Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

И второто любимо изпълнение. Ех, ако всички винаги се раздаваха така по концерти и участия, жанрът щеше да е съвсем на друго ниво. Тази песен е недостижим връх в кариерата на Емилия. Мисля си, че самата тя го осъзнава, щом изрично я спомена в интервюто наскоро като песента, която я е направила Емилия. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

@Klaus скъпите парфюми сме в малки шишенца 😘 

 

 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Klaus каза:

 

Те китовете по принцип се изявяват само парфюм, макар и мирищеш на заплатено езеро с развалена риба :)

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Те китовете по принцип се изявяват само парфюм, макар и мирищеш на заплатено езеро с развалена риба :)

Много си лош с леличка Ивана... Ще ти се яви в кошмар само по парфюм някой път 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Много си лош с леличка Ивана... Ще ти се яви в кошмар само по парфюм някой път 😂😂😂

Не са ми толкова широкообхватни сънищата, че да се побере цялата. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Не са ми толкова широкообхватни сънищата, че да се побере цялата. 

Редуцирай на 16:9 кадър, Люси може да помага 😂😎

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Те китовете по принцип се изявяват само парфюм, макар и мирищеш на заплатено езеро с развалена риба :)

Наскоро попрехвърлих "творчеството" на Ивана от пиковите й години - евтиния и пошлост,  пълна трагедия. Особено клиповете - позастаряла дебелана продава секс на кило. Към днешна дата съм в шок от себе си, че съм се радвал на боклуци като Парфюм и Не е ваша работа. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Те китовете по принцип се изявяват само парфюм, макар и мирищеш на заплатено езеро с развалена риба :)

Ясно на какво миреше тогава в оная песен, не е на любов, на нея си миришело. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, HIStory каза:

Наскоро попрехвърлих "творчеството" на Ивана от пиковите й години - евтиния и пошлост,  пълна трагедия. Особено клиповете - позастаряла дебелана продава секс на кило. Към днешна дата съм в шок от себе си, че съм се радвал на боклуци като Парфюм и Не е ваша работа. 

Представи си как ще ни изглеждат сегашните творби след 15 години? 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Наскоро попрехвърлих "творчеството" на Ивана от пиковите й години - евтиния и пошлост,  пълна трагедия. Особено клиповете - позастаряла дебелана продава секс на кило. Към днешна дата съм в шок от себе си, че съм се радвал на боклуци като Парфюм и Не е ваша работа. 

Забрави да отбележиш вечерните рокли с пайети, увити около нея като строителни плащове около скеле на строяща се сграда, и драг грима, бухналите коси и дебелите като кебабчета пръстенца. :Д 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Klaus каза:

Представи си как ще ни изглеждат сегашните творби след 15 години? 😂

Има американски музикални клипове и песни, дето са отпреди 20-30 години и до днес изглеждат адекватно, че даже и кул. Нашите чалгореси остараят морално и визуално, барабар с творбите им, като прясно мляко на 40 градусов пек.

това все едно вчера е излязло, а на 26 години.

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Забрави да отбележиш вечерните рокли с пайети, увити около нея като строителни плащове около скеле на строяща се сграда, и драг грима, бухналите коси и дебелите като кебабчета пръстенца. :Д 

Е това изпълнение е еманацията на цялата й кариера, виж от 12:30 нататък - Потна дебелана  в червен найлон рецитира как ще остане по парфюм, цигански оркестър си дрънка нещо си, някакъв селяндур се гърчи все едно го бие ток и на целия тоя панаир малко момиченце с розова рокличка и кордели на русата главица се изтипоса на сцената. Пълна еклектика. Много се смях на реакцията на Ивана,  само дето не изхвърли детето от сцената,  развали и цялата сценография.  

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Има американски музикални клипове и песни, дето са отпреди 20-30 години и до днес изглеждат адекватно, че даже и кул. Нашите чалгореси остараят морално и визуално, барабар с творбите им, като прясно мляко на 40 градусов пек.

това все едно вчера е излязло, а на 26 години.

Да не генерализираме:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Е това изпълнение е еманацията на цялата й кариера, виж от 12:30 нататък - Потна дебелана  в червен найлон рецитира как ще остане по парфюм, цигански оркестър си дрънка нещо си, някакъв селяндур се гърчи все едно го бие ток и на целия тоя панаир малко момиченце с розова рокличка и кордели на русата главица се изтипоса на сцената. Пълна еклектика. Много се смях на реакцията на Ивана,  само дето не изхвърли детето от сцената,  развали и цялата сценография.  

 

Ужасно е, ама не чувам прием на хитовете ѝ нещо. Нали Парфюм спечели не знам колко си пъти Планета топ 50, а тук само тя и беквокала пеят. 22 минутен микс за сборен концерт е ужасно много. Иначе Иваня сама си тъпее на сцената в някои моменти.

преди 4 минути, HIStory каза:

Да не генерализираме:

 

Туй е топ клип, искаме ремастър в 4К. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ужасно е, ама не чувам прием на хитовете ѝ нещо. Нали Парфюм спечели не знам колко си пъти Планета топ 50, а тук само тя и беквокала пеят. 22 минутен микс за сборен концерт е ужасно много. Иначе Иваня сама си тъпее на сцената в някои моменти.

Туй е топ клип, искаме ремастър в 4К. 

Такъв тип представяния не въртят -уж лайв, а заспало и вяло без никаква енергия - няма как да очакваш реакция.  Последния чалга концерт,  на който бях,  Цура Пеевска го откри лайв с оркестър и се прие по-трагично и от това на Ивана.  Хем тогава пя Счупени неща и Мога пак май,  дето си бяха стабилни хитове.  Някой даже не отрази,  че е излизала на сцената,  хората още си обикаляха залата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...