Jump to content

Данна - Чуй


Препоръчани коментари

"Да гори в любов" - 3 , първата е на Лео "Да се влюбиш" като тук направо са изкопирали текста от същата, същата тематика...

Цитат

Да се радваш, да му кажеш като луда, а той да каже: Имам друга!

И Данче:

Цитат

И когато в любов ще се вричаш, да ти каже , че друг обича...

В самата песен ясно чувам вокалите на Малката и се дори се чудя дали не е била нейна, предвид странното смесване на гласа, много странно и неотчетливо се чува, особено за Пашев при който това не е било някакъв проблем. Ванеса не прави вече песни (или скоро не е) при Пашев и или това е била нейна песен или е записана по времето, в което е правила...но не е нова. Затова е и клипирана в САЩ, не знам дали е от миналата година при дуета с Робов или дали пак няма участия там...

Не е лоша песента, но на Ванеса щеше да и ходи повече, то се чува , че не и е в тоналността и е изправяна.. което ме навява на мисълта, че е песен на Ванеса.

Каквото и да е, не е лоша песен но далеч от хитове времена с плочката на Пайнер и песните им в техния канал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това все едно го е правил съдружника на Пашата - Явката от Баба мюзик.

Много кофти качество на вокали едва се чуват и са яко смачкани.

Семплите в музиката също звучи с транно.. Май само сакса звучи нормално.

Коя беше се изцепила в ефир, че Пашев бил много прецизен в работата си и си изпипвал нещата. Тука все едно го е правил във вц.то това :D

Иначе концепцията за музиката малко бие на Психарка на Ваня.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, FolkEmpire каза:

Това все едно го е правил съдружника на Пашата - Явката от Баба мюзик.

Много кофти качество на вокали едва се чуват и са яко смачкани.

Семплите в музиката също звучи с транно.. Май само сакса звучи нормално.

Коя беше се изцепила в ефир, че Пашев бил много прецизен в работата си и си изпипвал нещата. Тука все едно го е правил във вц.то това :D

Иначе концепцията за музиката малко бие на Психарка на Ваня.

 

Юнона го обясняваше през 2017та-2018та :D 

Песента въобще не е на нивото, което имаха, докато качваха песните си в канала на Планета. От миналата година много свалиха нивото на продукцията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , alisali1234 каза:

предвид странното смесване на гласа, много странно и неотчетливо се чува, особено за Пашев при който това не е било някакъв проблем.

Пашев прави аранжиментите, но Драганински ги миксира и мастерира

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че и Велислав ли е в Даймънд? 

Ама той всъщност си е доста добър в това което прави, това тук не бие нито на Драганински, нито на Пашев, нито на никой.. такова кофти смесване може само Асенов, даже му е комплимент. 

По-скоро както казах е заради вокалите на Ванеса, явно песента е високата за леля ДанчИ и се е получила някаква какафония с вокал на Ванеса и гласа на ДанчИтУ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Bunn каза:

Юнона го обясняваше през 2017та-2018та :D 

Песента въобще не е на нивото, което имаха, докато качваха песните си в канала на Планета. От миналата година много свалиха нивото на продукцията.

Сетих се, Грахич когато гостуваше при Говньо, беше го казала.

Погледнах в началото дали Драганински присъства в описанието защото знам, че когато той им прави микс и мастеринга винаги е с добро звучене. Не го виждам на този клип в описанието. Май Пашката тоя път не се е пръкнал за мастеринг от него ами сам го е правил както се и чува, или протежето му Явор Йовков, неговите мастери звучат по същия начин.

Ето пример:

 

 

Казваш си А Пашев ама пише Явор Йовков :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Сетих се, Грахич когато гостуваше при Говньо, беше го казала.

Погледнах в началото дали Драганински присъства в описанието защото знам, че когато той им прави микс и мастеринга винаги е с добро звучене. Не го виждам на този клип в описанието. Май Пашката тоя път не се е пръкнал за мастеринг от него ами сам го е правил както се и чува, или протежето му Явор Йовков, неговите мастери звучат по същия начин.

Ето пример:

 

 

Казваш си А Пашев ама пише Явор Йовков :D

Когато чух за първи път “Спомени” на Преслава, помислих, че е на Пашев, а се оказа, че е на Йовков. Не бях прочел описанието.

Не знам до миналата година харесвах доста песните на Пашев и компания, ама от миналата година всичко ми звучи като някакви смесици от старите им песни. Изчерпаха се доста. И при Оцко наблюдавам същото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Записа е някаква тъмна Индия, глухо, забито, покъртително отвсякъде. Иначе кака Данче отново играе добре с извивките и гласа си. Харесва ми, да залагат повече на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че е отишла да мята екстейшъни в Америка, като тея кадри можеше и в БГ да си ги снима. Песента е тотален траш, все едно е записвана в пещера, да не говорим колко е немелодична и елементарна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се замени Ч с Х в заглавието. Ето това е новата й песен! А да... и звучи като демо. 
Клипът - стил леля Данче! Вече има и такъв, нали @Lelqtian ?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DevilWish каза:

Трябва да се замени Ч с Х в заглавието. Ето това е новата й песен! А да... и звучи като демо. 
Клипът - стил леля Данче! Вече има и такъв, нали @Lelqtian ?

Не знам. Не мога да отговора на тоя въпрос. Не се вълнувам достатъчно от дейността на леля Данче за да забележа липсата на стил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Сцената обичам лудо каза:

Пълна какафония. Тази девойка е много антипатична от ден първи. 

Е, не обиждай сега възрастните лелки. Да я оставим да си слуша песента под душа и без друго Ч-то го заменихме с Х, отлично описва песента и кариерата на леля ти Данче.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...