Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Симона Не-Глориева и Не-Копието на Гергана също с нова песен скоро! @xroflx9

WWW.INSTAGRAM.COM

2,895 likes, 86 comments - simona_alphamusic on March 28, 2024: "S O O N"

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Колко са реални е друг въпрос. И в спотифай за един ден са минали от 17к на 12к което е много брутален спад. При другите няма подобни аномалии.

пс Актуализираха пак спотифай. ''Лудница'' скача с 8 хиляди а на Галин боклука с около 9к. И там се научи да купува трафик боклука.

Като Спотифай го хванат, ще го ядем голям, защото Спотифай плаща повече роялтис от тубата и това, което прави (ако е така де) си е финансова измама.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Симона Не-Глориева и Не-Копието на Гергана също с нова песен скоро! @xroflx9

WWW.INSTAGRAM.COM

2,895 likes, 86 comments - simona_alphamusic on March 28, 2024: "S O O N"

 

 

Време е Сими пак да детронира Лидл.

Това за мен е една от най-добрите песни в поп фолка за миналата година, но записа я прави неслушаема какафония.

Като си я пусна в Спотифай на Джена не ѝ се разбира какво пее, има супер много статичен звук, бучи. 
Не знам дали Галин не усеща какви евтини продукции пуска или просто тотално не го интересува качество.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, FikLena каза:

Ивка Бейби е в Истанбул за Нов Фейс. Интересно Галена къде ходи за пластични операции

Кой им плаща за тия интервенции, по-специално на Ивка... тя е като вманиачена на тая тема, а резултатите са... Като се сетя, че и Петканови си смениха дружно фейса, само и само да получат някой лев за реклама на турска клиника. Мисля, че има някакво колективно полудяване.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

Ивка Бейби е в Истанбул за Нов Фейс. Интересно Галена къде ходи за пластични операции

Никъде, при нея новия фейс идва с Еконт от Мадам Тюсо. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.03.2024 г. от 5:10, Gerganafen каза:

Е то оставаше и за цяла "кариера" да няма и една читава песен. Дори и най-големите непрокопсаници все уцелват по някое и друго популярно парче. "Тик-так", онази с Галена и Меди и сега "Ненормален" - май са й това. 

Кариера и Дончо в едно изречение са съвместими термини, само ако контекста е добив на камъни ;) 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Не съм влизал в този форум от години! Едно време влизах и във форума на Планета. Радвам се, че все още съществува.

Две неща за начало:

1. Какво стана с онзи фен на Камелия, Фокси? 

2. Борис Бонев си беше все така неприятен и тогава и сега. Хахах

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Jake каза:

Здравейте, 

Не съм влизал в този форум от години! Едно време влизах и във форума на Планета. Радвам се, че все още съществува.

Две неща за начало:

1. Какво стана с онзи фен на Камелия, Фокси? 

2. Борис Бонев си беше все така неприятен и тогава и сега. Хахах

Здравей, Фокси😇

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Jake каза:

Здравейте, 

Не съм влизал в този форум от години! Едно време влизах и във форума на Планета. Радвам се, че все още съществува.

Две неща за начало:

1. Какво стана с онзи фен на Камелия, Фокси? 

2. Борис Бонев си беше все така неприятен и тогава и сега. Хахах

С Весо Фена и компания подготвят стендъп шоу, ще подгряват на концерта на Камелия в Арена София. :) 29.02.2025

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

С Весо Фена и компания подготвят стендъп шоу, ще подгряват на концерта на Камелия в Арена София. :) 29.02.2025

Концерта ще е благотворителен, надявам се, в подкрепа на каузата "Спаси Камелия" набираща средства за възстаноявването на оргиналния фейс. 

  • Like 1
  • Hug 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Тая врякаща гарга нямаше ли да мигрира някъде надалеч или се отказа? Нали мразеше българите?

Да си взимат с Гюрулту еднопосочни билети, така като се мотаят пак ще изтърват сезона! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...