Jump to content



Цветелина Янева - По живота


Препоръчани коментари

Текста изобщо не се връзва с естетиката на клипа и музиката. Не знам как е решила да изпее такава простотия.

Иначе песента по Ганев стил тази година е комбинация от няколко други.

С по-добър текст щеше да е 10/10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми напомня на старите Ганеви песни. Не е с типичното актуално звучене днес. Да, текста много, много не се връзва. За тази година - Драскай клечката си е нейната песен.
Видеото - винаги добро! Последните две визии са много добри. Изглежда чудесно! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекта е доста добър всъщност, просто очакванията към Цветелина Янева в момента според мен са по-големи дори и от тези към Галена или Преслава.  Затова може би и на мен ми изглежда малко като "опитали са се да направят нещо, ама не баш.." и то по скоро с клипа, сякаш не е имал време Нанков да го довърши изцяло и накрая са го омазали колкото да има нещо. 

Песента е бих казал прилична. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от този вокал Уалилалей. Нещо не са доизпипани до край и песента, и видеото. Хем изглежда като скъпа продукция, ама пък и нещо му липсва. Има някаква мудност. Припевът с този с рязък завой с римата в края не се връзва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудех се на коя песен ми напомня, докато не видях коментар че им звучи като по-бавна Завиждайте. Клипа типично за Янева е топ, песента е най-слабата й от години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганина който вие на умряло Праси(Наси) ли е? Много дебела гуша има тоя все едно вътре има субуфер :D

В началото почва като Втори дом, после леко на Горчиво. Черните очи има по-голяма пауър. Драскай п$тката също беше скучна, именно защото бяхме слушали до изтъркване Зег зег, сега Завиждайте 2.... И да напомня и на умерените кючеци тип Завиждайте и една друга на Цурулина пак в същия ритъм от Ганев.

Мънкащата Цурулина си я знам нЕма глас ама с пари всичко може :D

Клипчето типично изплагиатствано мц.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне като ще пуска през половин/една година да не са толкова слаби песните. Това ще й е най-големият флоп в последните години. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клиповете и винаги са на ниво, браво. Песента също е яка, ХИТ ще е. Определено няма слаба песен, Цвети. Не много активна, без изяви и участия им пръска панаира на повечето. ЕВАЛА! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Циганина който вие на умряло Праси(Наси) ли е? Много дебела гуша има тоя все едно вътре има субуфер :D

В началото почва като Втори дом, после леко на Горчиво. Черните очи има по-голяма пауър. Драскай п$тката също беше скучна, именно защото бяхме слушали до изтъркване Зег зег, сега Завиждайте 2.... И да напомня и на умерените кючеци тип Завиждайте и една друга на Цурулина пак в същия ритъм от Ганев.

Мънкащата Цурулина си я знам нЕма глас ама с пари всичко може :D

Клипчето типично изплагиатствано мц.

???????????????
Янева е една от най-талантливите певици в Бълагрия:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветка сменя три визии: 

Ariana Grande 

Мария Игнатова 

Теди Александрова 

 

💩

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЖЕСТОКА! тъпня е песента, дори аз, който съм виден Цуци фен не мога да си изкривя душата - клипът е топ. С Алая Янева е решила да ме прекрати! и Успя! Кралица!
Чакаме следваща песен, продуцирана от Тимбаленд и Миси Елиът!

image.png.3454d1a5f77e016c12414f1269aee2cb.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , asylum каза:

Taq e koHkypeHzuq Ha guoHa, na/\oMa u Apua 3a Haū-be3gapHa neBuz

Не е никаква конкуренция, защото тоя пеВИЦ никога не е бил източник на хумор, сатира или забава.  

Една просто/а тъжна гротеска, която се въобразява като певица за да оправдае безмисленото си съществуване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на всичките песни който пуснаха през тази 2023г.
Тази песен е окй пред тази която ще пусне Галин и ще гръмне макар и да е кавър.
За сега като посещавам клубове най много се пускат песните на маестро Д.Ганев
А нашите изпалнители като пеят на живо са пълна трагедия гласови дани нулеви 
затова залагат на сакъпи клипове само за да има тренд.
Давам пример с клип от един клуб и музиката на какво ниво е в българия заради тренда в тик-ток.

FB.WATCH

Cavalli Club Stara Zagora беше на живо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...