Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 39 минути, Emanuela.Carey каза:

Иска да каже че Галена трябва да се дисоциира от Устата защото той е хомофоб, а тя уж е лгбт поддръжник.

По Американски модел като кенсълнат някой и всички спират да работят с него.

Въпрос на ценности. В случая Устата изразява мнение - не знам дали това е хомофобия. Не съм следил в детайли текстовете му, нито ги слушам. Реално Галена не може да следи и да се съобразява с мнението на всеки. Освен това ... всичките чалгарки дето са канени от Прайда са отишли 1. за хонорар 2. за популярност пред гей общността 

Когато им приключи ангажимента, изчезват безследно от темата. Не съм чувал леля Деса, Счети, Галена или други участници там - да пускат постове около прайда в следващите години. 

В крайна сметка не са активистки, че да бранят нечии права като омбудсман.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, asylum каза:

BajHomo om geHq

 

Помислих че е обявила кандидатура за кмет на София.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Брутално добро е, но май публиката е безплатно там? Прием - никакъв. Само с Милица и рапъра, както и на Блок. Жал ми е за нея, толкова се е постарала...

Да направи български кавър. Може да й се получи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, meleto каза:

Въпрос на ценности. В случая Устата изразява мнение - не знам дали това е хомофобия. Не съм следил в детайли текстовете му, нито ги слушам. Реално Галена не може да следи и да се съобразява с мнението на всеки. Освен това ... всичките чалгарки дето са канени от Прайда са отишли 1. за хонорар 2. за популярност пред гей общността 

Когато им приключи ангажимента, изчезват безследно от темата. Не съм чувал леля Деса, Счети, Галена или други участници там - да пускат постове около прайда в следващите години. 

В крайна сметка не са активистки, че да бранят нечии права като омбудсман.

Много точно казано. Докато един от синовете на Галя не я сюрпризира, че харесва мъже, драмата на хомосексуалистите не я касае пряко. Могат да се радват, че еди коя си е отишла да пее на прайда им (срещу хонорар), но същата все пак не е длъжна да посвети кариерата си доживот на тяхната кауза. Плюс това в България все още не "канселираме" и Слава Богу. Представяте ли си вярно Оцко или Ганев да се изцепи нещо срещу гейовете - колко чалгарки ще останат без кариери, щом не трябва да им пеят песните, било то и стари? Айде да не се върти чак толкова светът около хомосексуалистите. Не е като Галя да е направила НОВ дует с Човката, пяла е онзи от 2008. На някакво участие. От онези където Кама пее "Отзад не боли", Ариа се предлага на клиентите и т.н. Голяма драма.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос за канселиране. Повдигнах въпроса, защото Галена действително има взаимоотношения с GLAS и тн. а прави глупости и си окалва ръцете излишно. След като съзнателно е влязла в тези среди, трябва да бъде малко по-внимателна. Вкарва се в ситуация да изглежда като фалшив поддръжник. Това е лош ПР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно, жената има приятели с всякаква ориентация, третира ги като равни. Нали това се иска.

Личи си, че децата, танцуващи около нея, си мислят: "Защо Галена пее тази песен отпреди да се родя? Защо Устата не е канселиран?" :lol:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Курника явно не върви добре щом Мамам трябва лично да се пуска на клиентите 

Тя не го прави за пари, а за удоволствие. Все пак да я правят на гъба по Испания и не само, й е призванието в живота!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Международен интерес

IMG-8243.jpg

Това, ако го беше написала 3-4 дни след излизането - да. Има след 2 месеца - само около 400 000 гледания на клип за 70 000 ☠️

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Тук не става въпрос за канселиране. Повдигнах въпроса, защото Галена действително има взаимоотношения с GLAS и тн. а прави глупости и си окалва ръцете излишно. След като съзнателно е влязла в тези среди, трябва да бъде малко по-внимателна. Вкарва се в ситуация да изглежда като фалшив поддръжник. Това е лош ПР.

Докато не тръгнат статии срещу нея - въобще не е PR. Единици са се усетили, че й е все тая.  А и гейовете не се ли кефят най-много на Кама, Галена, Лили Иванова и Глория? Едва ли им пука дали има някаква връзка с Устата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това, ако го беше написала 3-4 дни след излизането - да. Има след 2 месеца - само около 400 000 гледания на клип за 70 000 ☠️

Емииии нейни са си, без реклами. Но да. Клипът провали нещата. От време на време я слушам от топика. Просто не става. Затова правят имиджови клипове. Букнално като я гледах първия път - само зяпах, нищо не чух и я анатемосах. После си казах: ок, става за фон.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това, ако го беше написала 3-4 дни след излизането - да. Има след 2 месеца - само около 400 000 гледания на клип за 70 000 ☠️

Да беше яла поне една година с тия пари и да беше си починала от чалгата, а не да спи по сцените на чалготеките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Откъде е инфото, че струва 70к. Малко се съмнявам да е повече от 20к..

Андреа го каза в интервю за траверса ГлориА в тик ток.

Иначе и на мен ми се струва твърде много за клип, сниман в хале от всички чалгарки преди тва.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...