Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

Като луд ми звъниш - затварям ти сега!
Няма да ме качиш в твоята кола!
И може да си съвършен, но няма как да си с мен! ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, DarkChild каза:

Да вземе пример от Джуджи

w480

Галин на 25 см висок ток и сандалки на Александър Маккуин би бил секси. 

Да отиде при доктора на Гло да му удължи краката. 

Сега му е перфектното време за гей връзка с мутренски бос - тъкмо ще прави песни със скъпи клипове, където повече ще гледаме него, отколкото да слушаме песента. Време е да влезе в своята Крепост ера. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галин на 25 см висок ток и сандалки на Александър Маккуин би бил секси. 

Да отиде при доктора на Гло да му удължи краката. 

Сега му е перфектното време за гей връзка с мутренски бос - тъкмо ще прави песни със скъпи клипове, където повече ще гледаме него, отколкото да слушаме песента. Време е да влезе в своята Крепост ера. 

Седя и се опитвам да си представя що за животно е МУТРЕНСКИ бос :D малко ми е тавтология тука...

Галин е продуцент. Не му трябват спонсори. И да, той наистина направи всичко, за да е най-добрата версия на себе си визуално. 

Странно е, че през декември няма нова продукция. Имам чувството, че Галена е пускала песен последно през лятото. Добре, че са пресвета Глоринда и Счети, които избълваха по 3 наведнъж. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Седя и се опитвам да си представя що за животно е МУТРЕНСКИ бос :D малко ми е тавтология тука...

Галин е продуцент. Не му трябват спонсори. И да, той наистина направи всичко, за да е най-добрата версия на себе си визуално. 

Странно е, че през декември няма нова продукция. Имам чувството, че Галена е пускала песен последно през лятото. Добре, че са пресвета Глоринда и Счети, които избълваха по 3 наведнъж. 

Галена ще пуска нов клип от ваната. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

За 10 години кариера нямаше нито един кавър, а сега ще пуска трети пореден. 
Няма лошо и не съм против кавърите, но той беше от силните на тази тема как нямало да прави кавъри и имало бг творци. Много обичам да гледам как някой плюе и гази по думите си...  :D 

е той беше казал и че като омръзне на хората и ще се откаже,но вместо това създаде компания и бълва песни всеки месец. :(

 

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това е факт!
Но едно нещо не можа да ремонтира - височината си. :( 

Представи си какво е да ебеш Галин. Някакъв подут от сумати химии гном,който ще изгубиш в чаршафите.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това е факт!
Но едно нещо не можа да ремонтира - височината си. :( 

Може да планува да си сложи ребра, като Глория навремето 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Grinch каза:

Толкова е фейк цялата алфа ... Като започнеш от Галин, който се ебе с Горан(този отзад по средата), както и това уж колко са близки всички(пък те половината не се понасят), минеш през новите алфи(които дори ги няма на снимката) и стигнеш до Доника, която никой не знае защо е там, даже и тя самата според мен ☹️

Е? То Пайнер не беше по-различно през 00s?! Един е*еше всички, уж всички си бяха приятелки, а не можеха да се траят, лансират се само едни и същи и винаги има един троянец като Доника. Хем кон, хем Троянски.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, за най-развратната си година, тя превратна изпращала. Сигнал ТОЧКА Бг, марш в НАП при Счети, да ви глоби!Да си пожелаем 2024 да е супер развратна и перверзна година! Нека! 

SIGNAL.BG
Джулия изпраща най-превратната си година със сразяващ нов хит - Нека. Видеоклипът направи премиера в ефира на телевизия Планета и в онлайн канала на
  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Аз си мисля, за най-развратната си година, тя превратна изпращала. Сигнал ТОЧКА Бг, марш в НАП при Счети, да ви глоби!Да си пожелаем 2024 да е супер развратна и перверзна година! Нека! 

SIGNAL.BG
Джулия изпраща най-превратната си година със сразяващ нов хит - Нека. Видеоклипът направи премиера в ефира на телевизия Планета и в онлайн канала на

На 34 специално от цялото си сърце и душа и желая шеметни професионални успехи в избрана от нея кариера, примерно чухме в бургаска пицария са минус една миячка, стига ги е лишавала от индустрията от услугите си! 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е толкова фалшиво при тия алфи… единствено Лидия,Десита и Симона биха имали някакви успешни неща,но извън Алфа. Галин ще ги затрие всичките с тия калпави флопове, ако скоро не се махнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, BaGaBoNtIn каза:

Всичко е толкова фалшиво при тия алфи… единствено Лидия,Десита и Симона биха имали някакви успешни неща,но извън Алфа. Галин ще ги затрие всичките с тия калпави флопове, ако скоро не се махнат.

Защо им е да се махат?

Галин не им взима ненормални проценти от участията като Пайнер, плаща някаква част от проектите им, имат по 20 участия средно на месец, да не говорим лятото по колко имат. Прибират си парите, правят си проектите, участията си вървят, а така или иначе в чалгата положението е такова, не е само при тях. На три години, една песен остава във времето, като дори сега не мога да се сетя и за една такава. И да излезнат от Алфа, няма да станат Преслава и Галена.

Та, за какво да се махат от Алфа? Къде ще им е по-добре? Не всеки може сам да се оправя.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yamall каза:

Защо им е да се махат?

Галин не им взима ненормални проценти от участията като Пайнер

60% им взима Галин, знам го от приятел на Диона - тя затова се е махнала главно.
Значи Пайнер ѝ взимат по-малък процент от Алфа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 ЖИВЕЕМ! Лекторката ще ръси мисъл още по-свободно от всякога

IMG-0549.jpg

Българо-английска кралица и султанка! Дано я питат нещо за Сашка Ангелчето ❤️‍🔥Емануела няма ли Threads?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...