Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Runevski каза:

“I love you” на група “Осем Осем” има близо 4,2 милиона гледания в YouTube. А помните ли, че Андреа я пееше по участия? 

Още инфо: https://88music.alle.bg/

 

Нормално, тая хитачка пръска с музиката още когато си я пускам.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако се направи един концерт с многоизпълнители ит онова време (ама с пари, не тая халтура), на който всички да изпеят по една - най-хитовата си песен емблема ще разбият.  С някакво правило,  примерно песента да е от 2003-та макс, да е ретро концерт.  Не да ми пеят Като те почна и Палатка.  От тоя концерт  - Софка, Дачева, Орхан Мурад, Луна, Кали. Десислава, Камелия, Глория,  Ивана,  Малина, Азис, Бони, Екстрата, Цветелина,  Весела, Рени, Кати, Лия, Коста Марков, Нелина, Еми Стамболова, Петра + някакви отдавна забравени, но с емблематични песни,  като Бойка Дангова, Каролина, Диана или Орнела (ще е фурор със сегашната й визия) например . И един дигитален аварар на Румяна. Както са направили преди десетина години още на Далида, като жива е:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах с книжка от 1 месец кара със 120км докато държи телефон с другата ръка и снима сторита.

Тонката просто да се моли нищо лошо да не се случва, че тогава излагациите по телевизията ще му се струват песен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Само не е споменала - гроздето розе ли е било? Или бяло без семки? Или бяло със семки или пък червено?
Аз предпочитам розе или без семки. Трябваше да ни осведоми. И каква е била минералната вода? Девин? Княжево? Горна Баня? Банкя? Хисар? Трябваше да поясни и колко литра е изпила и освен гроздето - плодът на Боговете, какво друго е хапнала? Може би голяма, жълта италианска ябълка? Или пък круша? Ами ако са били две меки круши и едно кафе еспресо? Да не последва на Татяна примера? Жизнено важно е да поясни.

Вода Свобода :D 

Не знам... няма снимки от залата. То е ясно, че е била на 20% пълна. Да бяха заели НДК.

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Емрах с книжка от 1 месец кара със 120км докато държи телефон с другата ръка и снима сторита.

Тонката просто да се моли нищо лошо да не се случва, че тогава излагациите по телевизията ще му се струват песен.

По-точно да се моли да се случи след концерта му, че съвсем ще закъса. Чак ми е жал как няма прогрес.

Screenshot.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Имат си нови партньори и двамата🤪

Цуци не е ли с един ММА-ец/боксьор? А Пеевски както виждаме си е за постоянно в Бг, бяха го писали с Десислава Атанасова. Тя си живее в Дубай май иначе. Не мисля, че ще започне с участията, тя се е подсигурила за години напред😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука в тая чалга засега. Ни един хит няма,а сме почти средата на март,дори самия аз от началото на годината за повече от веднъж съм си пускал точно 4 песни-на Емануела,на двете Мегастарки и дуета на Джия и Адам. Миналата година по това време вече имахме Трилогия,Джентълмен,Името ти,Сърце от лего и Малката беля като по-голям хит май излезе по това време.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Емрах с книжка от 1 месец кара със 120км докато държи телефон с другата ръка и снима сторита.

Тонката просто да се моли нищо лошо да не се случва, че тогава излагациите по телевизията ще му се струват песен.

По-скоро останалите в движението да се молим да не ни се случи нещо с поредния сопол на пътя...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

По-скоро останалите в движението да се молим да не ни се случи нещо с поредния сопол на пътя...

ми купете си валяк, бре. или летяща чиния.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Голяма скука в тая чалга засега. Ни един хит няма,а сме почти средата на март,дори самия аз от началото на годината за повече от веднъж съм си пускал точно 4 песни-на Емануела,на двете Мегастарки и дуета на Джия и Адам. Миналата година по това време вече имахме Трилогия,Джентълмен,Името ти,Сърце от лего и Малката беля като по-голям хит май излезе по това време.

От тая година само на Мария - Дай, газ съм слушал повече от 10 пъти :D А хит още няма!
Най-слушаната ми песен за месец февруари:

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Давай г*з" танцьорите са по-харизматични и изразителни от скованата "звезда". Добре, че са тия никому неизвестни хорица за да й направят видеото. Смятай...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Гледания ли купува или просто идват от Гърция? 240к пък не е влязла в трендинг

IMG-2669.jpg

За 1 ден кралица Ариа с повече гледания от скандалната Дилдона за месец.💀 На някои хора просто не им е писано да са звезди, време е най-накрая на Дидо да му светне лампичката. Кауфланд или друга подобна верига го зове.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , meleto каза:

Вода Свобода :D 

Не знам... няма снимки от залата. То е ясно, че е била на 20% пълна. Да бяха заели НДК.

По-точно да се моли да се случи след концерта му, че съвсем ще закъса. Чак ми е жал как няма прогрес.

Screenshot.png

Междувременно Софка и Камджалов са продали зала 1

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

ми купете си валяк, бре. или летяща чиния.

На теб ще ти купим летяща чиния, за да отидеш до планетата Андреа и да слушаш Hayati.

14088449_1776554972602432_5468952390122155861_n.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Краката на Диванчето с топло чайче Tatyana в ръце и готино момче!

ПРЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЦ!
-Оф, мили! Извинявай!
-Какво мили? Ти се насра!
-Не е вярно, скъпи! 
-За какво работя, да си давам парите за такива чайове?
-На тях дължа перфектната си фигура!
-Отивай в тоалетната! Пак ще бърша цяла вечер! Няма да мога да изпия една бира с момчетата!
-Ама я го гледай тоя! Ще пие бира! Я пийни един Tatyana Tea с мен и не го мисли!
-Ако и аз пия, кой по-напред ще бъде в банята? Тая, Татяна... тая, Татяна! И ти си като идолката си! 
-Тоя пък! Виждам страст в очите ти! Страст да ме гледаш как го правя....
-Я махни тия крака, дивана е целият в твоите акита! Марш в банята! И да ме чакаш под душа!
-Не, не искам да го правим тази вечер.
-Защо? Ще те измия, избърша, ще направим клизмата, ще го направим и ще заспим гушнати.
-Не знам по кое време може да ми дойде....
-Я, недей така! Ти си момче, нямаш цикъл! Нито има опасност да забременееш. 
-Не разбра ли? Цяла нощ ще ми ги събираш!
-Оф! И ти си като идолката си! Дрискоч! Бързо в банята!
 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Уау, Камелия за първи път ще бъде ефира на ТВ Планета от 2015 може би, ако не броим разни лайфове и подобни по междудругото.

Screenshot_20240306-204559.png

Пайнера наистина е хвърлил юздите.

Казах ви още когато започнаха да качват старите и клипове в социалните им мрежи, че предстои да я видим по Планета.

Не само Пайнера, ами и самата Кама явно вече толкова не я е*е нищо, че е готова да си забрави принципите и клетвите които е хвърлила по техен адрес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Гледайте "Вечерта на Ку-Ку Бенд" с участието на Бойка Дангова и Екстра Нина тази вечер, 6 март, от 21:00 часа - само по 7/8 TV!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...