Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

Къв Съм Як отново си взе първото място.
Ако имаше някакви награди тази година щяхме да видим как измъква певец на годината изпод муцуната на Азо.

Да видим дали новата на Джордан ще може да надскочи или поне да е на нивото на Малката Беля.

Според мен ако тръгне да прави само тик ток хитове като Фики ще омръзне бързо.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Къв Съм Як отново си взе първото място.
Ако имаше някакви награди тази година щяхме да видим как измъква певец на годината изпод муцуната на Азо.

Да видим дали новата на Джордан ще може да надскочи или поне да е на нивото на Малката Беля.

Според мен ако тръгне да прави само тик ток хитове като Фики ще омръзне бързо.

Сега забелязах, че “Къв съм як” е на 4 месеца, а в Спотифай е навъртяла 1,65М, “Красив герой” е с 1,66М. 
 

Май това е първата песен, която е направила такива цифри след 4 месеца от излизането си?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bunn каза:

Сега забелязах, че “Къв съм як” е на 4 месеца, а в Спотифай е навъртяла 1,65М, “Красив герой” е с 1,66М. 
 

Май това е първата песен, която е направила такива цифри след 4 месеца от излизането си?

Чупки в Кръста със сигурност имаше повече, А+Г/Алкохол/Турболенция не помня какви цифри са имали

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Emanuela.Carey каза:

Къв Съм Як отново си взе първото място.
Ако имаше някакви награди тази година щяхме да видим как измъква певец на годината изпод муцуната на Азо.

Да видим дали новата на Джордан ще може да надскочи или поне да е на нивото на Малката Беля.

Според мен ако тръгне да прави само тик ток хитове като Фики ще омръзне бързо.

Te 6momo HqMa6e ga ca HaG/\aceHu u ga He gagam Ha A30/EMpax 😅

преди 1 час, xroflx9 каза:

Яни няма ли да ни скандализира с нов трак скоро? Почти половин година мина от последния,май досега не е правила толкова дълга пауза.

 

4 /\yHu om xumoBuQ xum

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Живей в момента е втората най-слушана песен на Преслава в Spotify. На Галена едвам влиза на 10-то място.

image.png.c0cbf3991b5bf7a7a5f4b0db424a6267.png

Преслава не е спамила цяла година с еднодневки. За Тейлър говориш, пък твойта още по-зле.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Преслава не е спамила цяла година с еднодневки. За Тейлър говориш, пък твойта още по-зле.

Now that you said it...

За последните 2 години:

Петя

От утре

Сладкото зло

Мангава тут

Изтрезняваш ли (remix ft. Петя Киронова)

Балканско за разкош

Спомени

Галя

Еуфория

Welcome to Bulgaria 

ЧРД

Не си ме давай

Името ти

Ергенът

Триото с Азо и Антонио, не му помня името

Горчиво

Абракадабра

По, по, по

При други изпълнители такова засилено издаване на колаборации се приема негативно, при Галена е... лидерство.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Now that you said it...

За последните 2 години:

Петя

От утре

Сладкото зло

Мангава тут

Изтрезняваш ли (remix ft. Петя Киронова)

Балканско за разкош

Спомени

Галя

Еуфория

Welcome to Bulgaria 

ЧРД

Не си ме давай

Името ти

Ергенът

Триото с Азо и Антонио, не му помня името

Горчиво

Абракадабра

По, по, по

При други изпълнители такова засилено издаване на колаборации се приема негативно, при Галена е... лидерство.

За Галош винаги има двоен стандарт при 2-3-мата й фенове тук. Малко са, но крякат като за цяла ма'ала.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Now that you said it...

За последните 2 години:

Петя

От утре

Сладкото зло

Мангава тут

Изтрезняваш ли (remix ft. Петя Киронова)

Балканско за разкош

Спомени

Галя

Еуфория

Welcome to Bulgaria 

ЧРД

Не си ме давай

Името ти

Ергенът

Триото с Азо и Антонио, не му помня името

Горчиво

Абракадабра

По, по, по

При други изпълнители такова засилено издаване на колаборации се приема негативно, при Галена е... лидерство.

Преслава - 6 песни (+ Мълчете си) - 3 дуета

Галена - 10 песни - 6 колаборации

И двете като коефициент соло/дует са горе-долу на една линия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

10 песни за две години, от които една е просто фийт, все едно е кой знае колко много. Десислава също беше изкарала 7 песни от Брутален насам. Това е период от една година. Къде й е лидерството, къде са й хитовете? @SG

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава - 6 песни (+ Мълчете си) - 3 дуета

Галена - 10 песни - 6 колаборации

И двете като коефициент соло/дует са горе-долу на една линия.

Не знам как забравих любимата ми Пресова за този период, Мълчете си.😆Сходен е процента ама едно е да пробваш да направиш хит с 6 песни, друго е да пробваш с 10.

преди 9 минути, Willy каза:

10 песни за две години, от които една е просто фийт, все едно е кой знае колко много. Десислава също беше изкарала 7 песни от Брутален насам. Това е период от една година. Къде й е лидерството, къде са й хитовете? @SG

Доня не сме я водили лидерка от 2016, за разлика от Галенови и Пресови, за които всяка година им е лидерска, понякога само заради имената. ;)

Но ако искаш да правим сравнение с Десс, щом тъй и тъй сме подхванали бъзиците - през една 2015 я наричахме беквокалистка, защото имаше 4 колаборации на 4 самостоятелни. Галена как да я наричаме през 2023 с 4 колаборации на 1 и половина самостоятелни?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

 

Но ако искаш да правим сравнение с Десс, щом тъй и тъй сме подхванали бъзиците - през една 2015 я наричахме беквокалистка, защото имаше 4 колаборации на 4 самостоятелни. Галена как да я наричаме през 2023 с 4 колаборации на 1 и половина самостоятелни?

Майка Тереза, Благотворител, помагаща на бедните и слабите имена...не знам, ти избери?

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не знам как забравих любимата ми Пресова за този период, Мълчете си.😆Сходен е процента ама едно е да пробваш да направиш хит с 6 песни, друго е да пробваш с 10.

Като поне 3 са кавъри на хитове - Името ти, Ергенът и Пу пу пу.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Къв Съм Як отново си взе първото място.
Ако имаше някакви награди тази година щяхме да видим как измъква певец на годината изпод муцуната на Азо.

Да видим дали новата на Джордан ще може да надскочи или поне да е на нивото на Малката Беля.

Според мен ако тръгне да прави само тик ток хитове като Фики ще омръзне бързо.


Певец и Певица на 2023 безапелационно!

 9437903-D-ACE5-44-A8-A367-310-B4959-AE12

  • Like 2
  • Love 3
  • drunk 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангал цицка БЕГЕ закъсняха с новината, любими мои! 😘 

SIGNAL.BG

Мария отново сюрпризира последователите си в социалната мрежа. Попфолк звездата даде да се разбере, че е на финалната права по подготовката на новия си проект.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Като поне 3 са кавъри на хитове - Името ти, Ергенът и Пу пу пу.

А единствената й съвсем соло песен гледам едвам е стигнала 10М, в което число включваме и традиционните при Галс фалшиви бързи милиони в началото. В Спотифай пък още няма и 1М и води спрягания за провал Спомени едва със 180k.😆

преди 20 минути, Willy каза:

Майка Тереза, Благотворител, помагаща на бедните и слабите имена...не знам, ти избери?

По-добре вие си изберете, само не и лидерка. ;)

Лидерките вече са други!

#sarcasm

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...