Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Emanuela.Carey каза:

Свързано е с онова цигане (Бети от Булгария) което си беше подстригвало косата на тази песен преди години.

По някаква причина се бяха сетили за нея, станаха няколко вайръл клипове и от там цялата песен направи завръщане.

Ами нека, без това малко остана до 10м в тубата. На мен ми е в топ 5 песни на Галена евър.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ще пее в Кърджали цялата опушена от кебапчета и татарски кюфтета песента на своя живот "ДЖА, ДЖА, ДЖА", с която покори световните сцени..

Тясна ще и бъде сцената КЪРджалийска росто!

Гърбушко гадно такова :D

  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, hohster каза:

Емилия ще пее в Кърджали цялата опушена от кебапчета и татарски кюфтета песента на своя живот "ДЖА, ДЖА, ДЖА", с която покори световните сцени..

Тясна ще и бъде сцената КЪРджалийска росто!

Гърбушко гадно такова :D

А в дупката между "п(л)есента на живота ѝ" - "Джа, джа" и "най-големият хит в момента" - "Ела, хабиби" може да им изпее/изрецитира/изговори или изпсува най-вечният си хит:

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

А в дупката между "п(л)есента на живота ѝ" - "Джа, джа" и "най-големият хит в момента" - "Ела, хабиби" може да им изпее/изрецитира/изговори или изпсува най-вечният си хит:

 

Такъв хит няма и да повтори Счетито Пайнерско. :D 
О, вярно, че вече не е Пайнерско ама все тая.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , xroflx9 каза:

Не ми се вярва Преса да се навие пак след провала на дуета с Лидия. Ако не е с Емануела сигурно е със Счета или Десислава,но то и зависи какви са разбиранията на Галин за топ певица щото може и да е с Доник.

Дуетът с Лидия е по-голям хит от 95% от продукцията на Алфа за това десетилетие. :) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Как ще коментирате класна дама като Емилия да участва на такива мероприятия

Минала е тя покрай класните дами.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: ДИОНЕ, ЖЕНА ДА НЕ СТАНЕШ, ЧЕ НАГЛО ОКРАДЕ ЗАГЛАВИЕТО МИ НА НОВАТА ТИ! ТОЧНО ТИ ЛИ КРАДЕШ ОТ МЕН? МРЪСНИКО! ДАЙ, БОЖЕ ДА ФЛОПНЕШ!

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Преслава: ДИОНЕ, ЖЕНА ДА НЕ СТАНЕШ, ЧЕ НАГЛО ОКРАДЕ ЗАГЛАВИЕТО МИ НА НОВАТА ТИ! ТОЧНО ТИ ЛИ КРАДЕШ ОТ МЕН? МРЪСНИКО! ДАЙ, БОЖЕ ДА ФЛОПНЕШ!

 

Диона дори сезонен хит в Пайнер не е помирисвала. За нейните стандарти "Балканско за разкош" и "Без теб" са мегахитове-визитни картички, а за Преслава - флопове.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Диона дори сезонен хит в Пайнер не е помирисвала. За нейните стандарти "Балканско за разкош" и "Без теб" са мегахитове-визитни картички, а за Преслава - флопове.

При положение, че това излезна преди 15 години и беше такъв хит, да кръсти песента си "Новата ти".... Не, че Преслава няма такива грешки ама поне заглавията й не са копирани от някакви супер големи хитове като "Пиян" например.... 
Иначе на Диона имам две супер любими песни с които ме е спечелила:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Свързано е с онова цигане (Бети от Булгария) което си беше подстригвало косата на тази песен преди години.

По някаква причина се бяха сетили за нея, станаха няколко вайръл клипове и от там цялата песен направи завръщане.

Бети от Булгария, Онази със "Swag може би" и това трио бяха сензациите на 2014.
 

Не мога да повярвам, че са минали почти 10 години. 💀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Къде изпускам и този феномен

 

 

ИСТИНСКАТА ЛИДИЯ!!! Изпълнителката на Яж си чипса!!!

Хайде @Lelqtian @asylum

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Дуетът с Лидия е по-голям хит от 95% от продукцията на Алфа за това десетилетие. :) 

По скоро имаш предвид че 95% от продукцията на Алфа за това десетилетие е по-голям хит от това дуетче?

GPS,Недей ме вини,Дежа вю,Момиче от лед,Поредната цигара,Грешници,Вендета,Къде си,Те келас,Първият,Щрак,Agapi mou. Сигурно има и още,но без да им разглеждам канала-толкова.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DevilWish каза:

Преслава: ДИОНЕ, ЖЕНА ДА НЕ СТАНЕШ, ЧЕ НАГЛО ОКРАДЕ ЗАГЛАВИЕТО МИ НА НОВАТА ТИ! ТОЧНО ТИ ЛИ КРАДЕШ ОТ МЕН? МРЪСНИКО! ДАЙ, БОЖЕ ДА ФЛОПНЕШ!

 

Другите 6 нови песни в албума на Дион:

Лъжа е

Дяволско желание

Водка с утеха

Луда по тебе

Шампанско и сълзи

Губя те бавно

Много е жалка... След проваления дует с Александрова явно е решила да събира гледания като краде заглавия на култови песни. Да, ама хората ще отворят един път и като видят, че не е изпълнение на въпросния хит, повече няма да повторят. Като не става, не става. Да си печели като автор както Маджуна примерно, или Сиана, Вероника преди. Но не, трябва да се пъне тя самата да е "певица" и да ни мъчи с флоп след флоп.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, lucellent каза:

На Диона една от песните е кавър на тази (взела е правата)

Но дали ще бъде новата, или в бъдеще не знам...

Брутална песен! Ако я е изпяла и направила както трябва..... това ще е егати яката песен и хит. Ще видим. Заради песни като Любовница и Филмарка съм склонен да й дам шанс!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...