Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Fast каза:

Леко съм разочарован че Ружа свърши във Възржадане.

Те всичките са дъно. Направо е потрес как буквално са на едно ниво с чалгаджийки. Погледни Куга, била в Харвард, била насам таман и не  знае как се наричат таблетките, които се пият при радиация, и ги нарича йонни и таблетки от йод. Не знае какво е инфлация. Мара Отварачката номер 2. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Те всичките са дъно. Направо е потрес как буквално са на едно ниво с чалгаджийки. Погледни Куга, била в Харвард, била насам таман и не  знае как се наричат таблетките, които се пият при радиация, и ги нарича йонни и таблетки от йод. Не знае какво е инфлация. Мара Отварачката номер 2. 

Боби не се ли занимаваше със Спаси София? Те са що годе ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Боби не се ли занимаваше със Спаси София? Те са що годе ОК.

Какво са ОК, като се надупиха на ПП, а ПП се надупиха на Герб. Един дол дренки.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Боби не се ли занимаваше със Спаси София? Те са що годе ОК.

Ами не знам дали са добре, изглежда ми позьорска работа и там, освен това се мотае около ПП/ДБ и разчита на тях. Във всяка партия има свестни хора, както и във всеки жанр. Не всички са Емрах/Торано и Машата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Fast каза:

Леко съм разочарован че Ружа свърши във Възржадане.

Добре, че Възраждне не е свършило в нея. 

 

преди 5 минути, Fast каза:

Е @heartless как коя. 

Познат ник, но не я знам. 

Явно 2019-2020 са били преломни и са спрели да влизат. 

То Таня Боева е в листите, какво се чудите?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Добре, че Възраждне не е свършило в нея. 

 

Познат ник, но не я знам. 

Явно 2019-2020 са били преломни и са спрели да влизат. 

То Таня Боева е в листите, какво се чудите?

Беше модератор около 2-3 години. Спря да влиза след като напусна екипа. Боби може би е напуснал, защото не останаха Гага фенове в България, и предполагам не е виждал смисъл да води монолози за нея. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Беше модератор около 2-3 години. Спря да влиза след като напусна екипа. Боби може би е напуснал, защото не останаха Гага фенове в България, и предполагам не е виждал смисъл да води монолози за нея. :D

Да, той беше Гага фен повече отколкото чалгар. Мисля, че когато Ивана залезе той беше депресиран :D

О, въпросната съм я чувал, но до 2019 е била мод? Аз къде съм бил? :D Този форум не го ли взех 2017-8...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Да, той беше Гага фен повече отколкото чалгар. Мисля, че когато Ивана залезе той беше депресиран :D

О, въпросната съм я чувал, но до 2019 е била мод? Аз къде съм бил? :D Този форум не го ли взех 2017-8...

Въобще влизал ли си в периода 2016- началото на 2019? Бяха заедно с Христина, после дойде Стела и накрая аз, @stereoto_ и @Blueberry. В края останахме двамата със Стела, но тя беше доста пристрастна към Кондома по това време, съответно модерирането беше каша. Една седмица беше озверял за пореден път, потребителите се чудеха какво става, и когато се престраших да някаква извърша действия срещу него, тръгна да ме кълне по брутален начин, и накрая момо го банна перманентно. Явно затова ти е продал форума. Видял се е в чудо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Въобще влизал ли си в периода 2016- началото на 2019? Бяха заедно с Христина, после дойде Стела и накрая аз, @stereoto_ и @Blueberry. В края останахме двамата със Стела, но тя беше доста пристрастна към Кондома по това време, съответно модерирането беше каша. Една седмица беше озверял за пореден път, потребителите се чудеха какво става, и когато се престраших да някаква извърша действия срещу него, тръгна да ме кълне по брутален начин, и накрая момо го банна перманентно. Явно затова ти е продал форума. Видял се е в чудо.

Влизал съм, но въобще не ме е интересувало кои са модератори. 2017-2018 взех форума, не помня точно. Мисля, че бяхте ти и Стела, когато го взех. Но имам спомен за стереото. Берка съм я забравил :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.10.2023 г. от 21:15, Emanuela.Carey каза:

Нова песен от Димана скоро

WWW.INSTAGRAM.COM

355 likes, 20 comments - dimana_music on October 23, 2023: "Coming soon📸26.10.2023 Planeta Official,Planeta HD-16 h🎬"

Искам да чуя тази новина и за Елена Паришева някой ден... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Искам да чуя тази новина и за Елена Паришева някой ден... 

Не вярвам да се върне Ленчето, въпреки че и на мен ми беше от любимките.

След последното ѝ интервю се видя, че мъжът ѝ я е реформирал в заклета консервативна домакиня.

А пък от снимката ѝ с Весо фена тази година видяхме, че и не поддържа външния вид който някога имаше.
Изгубила е хъса който помним.

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Не вярвам да се върне Ленчето, въпреки че и на мен ми беше от любимките.

След последното ѝ интервю се видя, че мъжът ѝ я е реформирал в заклета консервативна домакиня.

А пък от снимката ѝ с Весо фена тази година видяхме, че и не поддържа външния вид който някога имаше.
Изгубила е хъса който помним.

 

Този проект беше изпреварил времето си 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, meleto каза:

Да, той беше Гага фен повече отколкото чалгар. Мисля, че когато Ивана залезе той беше депресиран :D

О, въпросната съм я чувал, но до 2019 е била мод? Аз къде съм бил? :D Този форум не го ли взех 2017-8...

Боби беше едно време голям фен на Ивана. Много спорове сме водили тук на тема Глория и Ивана. Беше сред готините потребители.

Момо беше оставил правата на Ружето дори след като тя се отказа да влиза. Надяваше се да се върне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Screenshot_20231025-012905_Instagram.jpg.d18671f19bdc6f45368325162f85d1dc.jpg

Дрисня тая година няма да спре да ни трови - кой е ексхумирала тоя път?
И защо не се залага на двете лидерки - Сима селянката и Лидл челюстта?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Въобще влизал ли си в периода 2016- началото на 2019? Бяха заедно с Христина, после дойде Стела и накрая аз, @stereoto_ и @Blueberry. В края останахме двамата със Стела, но тя беше доста пристрастна към Кондома по това време, съответно модерирането беше каша. Една седмица беше озверял за пореден път, потребителите се чудеха какво става, и когато се престраших да някаква извърша действия срещу него, тръгна да ме кълне по брутален начин, и накрая момо го банна перманентно. Явно затова ти е продал форума. Видял се е в чудо.

Добре, че беше ти... Еййй... Не може да не го споменеш. Опасен си

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...