Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Jouey каза:

Как пък точно след като я даваха по новините веднага пуска нова песен... 😂

явно е било инсценирано

IMG_5335.jpeg.845d8e0b49d3dda32b43393849330e76.jpeg

Новата песен ще се казва "Скъпи, купи ми ръчка".

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Случайност ли е, че изведнъж след 120 години Глория реши да клипира стар ремикс на още по-стара песен със старата постановка на пеене от 90те, когато все още знаеше какво е да си закачлива и разчупена... и това е може би най-силният й бум в YouTube ерата?

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Случайност ли е, че изведнъж след 120 години Глория реши да клипира стар ремикс на още по-стара песен със старата постановка на пеене от 90те, когато все още знаеше какво е да си закачлива и разчупена... и това е може би най-силният й бум в YouTube ерата?

Не знам, но не очаквах да има такива гледания. За нея са добре. Дано задържи. Иначе мисля, че беше глупаво решение да клипира Най-добрите, като то си е жива тв версия и предното видео беше незабелязано. Нямаше смисъл. Вълк не е лоша, приятна песен е и клипа ми допада. За втори път снима вълк. 😁

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Не знам, но не очаквах да има такива гледания. За нея са добре. Дано задържи. Иначе мисля, че беше глупаво решение да клипира Най-добрите, като то си е жива тв версия и предното видео беше незабелязано. Нямаше смисъл. Вълк не е лоша, приятна песен е и клипа ми допада. За втори път снима вълк. 😁

Вълк е тотално забита, трябваше да си я издаде отделно. Но пък мъже и да извади късмет ако алгоритъмът ги прихване трите и започне да ги пуска една след друга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Вълк е тотално забита, трябваше да си я издаде отделно. Но пък мъже и да извади късмет ако алгоритъмът ги прихване трите и започне да ги пуска една след друга.

Мен ме дразни това качване в двата канала, особено при положение, че в нейния си вървят по-добре с гледанията. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Мен ме дразни това качване в двата канала, особено при положение, че в нейния си вървят по-добре с гледанията. 

Предполагам след 24 година ще си качва само в нейния. Мисля че тогава й изтича договора.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Предполагам след 24 година ще си качва само в нейния. Мисля че тогава й изтича договора.

Дано, стига да не имат някакви договорки да качват и те от толерантност към фирмата примерно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Мен ме дразни това качване в двата канала, особено при положение, че в нейния си вървят по-добре с гледанията. 

О да, това го бях забравил. Гло има някаква нездравословна привързаност към Пайнер и с това постоянно си бие автогол. Но пък разделянето на гледанията не попречи на дуета с Кеба. Ако до скоро някой ни беше казал, че Глория ще има клип с 8 милиона щяхме хубаво да му се посмеем.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

О да, това го бях забравил. Гло има някаква нездравословна привързаност към Пайнер и с това постоянно си бие автогол. Но пък разделянето на гледанията не попречи на дуета с Кеба. Ако до скоро някой ни беше казал, че Глория ще има клип с 8 милиона щяхме да хубаво да му се посмеем.

Хич не е толкова привързана. Тя бе една от първите, които си направиха Ютуб канал, но явно е сметнала да остане и в Офишъла, защото в онези години малък канал се считаше за риск.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам Пайнера да го вълнува чак толкова къде качва Глория (или изобщо нещо във фирмата). Все пак тя не носи някакви огромни гледания.

Всеки който е искал да мине в самостоятелен канал го е правил без проблем.

По-скоро тя самата има някаква идея, че ако ги качва на две места ще си промотира по-добре песента.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Хич не е толкова привързана. Тя бе една от първите, които си направиха Ютуб канал, но явно е сметнала да остане и в Офишъла, защото в онези години малък канал се считаше за риск.

Доколкото си спомням Глория преподписа някъде около 2014-5. Или е била твърде заблудена от PlanetaOfficial, за да подпише договор за цели 10 години, или е била дори още по-наивна да преподпише към 2019-20, когато вече се виждаше, че и извън Пайнер може да се мачка с гледания. При всяко положение резултатът е свръх нелеп, никой друг не качва в два канала едно и също нещо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Jouey каза:

Как пък точно след като я даваха по новините веднага пуска нова песен... 😂

явно е било инсценирано

IMG_5335.jpeg.845d8e0b49d3dda32b43393849330e76.jpeg

4e mq HoH-cmon nycka. u moBa Mq3a Ha HapogHo nak

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Доколкото си спомням Глория преподписа някъде около 2014-5. Или е била твърде заблудена от PlanetaOfficial, за да подпише договор за цели 10 години, или е била дори още по-наивна да преподпише към 2019-20, когато вече се виждаше, че и извън Пайнер може да се мачка с гледания. При всяко положение резултатът е свръх нелеп, никой друг не качва в два канала едно и също нещо.

Носталгията между двете страни е голяма.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

А тази защо така се прееба да влезе в Пайнер и да изчезне от полезрението?

 

Наскоро по някакво нелогично стечение на обстоятелствата се озовах в магазина на Пайнер за първи път от стотици години. Бяха пуснали календарчета на нея и на всякаквите там нови, явно това и до ден днешен е представата за налагане. Тази фирма живее в 2005 повече и от мен лол🤪

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Тази фирма живее в 2005 повече и от мен лол
🤪

Нормално след като екипа им не се състои от по-млади хора, които да разбират как се движи музикалната консумация в момента.

Теда имаше някакво желание да развива Пайнер, но видяхме какво стана. 
Пропаднаха ѝ сума клипове, участия и интервюта понеже не може да се появи навреме - камо ли да движи фирма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

А тази защо така се прееба да влезе в Пайнер и да изчезне от полезрението?

 

И Дилдона така точно в Пайнер удари най-голямото кариерно дъно.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Наскоро по някакво нелогично стечение на обстоятелствата се озовах в магазина на Пайнер за първи път от стотици години. Бяха пуснали календарчета на нея и на всякаквите там нови, явно това и до ден днешен е представата за налагане. Тази фирма живее в 2005 повече и от мен лол🤪

Да, това е една от хубавите страни на Пайнер, че винаги са се придържали към 00s вайба. Дори логотипите и дизайните които използват в ТВ все още са в frutiger aero/glossy стил които си е win-win, защото пак влиза на мода.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Нормално след като екипа им не се състои от по-млади хора, които да разбират как се движи музикалната консумация в момента.

Теда имаше някакво желание да развива Пайнер, но видяхме какво стана. 
Пропаднаха ѝ сума клипове, участия и интервюта понеже не може да се появи навреме - камо ли да движи фирма.

Както съм казвал и преди Митака според мен отдавна я е зарязал тази фирма и затова просто си вървят по дифолта.

преди 15 минути, Fast каза:

Да, това е една от хубавите страни на Пайнер, че винаги са се придържали към 00s вайба. Дори логотипите и дизайните които използват в ТВ все още са в frutiger aero/glossy стил които си е win-win, защото пак влиза на мода.

То няма лошо да държат и на традицията, но при тях не се забелязва никакъв синхрон между старото и новото. И мърчът попринцип е супер нещо, но само когато има публика, която да ги купува тези неща. Гальо примерно ако се беше сетил навреме можеше да смачка с неговите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

И мърчът попринцип е супер нещо, но само когато има публика, която да ги купува тези неща. Гальо примерно ако се беше сетил навреме можеше да смачка с неговите.

Алфа имаха мърч докато работеха с Мегз - но тя май ги излъга нещо с парите и се отказаха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Алфа имаха мърч докато работеха с Мегз - но тя май ги излъга нещо с парите и се отказаха.

Е да, имаха някакъв, но аз имах предвид детски (Пайнерски :D ) мърч - календарчета, тетрадки, чаши и тем подобни. Ама не само да ги пуснат в магазина на Пайнер и никой да не разбере за тях, а да ги промотират като хората. И някой и друг фен клуб нямаше да им дойде зле, то дори Глория като гледам out of a sudden си е направила успешен такъв през 2023.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Е да, имаха някакъв, но аз имах предвид детски (Пайнерски :D ) мърч - календарчета, тетрадки, чаши и тем подобни. Ама не само да ги пуснат в магазина на Пайнер и никой да не разбере за тях, а да ги промотират като хората. И някой и друг фен клуб нямаше да им дойде зле, то дори Глория като гледам out of a sudden си е направила успешен такъв през 2023.

Не смятам, че към днешна дата би било успешно мърчът да се състои от чаши, календарчета и тн… По-малките се кефят най-масово на дрехи, обувки и тем подобни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...