Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, -A. каза:

Къде ? У вас ?

Лидия - момичето с 30 дуета и нито един самостоятелен хит! Жалкарка.

Лидия - новата надежда, с която пеят големи имена като Преслава, Деси Слава и Константин. Любимата певица на Гери от новите.:heart:

 

Десита - Изпълнителката на "Духай супата" и "Ни мъ давай, тати". Дето използва дует с починало гадже, за да се покаже каква ковра е. Никой не пее с нея, защото извън Алфа още не са я научили #Коя е и си мислят, че е "Десита" е галено обръщение към Деси Слава. :P

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Единствените големи работи в Алфа ги поема лично Доня Галина за пълнене на хралупите си. Какви имена, там ги интересува само ЕГНто, а тия Тройници отдавна вече ейдж аутнаха от търсения таргет. 

 

Тогава на Леля Данче - какво й е - с единия крак на пътеката на пенсионното осигуряване, с другия - в гроба - да тресе телеса по сутиен и гащички за молетни????

  • Haha 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тогава на Леля Данче - какво й е - с единия крак на пътеката на пенсионното осигуряване, с другия - в гроба - да тресе телеса по сутиен и гащички за молетни????

Леля Данче отдавна е минала в редицитие предлагащите услуги като за геронтофили, но уви, много сбърка плановете - там конкуренцията е жестока. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахаха ИЗХОДИ му се на главата! :D 
Денислава от "Игри на волята", нали участваше във втория сезон на "ЕДИН ЗА ДРУГ"? Онзи ден спорих с майка ми, но тя така и не се сети за Коя? става дума :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, -A. каза:

Къде ? У вас ?

Лидия - момичето с 30 дуета и нито един самостоятелен хит! Жалкарка.

И кой й е пък на Десита толкова по-големия соло хит от Лидиевите? Моля те, не казвай Поредната цигара, която е само с 1.5М гледания над Щрак.

Заради прекрасния си продуцент и двете си останаха масови предимно в чалга средите Тройници.

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Курвички, стриймвайте! Малко ни дели от 1 мильон гледания - някакви си мижави 45К.

Един съвсем реално направен милион на певица, която дори и в поп средите не е приемана, защото е твърде нестандартна. Много яко, че докато броим десетките фалшиви милиони на други все пак някои подценявани правят и нещо открояващо се, пък макар и бавно - и то в песен, осмиваща евтините страсти на другите въпросни.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

По-добро от всички солови песни на Алфите change my mind

 

Тази по-ме кефи:

Топ! Дано и на Киарчето Маджуна направи такъв хит. :heart:

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Малина има много по-познати сред целокупния народ песни от Андреа. Има ли човек в държавата дето не знае дуети й с Азо? "Не знаеш" беше национален мегахит, "Черните очи" също. Да не говорим колко качествени песни имаше Малина - "Студ", "В тишината", "Всякакви мъже", както и денс - "Леден свят", и кючеци - "Страст", "Ситуация". Андреа се е учила от Малина, а не обратното. И първата все още има осанка на звезда, нищо, че е на 50 +. Който си го може, си го може. Такива комплексни шоа, пълни с танци, каквито Малина правеше - Андреа никога не се и опитвала, щото сама зане каква е головодница на този терен.

 

Всички изброени са хитове за старите чалгари, но отдавна им е минало времето. Андреа има по-разпознаваеми песни. Дали защото са по-нови/стартира по-късно или наистина са по-успешни - не знам. 

Освен всичко Андри  качи огромна част от дискографията си в интернет, а старите песни на Малина, с малки изключения, ги няма. 

Между другото не им сравнявах кариерите, а по-скоро говорехме за участията и хонорарите, които неизбежно регресират, когато нямаш продукция и изпуснеш вълната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

По-добро от всички солови песни на Алфите change my mind

 

галин обича да носят анала му като пръстен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

Всички изброени са хитове за старите чалгари, но отдавна им е минало времето. Андреа има по-разпознаваеми песни. Дали защото са по-нови/стартира по-късно или наистина са по-успешни - не знам. 

Освен всичко Андри  качи огромна част от дискографията си в интернет, а старите песни на Малина, с малки изключения, ги няма. 

Между другото не им сравнявах кариерите, а по-скоро говорехме за участията и хонорарите, които неизбежно регресират, когато нямаш продукция и изпуснеш вълната.

В кръчмите едвали се пеят песните на Андреа - те са тотално неподходящи и неприложими там. Ето ти една възможност, която тя губи, както и празниците на градовете, защото на никой не му се слуша за пълнене на отверстията й в нормално часово време. Репертоарът й е антисватбарски и едвали някой на един от най-личните си поводи ще иска да чуе "Секс за ден" и "Хайде, опа". Съборите също не са за нея, защото не пее фоклор, е какво й остава - чалготеки и частни партита - за първото няма актуални хитове и името й не пълни клуба - тоест не е сред предпочитаните; за второто - кой ще я покани, за да слуша песни на 10-15 години, изпяти на плейбек, а тя - пияна и недакватна - отговорът е никой. И така Андрюши е тотално изплюта от системата.

Иначе Мала си ходи и по механи и кръчми - от Планетчо виждаме колко често я канят в "Наше село" и как на плейбек вдига цялата механа на крака, и по дискотеки, и по събори и празници на градове, сигурно и тук таме носталгично я канят по частни партита и сватби - и е то на. Просто женичката има репортоар и отношение към клиентелата.

WWW.VBOX7.COM

Малина - Страст(live от Наше село 28.04.2023) - By Planetcho

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

В кръчмите едвали се пеят песните на Андреа - те са тотално неподходящи и неприложими там. Ето ти една възможност, която тя губи, както и празниците на градовете, защото на никой не му се слуша за пълнене на отверстията й в нормално часово време. Репертоарът й е антисватбарски и едвали някой на един от най-личните си поводи ще иска да чуе "Секс за ден" и "Хайде, опа". Съборите също не са за нея, защото не пее фоклор, е какво й остава - чалготеки и частни партита - за първото няма актуални хитове и името й не пълни клуба - тоест не е сред предпочитаните; за второто - кой ще я покани, за да слуша песни на 10-15 години, изпяти на плейбек, а тя - пияна и недакватна - отговорът е никой. И така Андрюши е тотално изплюта от системата.

Иначе Мала си ходи и по механи и кръчми - от Планетчо виждаме колко често я канят в "Наше село" и как на плейбек вдига цялата механа на крака, и по дискотеки, и по събори и празници на градове, сигурно и тук таме носталгично я канят по частни партита и сватби - и е то на. Просто женичката има репортоар и отношение към клиентелата.

WWW.VBOX7.COM

Малина - Страст(live от Наше село 28.04.2023) - By Planetcho

 

Ми това всяка кръчмарка го може. Не е нужно да са я давали по Планета. Едва ли взима повече от 1500лв с ДДС.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Лол Емилия е шокиращо залязла. Как може дуетите с Галин и парчетата с международен успех да не са я направили поне малко интересна на днешната публика?:wacko:

40к гледания за 2 дни. Маааайко :D Явно ще бъде като DEALS - 200k за 2г.

Не знам, нямат ли слух тия хора? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ми това всяка кръчмарка го може. Не е нужно да са я давали по Планета. Едва ли взима повече от 1500лв с ДДС.

Делюжънъл е да мислиш, че Андреа взима много повече от Мала предвид това, което предлага.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

40к гледания за 2 дни. Маааайко :D Явно ще бъде като DEALS - 200k за 2г.

Не знам, нямат ли слух тия хора? 

 

Песента на живота й е - има ли значение дали ще направи 200 000 или 200 000 000?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Делюжънъл е да мислиш, че Андреа взима много повече от Мала.

Мисля, мисля, тя затова има 2 участия на месец. 

Като добавим и 25 човека от онли фенс дето й плащат 20 долара хххх :D Абе, докарва си едни 5к на месец.

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Песента на живота й е - има ли значение дали ще направи 200 000 или 200 000 000?

Това не беше ли за Българи-Юнаци?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Мисля, мисля, тя затова има 2 участия на месец. 

Като добавим и 25 човека от онли фенс дето й плащат 20 долара хххх :D Абе, докарва си едни 5к на месец.

Тя е бизнес дама и няма време да се занимава с чалготеки!!!!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Мисля, мисля, тя затова има 2 участия на месец. 

Като добавим и 25 човека от онли фенс дето й плащат 20 долара хххх :D Абе, докарва си едни 5к на месец.

Това не беше ли за Българи-Юнаци?

Ти смяташ че някой дава 2500 Дора да дремне на пода в кръчмотеката му? Добре ме разсмя, спор няма. 

А Малинажа дали е различима от други кръчмарки не е важно - важното е как каквото предлага явно се търси, кръчмите явно ги пълни щото празно не съм видял, и явно е доволна от живота, щом не публикува психичните си разстройства в инцтаграм. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

40к гледания за 2 дни. Маааайко :D Явно ще бъде като DEALS - 200k за 2г.

Не знам, нямат ли слух тия хора? 

 

Не съм очаквал точно Емилия да стане примера, че невинаги се получава с пари. Но явно с поведението си на мутреса успешно изгони хората, които някога държаха на нея.

Поне Десови до живот ще сме й благодарни задето показа, че дъното винаги може да е по-дълбоко. За Доня се тревожех, че за последния флоп беше с 60k+ за денонощие, но Счети даде всичко от себе си за да дебютира под 40k в дует с някогашна световна звезда.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя е бизнес дама и няма време да се занимава с чалготеки!!!!

 

Жива да не бях, но има резон - ако имаше участия, нямаша да ги продава, а щеше да си ги ползва! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...