Jump to content


Тита - Твоите сметки


Препоръчани коментари

Сериозно ли според нея това е R&B и защо упорито прави опити с Асенов?

Edit: Припевите се набиват в главата след няколко слушания, но този отсвир нещо не ми пасва изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Не е зле,същата стилистика като Вивалди,да видим дали ще стане и същия хит.

Ако се намирахме в 2018, сигурно щеше да мине. НЕ мисля, че има шансове през 2023. А и Вивалди има съвсем хитов заряд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , xroflx9 каза:

Не е зле,същата стилистика като Вивалди,да видим дали ще стане и същия хит.

Това е неслушаемо и не зарибява изобщо. Къв хит, кви 5 лева. Там само аранжиментът изкъртваше мивки и се запомняше от раз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Тита, но това ще е хит само при СЧЕТОВОДИТЕЛКАТА.
Различно и интересното е, че е посветила песен на Емилия? Страхотно! Явно много ни чете. Браво ТиТ, Тит. Само следващия път направи някой поп хит, а не опитвай да рапираш. Незапеваема е, от всичко това се помни само заглавието благодарение на Счетоводителката която прави най-големия хит, а Тита прави Тит! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя пропадна повече тя или Гери-Никол… направо като се сетиш какви песни и клипове вадеха преди и сега що за лайна ни поднасят… по-добре да се бяха отказали навреме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Не знам коя пропадна повече тя или Гери-Никол… направо като се сетиш какви песни и клипове вадеха преди и сега що за лайна ни поднасят… по-добре да се бяха отказали навреме.

И двете за старт в кариерата уцелиха момента, в който комерсиалния Криско владееше държавата. С писването на неговото звучене отече и единственият стил, в който те двете бяха хем добри, хем слушаеми. Ако днес се пуснат "Антилопа" или "Момиче като мен", ще флопнат. 

Младите слушат Димофф, Мърда Бойз и Торино и Латино, ако са малко по-готини - Файър и Джаани. Тези екс-ар'ен' би, днешни чалга опити са обречени на неуспех. Същото го виждаме и с Вессоу. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зарибява, само гласът й в припева е кофти, трябваше да си го изпее в някаква нормална висока тоналност и леко да вика.

Гепала е визиите и прожектора от Мина Костич. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , HIStory каза:

На Глория клиповете били евтини и ретро 🤣 Това лъха на мизерия отвсякъде. Тита,Тита...

Рени предизвиква повече интерес към себе си от Тита в днешна дата, така че какво очаквате, господине?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...