Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

WWW.VBOX7.COM

За още по-голямо качество гледай клипа на цял екран натисни копчето с звезда на плейъра

това е толкова брутална песен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не го знае като Лоренцо. А като синът на Софи Маринова! Но резилът е пълен!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

BLITZ.BG

Валя, която преди броени месеци напусна чалгаимперията “Пайнер”, направи най-скандалното признание пред топрепортерката на “ШОУ” Светлана Терзиева-Сесил.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Emanuela.Carey каза:

@SG

IMG-0068.jpg

Т.е пак в периода около Коледа, когато на хората няма много да им се слушат чалга комерси. Галин видимо се е изморил да е продуцент и се чуди как да закрие лейбъла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

LUPA.BG

На 15 август фолкаджийката Валя изживя огромно унижение. Певицата, която е забравена от всички, пя пред празен площад. Това се случи на традиционния с...

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Т.е пак в периода около Коледа, когато на хората няма много да им се слушат чалга комерси. Галин видимо се е изморил да е продуцент и се чуди как да закрие лейбъла.

Това означава, че Симона, Лидия, Десита - които са най-успешните му могат да минат към Пайнер? А разни излишни да отпаднат. Но нищо чудно и Доник да го видим там да развява полов орган.
Да съм Транси

Да съм Транси - ай, ай, ай. Как го вадя - ай, ай, ай. Аз съм тук с пениса - вадя, дървя и те пръскам.
Пред устата ти това, как ще ти го сложа във ваната. Мога да те подлудя. Продължавай и нападай! 
Я стига Вано, я се успокой! Айде, всички знаем - кой го вади, кой! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Това означава, че Симона, Лидия, Десита - които са най-успешните му могат да минат към Пайнер? А разни излишни да отпаднат. Но нищо чудно и Доник да го видим там да развява полов орган.

Който където и да мине - продуцента им вече ги довърши всичките. Никога няма отново да имат истерията като в началото. Интересното е, че в дискотеките все още полудяват по тях и изобщо не се създава впечатлението да са във флоп ера.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Глория на времето е правила по-добри клипове от сега! Какво й стана на тая жена? Последните клипове изобщо не ми харесват, иначе Скъпи, купи ми нещо и Вълк са много добри песни, но ето пример за нещо къде, къде по-добро колкото и комично да изглежда днес!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Между другото Глория на времето е правила по-добри клипове от сега! Какво й стана на тая жена? Последните клипове изобщо не ми харесват, 

 

Защото струват точно:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Защото струват точно:

 

Като бяхме много, много малки тоя клип го даваха по НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ. Помните ли? :D 

Сюжет, за онова си време добро нещо и песента си беше хит! Сега наистина не мога да я разбера. Но ако възроди и тази песен, с този текст и по-актуален аранжимент може и с нея да й се получи! Трябва да го направи! 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калория, дори когато беше изпаднала от трона, сервираше брутални песни и клипове:

това имаше супер ротация по ТВ Планета лятото на 2006-та.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се забеляза много тогава, хората повече възприеха "До последната сълза" и "Можеш ли да ме обичаш", но за мен това си беше топ песен и клип. Страхотни балади правеше в периода, докато още имаше награди, и един-единствен път я наградиха, и то споделиха награда с Емилия... Според мен заслужаваше за "Можеш ли да ме обичаш" за 2009 - то тогава коя взе за Балада?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Като за финал'' преживява някакъв ренесанс в музикалните платформи. Сега видях, че наскоро е имала пийк 55 място в бг спотифай. 

Преслава ако имаше малко акъл щеше да се опита да я наложи в тикток. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Не се забеляза много тогава, хората повече възприеха "До последната сълза" и "Можеш ли да ме обичаш", но за мен това си беше топ песен и клип. Страхотни балади правеше в периода, докато още имаше награди, и един-единствен път я наградиха, и то споделиха награда с Емилия... Според мен заслужаваше за "Можеш ли да ме обичаш" за 2009 - то тогава коя взе за Балада?

"Кой си ти" на Джуди взе балада на 2009-та.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...