Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изпуснал съм го на живо, но разказват че Кулагин бил на лайв с Галин - Галин му пращал гифтове, а Кулагин в замяна плюел Диона, че нямала хитове.

Кулагин зачеркнал темата с купените гледания и Галин написал “Не знам, аз гледания не купувам”.

Очаквам някой да го е записал цялото и да го качи!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Леля Данче показва профил, на който дори Елза би завидяла ♥️

IMG-0500.jpg

Заприличала е на атинска керамика 😍

Screenshot_20231218_142418_com.google.android.apps.photos_edit_56868956201217.jpg

  • Haha 1
  • Casper 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин почти всяка вечер е в тикток лайфове към 2-3ч. Поне три пъти съм хващал като е бил при Кулагин да говорят все едно и също за "С мене да вървиш" как го е гримирал и какъв сладур е бил.

При което Галин беше написал " Преди да сменя главата".

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Графа стана малко като Веско на попаджиите. Видях негови концерти в програмите на две телевизии. 

Toū cu e non Becko. Gafa e HeGoB Hac/\egHuk. Heka uMa npueMcmBeHocm M/y noko/\eHuqma. 🙏🏼

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана ми скучно и ми хрумна идеята да извадя тежката артилерия (базата данни с цялостната ми записана история в Ютуб от 2010 насам), разпределих я по критерии (общ брой гледания и приблизително минути прекарани в клиповете по уникално айди и брой години от първото регистрирано гледане) и закръглих метриките в точки от 0 до 100. Уж го ползвам главно за чалга, а едва десетина БГ песни са ми в топ 100 (за 13 години..)

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ANGEL каза:

Ох тоя Галин ни отрови тая година... сега кавърдисал тикток циганията "Оооо садире"..... 

 

Hukoū He ce cemu 3a “baHu4ka bo3u4ka” u “a3 caM cu Maj no nopa4ka cac 3/\amHama npa4ka” 😅

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маман не разбра ли от провалите на Драконови нерви и Колелото се върти,че цигании по Коледа и Нова година не стават хитове? Тогава се слушат по-умерени,кръчмарски и пиянски песни,а не приспивни кючеци. Тая песен трябваше да излезе в началото на месеца когато кючеците вървят по банкети, студентския празник и тн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Маман не разбра ли от провалите на Драконови нерви и Колелото се върти,че цигании по Коледа и Нова година не стават хитове? Тогава се слушат по-умерени,кръчмарски и пиянски песни,а не приспивни кючеци. Тая песен трябваше да излезе в началото на месеца когато кючеците вървят по банкети, студентския празник и тн. 

pozdraw

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Маман не разбра ли от провалите на Драконови нерви и Колелото се върти,че цигании по Коледа и Нова година не стават хитове? Тогава се слушат по-умерени,кръчмарски и пиянски песни,а не приспивни кючеци. Тая песен трябваше да излезе в началото на месеца когато кючеците вървят по банкети, студентския празник и тн. 

Ho ga, gopu Fuku & EMpax nycHaxa yMepeH gyem MuHa/\ama 3uMa.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Маман не разбра ли от провалите на Драконови нерви и Колелото се върти,че цигании по Коледа и Нова година не стават хитове? Тогава се слушат по-умерени,кръчмарски и пиянски песни,а не приспивни кючеци. Тая песен трябваше да излезе в началото на месеца когато кючеците вървят по банкети, студентския празник и тн. 

Той от много време не прави песни, за да стават *хитове* а за да поддържа имидж.
Вече е планирал какви гледания ще направи, колко лайкове ще има - предварителен хит.

Ако реално го интересуваше качеството на Алфа Мюзик нямаше да ги бута постоянно при най-евтините композитори и текстописци и нямаше да събира само изпълнители с богати роднини и връзки.

Алфа Мюзик приключи когато Диона ги напусна - не заради самата Диона, просто тогава му се наду егото да се доказва като най-добрия. 
Симона беше някакъв непланиран успех с два поредни случайни хита.

  • Like 2
  • Sad 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, ANGEL каза:

Ох тоя Галин ни отрови тая година... сега кавърдисал тикток циганията "Оооо садире"..... 

 

За 10 години кариера нямаше нито един кавър, а сега ще пуска трети пореден. 
Няма лошо и не съм против кавърите, но той беше от силните на тази тема как нямало да прави кавъри и имало бг творци. Много обичам да гледам как някой плюе и гази по думите си...  :D 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ANGEL каза:

Ох тоя Галин ни отрови тая година... сега кавърдисал тикток циганията "Оооо садире"..... 

 

Сега ако не го пуснеш сам, няма къде да го чуеш. Не е като едно време.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

За 10 години кариера нямаше нито един кавър, а сега ще пуска трети пореден. 
Няма лошо и не съм против кавърите, но той беше от силните на тази тема как нямало да прави кавъри и имало бг творци. Много обичам да гледам как някой плюе и гази по думите си...  :D 

Не са ли 13? 2010 мисля, че излезе Първичен инстинкт с Гергана или 2011? :D 
2011 - значи 12 години. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...