Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

Току що, Klaus каза:

 Това ще е все едно да я викне на сцена и й сподели наградата за певица на годината... И други 🤣🤣🤣 текста четоха артистите 

.. И други 😂

Защо? Аз мисля, че ще е там. Имат и дуети. Дай, Боже и тази година още един! :D❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Убеден съм, че Преслава почти няма да си пее комерсите от след ретрото. Жесток концерт сам по себе си ще си се получи дори и само със златните евъргрийни.

Нека да пее всичко, тъкмо ще се види кое какъв хит е, според мен ще има изненади 😏

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Всичко хубаво ама защо ще е с ония дебили от Дани Милев бенд? Толкова ли не можа да се уреди с Ку ку бенд като Софка? Иначе отсега си личи,че ще има успех концерта,радвам се че затвори устите на чалга хейтърите тук.

Я, стига с тия чукундури мутренски.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа излизайки на сцената въпреки че не е поканена на концерта:

spacer.png

Поздравителен адрес от Андреа:

Честита 20-та годишнина, Преси. Ти дойде в София, но ние те приехме.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен за концерт в Арената трябва да си с име на пеещ изпълнител. Това не е същото като на участие. Затова хора като Галена, Камелия и подобни не ги виждам на такова място.

  • Like 6
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не.......... тоя Галин не закъсня и пак бълва змий и гущери по парчето на Адам.......  На Адам най му се получавало като той му бил избирал нещата, какво да мислел.... Ебаси гадния мръсен натегач е тоя Галин...... Адски ми пада в очите.... Как пък един път не призна успехите на децата, та не е ли това най-сладкото да си направил нещо добро да си помогонал, да си изменторствал някой... Остави децата, които ти пълнят гушата да се порадват малко на собствените си успехи и не им отнемай звездния миг..... Егати тъпото и наглото парче.... Откачих.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ooo 1
  • disgusting 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ANGEL каза:

Е не.......... тоя Галин не закъсня и пак бълва змий и гущери по парчето на Адам.......  На Адам най му се получавало като той му бил избирал нещата, какво да мислел.... Ебаси гадния мръсен натегач е тоя Галин...... Адски ми пада в очите.... Как пък един път не призна успехите на децата, та не е ли това най-сладкото да си направил нещо добро да си помогонал, да си изменторствал някой... Остави децата, които ти пълнят гушата да се порадват малко на собствените си успехи и не им отнемай звездния миг..... Егати тъпото и наглото парче.... Откачих.

Пълен комплексар, не може да понася когато някой в Алфа освен него получи внимание

IMG-1576.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Angry 1
  • Ooo 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ANGEL каза:

Е не.......... тоя Галин не закъсня и пак бълва змий и гущери по парчето на Адам.......  На Адам най му се получавало като той му бил избирал нещата, какво да мислел.... Ебаси гадния мръсен натегач е тоя Галин...... Адски ми пада в очите.... Как пък един път не призна успехите на децата, та не е ли това най-сладкото да си направил нещо добро да си помогонал, да си изменторствал някой... Остави децата, които ти пълнят гушата да се порадват малко на собствените си успехи и не им отнемай звездния миг..... Егати тъпото и наглото парче.... Откачих.

Не съжалявай много децата. И 50% от участие да прибират, са 1.5к лв. в случая на Адам и 2.5к в случая на Лидкае, чуек. А за Галин не се чуват нещата, които се разбраха за Пашев и Лудата глава. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Мисля че и феновете на Галена не очакват от нея цял самостоятелен концерт. По-скоро я виждам в нещо сборно с Меди и Азис.

За Преслава не мисля да изпускам концерта, очертава се чалга събитието на годината.

Дано поне не се стисне от гледна точка на сценичен реквизит.

Буквално и Галена ще има концерт. Ако нещо стане и не го направи, буквално ще има минуси и критики от истинските не заслепени фенове, смятам че влизам в това число.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Буквално и Галена ще има концерт. Ако нещо стане и не го направи, буквално ще има минуси и критики от истинските не заслепени фенове, смятам че влизам в това число.

И за края на концерта ще има по една Нобелова награда за тия, които си го причинят да останат до края с риска за слуха им❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Буквално и Галена ще има концерт. Ако нещо стане и не го направи, буквално ще има минуси и критики от истинските не заслепени фенове, смятам че влизам в това число.

Да не се окаже само мижав интереса.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , stereoto_ каза:

Сега е време да си купим билети дори и противниковите лагери, защото каквото и да е си заслужава.👌

Дано с Джуди забият "Тук жена му пази".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DarkChild каза:

Познахте ли я

 

Волдемор, изпълняващ "Към тебе тичам">?????

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Wow.  Пет години и до под кривата круша.

5 години, от двойница се трансформира в тройница ❤️ 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има сет за трошене, после за мачкане, за лудата,за пиене, сет балади и дуети… Коцето ще излезе с чашата на сцената.. дано викне Елена,Джена,Галин,Галена. Стораро ясно,че няма да ги покани и по-добре. Дотогава един дует с Меди или Галена и е пръснала.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BaGaBoNtIn каза:

Ще има сет за трошене, после за мачкане, за лудата,за пиене, сет балади и дуети… Коцето ще излезе с чашата на сцената.. дано викне Елена,Джена,Галин,Галена. Стораро ясно,че няма да ги покани и по-добре. Дотогава един дует с Меди или Галена и е пръснала.

Дион ще шмърка Терафлу от оркестрината.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...