Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Yamall каза:

 Точно при Санчето е Дарчето 😋

Аз и Втори дом я слушах 10 пъти и я знам от-до. Но с някои песни е така, запеваеми, лесно влизащи в ума.

 

Не знаех, че и тя е при Саня. Откога така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ай, че вече ми писна от тебе! Карикатура такава! МА ТИ ФРЕД ЛИ СИ, БЕ ЧОВЕК?
На такива като тебе съм раздавала аз заплати! Такива като тебе са ми готвили по 5-тима! 
МЕГЗ към Мара - АЗ ИМАМ КАРИЕРА ПО-ГОЛЯМА ОТ ТВОЯТА! :D :D :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.eventim.bg/bg/bileti/skandau-sofia-sports-hall-arena-sofia-621771/event.html

 

70% празна зала. Голяма грешка. Въобще Скандау са изпята песен. Като гледам и последните им две творения. Слабо, наистина слабо. А тая ниша вече е заета от Молец. Този път и с безплатен вход няма да стане. НДК1 им е голяма, те Арена Армеец са заредили.

Screenshot (1).png

Screenshot.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.TICKETPORTAL.BG

 Николина и Мария Чакърдъкови 10.02.2024 19:00 (Сб),Arena Sofia - Sofia

 

Около 2000 свободни билета има за Чакърдъкова. И до събитието има 3 месеца! :D 

Screenshot (2).png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:
Ангел мой🎥🔜

Е, такава рокля не бяхме виждали! ЗАДНИК МОЙ - трябваше да се казва песента!
НА МАРА ПАК Й СЕ ДОСРА!
 

Скоро някоя се беше появила с такава рокля. Дали беше бг личност или чужденка.... не помня, но сме виждали. Марчела просто е чакала МегЗ да я ушие и прати от Дубай за 79,90лв., затова се позабави с модата.

Редактирано от Yamall
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Yamall каза:

Скоро някоя се беше появила с такава рокля. Дали беше бг личност или чужденка.... не помня, но сме виждали. Марчела просто е чакала МегЗ да я ушие и прати от Дубай за 79,90лв., затова се позабави с модата.

Извинявам се, самата тя е била. :D Миро явно е спрял кранчето, щом носим рокли на 3 ГОДИНИ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FOCUS-NEWS.NET

Станаха ясни кои са новите общински съветници на Стара Загора, предаде репортер на "Фокус". В Общинс...


Изглежда Боева се е разминала с общинския съвет. Само дето си омаза името с Възраждане.. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Yamall каза:

Честно казано тази песен с Тино съм си я пускал само веднъж, но я знам наизуст. Поради простата причина, че често пътувам и слушам радио в колата, а там ги въртят като невидели. Никога не съм я пускал по желание, освен първия път, а няколко месеца по-късно мога да я запея. И това не е само с тази песен. Голяма пропаганда е тая Саня, ей.

Точно това исках да кажа и аз. Цял ден слушаме на работа радио, разбира се, не е възможно да пуснем Вероника или Веселина. През 30 минути се пускат или Дара, или Михаела Маринова, или Екимова... тук-таме Графа и Михаела Филева...

Нормално като слушаш цял ден една и съща песен през 30 минути да ти се набие в главата и от 5-тия път да я знаеш наизуст.. И аз ги знам, но в интерес на истината има много добри попадения. По-добри от фолкаджийските.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:
WWW.FOCUS-NEWS.NET

Станаха ясни кои са новите общински съветници на Стара Загора, предаде репортер на "Фокус". В Общинс...


Изглежда Боева се е разминала с общинския съвет. Само дето си омаза името с Възраждане.. 

Честит рожден ден, Таня Боева ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:
WWW.FOCUS-NEWS.NET

Станаха ясни кои са новите общински съветници на Стара Загора, предаде репортер на "Фокус". В Общинс...


Изглежда Боева се е разминала с общинския съвет. Само дето си омаза името с Възраждане.. 

Hukoū gopu He 3Hae. Ca/\ Hue 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

На Емануела и това няма да й помогне :P

 

Изобщо в този форум са едни чалга-нацисти. Не признават нищо извън жанра, а не виждат колко жалко и плачевное нивото на техните любими чучела.

преди 41 минути, Fast каза:
WWW.FOCUS-NEWS.NET

Станаха ясни кои са новите общински съветници на Стара Загора, предаде репортер на "Фокус". В Общинс...


Изглежда Боева се е разминала с общинския съвет. Само дето си омаза името с Възраждане.. 

Затова пък Ружа е влязла. Е, сега вече Добрич цъфна и върза.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, xroflx9 каза:

Екимова е набор 02,а Емануела е дебютирала 2006. Тоест когато Кралицата на оцковите композиции тресеше държавата оная пача е ходила права под масата.

Първият истински хит на Маноля беше да си плащал. Преди това беше една от масовките а ла Виолета, Румина и други подобни никаквици в Ара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Екимова е набор 02,а Емануела е дебютирала 2006. Тоест когато Кралицата на оцковите композиции тресеше държавата оная пача е ходила права под масата.

И?

А, ясно, искаш да кажеш, че е време за новото поколение. Съгласен съм.

преди 23 минути, DarkChild каза:

Изобщо в този форум са едни чалга-нацисти. Не признават нищо извън жанра, а не виждат колко жалко и плачевное нивото на техните любими чучела.

Затова пък Ружа е влязла. Е, сега вече Добрич цъфна и върза.

Което е странно, защото навремето чалга феновете не отричаха попа. Явно, когато нещата се закучат и хетът започва.

преди 19 минути, DarkChild каза:

Първият истински хит на Маноля беше да си плащал. Преди това беше една от масовките а ла Виолета, Румина и други подобни никаквици в Ара.

Факт! Да си плащал беше от 2007, нали? А тя е в Ара от 2004. Пак питам Е, ми ли я защо така си смени псевдонимЯ на Емануела. Май и в това не беше първа. Счетоводителката още от 99та е пресметнала нещата.

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Факт! Да си плащал беше от 2007, нали? А тя е в Ара от 2004. Пак питам Е, ми ли я защо така си смени псевдонимЯ на Емануела. Май и в това не беше първа. Счетоводителката още от 99та е пресметнала нещата.

2004 има една песен с Орфей Мюзик. После лятото на 2006 пуска първата песен с Ара, а Да си плащал излиза пролетта на 2008.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DarkChild каза:

Изобщо в този форум са едни чалга-нацисти. Не признават нищо извън жанра, а не виждат колко жалко и плачевное нивото на техните любими чучела.

Кой е направил нещо съществено извън фолка от последните години и не е признат?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Yamall каза:

Новият хит идва ❤️ 

Screenshot-2023-11-03-153609.png

 

Не вярвам да е с Галена защото дори не се следват вече.
Не вярвам да е с Меди, защото той е партия с Азис.

Според мен най-вероятно е с Десита защото бяха казали на лайв, че искат да направят дует тази година.
Това май ще е първата песен на Десита от Ганев - да види малко и тя Сливенски лукс и студио.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Първият истински хит на Маноля беше да си плащал. Преди това беше една от масовките а ла Виолета, Румина и други подобни никаквици в Ара.

https://youtu.be/LnUtz8GPSpk?si=kwIVFu04zLkTLCEy


https://youtu.be/UCZtPmwSwZ8?si=g39zlBUTs2wMRtyk

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Yamall каза:

Новият хит идва ❤️ 

Screenshot-2023-11-03-153609.png

 

Сега ще видим дали е грамотен (PR) или не. Дуетната половинка трябва да почва със С.Може да еСофи Маринова. 

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

С тях се забеляза на ниво Джордан. Повече беше известна с клиповете от Сигнално жълто. Едва с Да си плащал се изстреля в А група.  

  • Like 2
  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Тотко луд ли е да ми иска 60-80 лв.? Ще им е празна залата, да се местят в Универсиада. :D

A на Чакърдъкова не знам как ходят още, плейбек певачка. Гледах я и на градски концерт, пълна бутафория. Сега здраво бута щерка си.... дори Глория не буташе толкова Симона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...