУШАТ. За мен е странно да седнеш като на кръчма да ядеш и пиеш в многохилядна зала.

  • Like 4
  • Haha 1
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Виж, че е предвидил за богатите пияници маси с пиене и мезе. :D При Прес защо няма такива кръчмарщини - защото хората ще са там, за да СЛУШАТ. За мен е странно да седнеш като на кръчма да ядеш и пиеш в многохилядна зала.

А и за него билетите са пуснати в Продажба отдавна, Преслава само за месец и половина е продала близо 6000...... въпреки циганизацията която е купила билети за Стораро, при нея ще има повече хора. То е ясно. Преслава е изпълнител с хитове, глас, харизма и песни които ще останат. Докато Стораро се превърна в дуетен изпълнител , а хитовете му са кръчмарски. 

  • Like 6
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

До концерта на Стораро остава малко повече от месец,а до този на Преса има повече от половин година + че гадния резак е поканил 90% от топ имената в жанра. Сравненията между двата концерта са нерелевантни

Точно, твърде вероятно е Преслава да надмине числото към Септември.
Направих си труда да ги преброя, защото тука се натякваше че Преслава има повече продадени, което за момента не е така.

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

За месец и половина П. е продала с 1 800 билета повече отолкото Глория за почти цяла година и някой тук има смелостта да твърди, че Глория била по-голяма в чалгата в момента и като цяло от нея?!!?!?!?!
naomicampbell-naomi.gif

Аз не мисля, че е имало някога период в 20 годишната кариера на Преслава, когато Глория да е била по-голямата.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Виж, че е предвидил за богатите пияници маси с пиене и мезе. :D При Прес защо няма такива кръчмарщини - защото хората ще са там, за да СЛУШАТ. За мен е странно да седнеш като на кръчма да ядеш и пиеш в многохилядна зала.

Трябваше да покани и Ария като гост - да се кълчи около масите и да танцува в скута на чичаците. МИГОМ щеше да напълни залата!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SunlightЧерпя те с тази простотия на Коце и Фънки! :D

 

WWW.FACEBOOK.COM

Приятел в нужда се познава 🧻. KONSTANTIN · Оригинално аудио

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

След оригиналът и версията на Теа..не очаквам нищо сполучливо от нашите двете 😂

На Теа е много добра, дано и тяхната се е получила.
Хайде някой да вземе и Jasa и Kucketina на Милица. Дано е Преслава! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

1

 

Тая русата от Алфа всъщност е на Ивайла Ориджинъл леля й, на която е кръстена. Нищо, че Галиновата Ива лъже, че е на 15 в първия си клип. (когато все още приличаше на човек и й викаха "внучката на Деси Слава")

Ама "старост-нерадост" са казали хората - съвсем си съсипа физиономията и в последните клипове е трудна за гледане. Хич не мисли за наборите си със слаби сърца.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса "Общата" обиколи целия ГЕРБ и сега отива да опраска ДПС? :1000(29): Нема никаква музика, ей! Хващам се, че започнах да избягвам чалгата. Аз най-дъртия чалгар? :D

  • Like 2
  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Деса "Общата" обиколи целия ГЕРБ и сега отива да опраска ДПС? :1000(29): Нема никаква музика, ей! Хващам се, че започнах да избягвам чалгата. Аз най-дъртия чалгар? :D

Няма хитове. Какво ще кажеш за миналата година? Поне 5 хитови песни имаше ли? :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Деса "Общата" обиколи целия ГЕРБ и сега отива да опраска ДПС? :1000(29): Нема никаква музика, ей! Хващам се, че започнах да избягвам чалгата. Аз най-дъртия чалгар? :D

На панаира ще поразмислиш пак. :D

Как мислиш, че се развива кариерата на Камс?

Иначе бг чалга и аз все по-малко слушам, нещо съвсем ме изгубиха. Хитове не липсват иначе, но пак еднодневки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

На панаира ще поразмислиш пак. :D

Как мислиш, че се развива кариерата на Камс?

Иначе бг чалга и аз все по-малко слушам, нещо съвсем ме изгубиха. Хитове не липсват иначе, но пак еднодневки.

Може би за миналата година 5-6 хита.... Дали и това не е много.... 2022 и 2023 според мен бяха супер слаби години, даже най-слабите. А на времето си мислех, че 2009 е слаба :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Може би за миналата година 5-6 хита.... Дали и това не е много.... 2022 и 2023 според мен бяха супер слаби години, даже най-слабите. А на времето си мислех, че 2009 е слаба :D 

Меди, Галена, Азо Джордан основно пускат хитове... щеше ми се повече изпълнители, ама май това са  хитмейкърите главно. Гальо и той. Но нищо не се задържа повече от година, и то отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Меди, Галена, Азо Джордан основно пускат хитове... щеше ми се повече изпълнители, ама май това са  хитмейкърите главно. Гальо и той. Но нищо не се задържа повече от година, и то отдавна.

Даже месеци.... По 2-3 месеца най-много и край....
Аз за миналата година се сещам само за песни като Улицата-Преслава, Къв съм як-Джордан, Азис и Галена-По, по, по, Телефона-Алисия, Бавария-Ванеса и песен която излезе в края на 2022 Към вратата на Емануела и Анелия... Галин ли? Да, Ела, Хабиби също.... но самостоятелен хит и той и Азис нямат от 2017 година сигурно. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...