Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , GSA каза:

Какво стана с книгата, албума и концерта на Ками в Арената? Успя ли да я попиташ? 

Сега е на тема "деца". Другото, каквото дойде. Някой ден, може и концерти да има, но не сега. Сама си е шеф, работи каквото иска и когато иска. Няма на кого да се доказва и да гони Михаля....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 14 минути, SG каза:

Изтрила е и старият Искам те пак. Този път ще си замълча, просто не знам какво да кажа.:helpsmilie:

Да продължава напред със заличаването на кариерата си. Накрая ще бъде просто една руса чалгарка пееща цигании в дует със Сандрито, а в канала си ще има някакви песни с по 500 (петстотин) гледания.

От певица с YouTube канал за пример скоропостижно се превърна в такава, доказваща колко бързо може да бъде разрушен канал, граден над  десетилетие. :helpsmilie:

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Gerganafen каза:

Да продължава напред със заличаването на кариерата си. Накрая ще бъде просто една руса чалгарка пееща цигании в дует със Сандрито, а в канала си ще има някакви песни с по 500 (петстотин) гледания.

От певица с YouTube канал за пример скоропостижно се превърна в такава, доказваща колко бързо може да бъде разрушен канал, граден над  десетилетие. :helpsmilie:

Накрая? :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Накрая? :D 

Е, все още има някое и друго видео с над 500 гледания, ама както ги е подкарала, до 1-2 седмици може и да достигне мечтаното ниво на рандъм руса чалгарка с трицифрени гледания. :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Gerganafen каза:

Да продължава напред със заличаването на кариерата си. Накрая ще бъде просто една руса чалгарка пееща цигании в дует със Сандрито, а в канала си ще има някакви песни с по 500 (петстотин) гледания.

От певица с YouTube канал за пример скоропостижно се превърна в такава, доказваща колко бързо може да бъде разрушен канал, граден над  десетилетие. :helpsmilie:

Добре, че поне Пусни го пак не е в нейния канал, че иначе вероятно нямаше да се поколебае да си изтрие и единствения 20-милионен хит преди Пайнер.

Не знам как сама не зацепва, че по този начин здраво си бъгва алгоритъма на старите песни и ако преди е имало шанс те да тръгват автоматично след истинските чалга хитове от онези години, то сега YouTube ще й ги зачете за нови песньовки и евентуално да й ги пусне след сезонните хитчета, които се правят днес.

Е, поне Десови към 2023 можем да се похвалим, че е оригинална с нещо - да е първата, която сама си трие милионите.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Добре, че поне Пусни го пак не е в нейния канал, че иначе вероятно нямаше да се поколебае да си изтрие и единствения 20-милионен хит преди Пайнер.

Не знам как сама не зацепва, че по този начин здраво си бъгва алгоритъма на старите песни и ако преди е имало шанс те да тръгват автоматично след истинските чалга хитове от онези години, то сега YouTube ще й ги зачете за нови песньовки и евентуално да й ги пусне след сезонните хитчета, които се правят днес.

Е, поне Десови към 2023 можем да се похвалим, че е оригинална с нещо - да е първата, която сама си трие милионите.

"Галко, я да се обадим на Пайнера да изтрият Очите, имам го в 8к ремастиран!" 😘 

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • drunk 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Този бившия на Емануела от Игри на волята много изсъхнал,а какво лъвче беше като влезе в Брадъра. Емануела му е изпила силите.

А какво мислиш за Мастагарков, моя любимец от клипа на Лиди? 😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

"Галко, я да се обадим на Пайнера да изтрият Очите, имам го в 8к ремастиран!" 😘 

 

Галка: "Я да си попитам екипа първо."

5 мин по-късно: "Ама как ще го трием!? Можем просто да го сменим!"

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

А какво мислиш за Мастагарков, моя любимец от клипа на Лиди? 😊

Хот е. Беше писал на една приятелка преди 2-3 години и й предлагаше тройка.Ако ти е любопитно и за други негови неща мога да ти ги покажа на ЛС.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Emanuela.Carey каза:

Емануела с песен от Ганев - този път е сменила Мавродиева с Петя Радева. (Нотариално Заверен, Купих Ти Сърце, Гледай ме на Снимка са нейни)

(Надявах се да пусне нещо от Пашев, но може би не иска да работи с него вече заради Денис.)

IMG-7583.jpg

@Just_Me да не би дуета на Азис да е с нея?

Де да беше, мило 😕 Щеше да е интересно!

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , foxy_vd каза:

Иначе, Меди Гогов си е лично нейна разработка. Което ще рече, че има звезда № 1 в чалгата.

Бъркаш - Меди направи фурор като самопродуциращ се изпълнител. Сашка го доразви в Хит Микс благодарение на Галена (тя ги е запознала както знаеш) и тн, и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

 ОТ КЛИПА НА ЛИДИ?!

 

 

В клипа на Лидия е по-готин и секси. 😁 Пък и там го преоткрих. В Мама Ураган няма как да забележа друго освен ТОП Галс 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Хот е. Беше писал на една приятелка преди 2-3 години и й предлагаше тройка.Ако ти е любопитно и за други негови неща мога да ти ги покажа на ЛС.

Ауу значи е и палавник 😁 Заслужават ли си нещата? 🤭

 

преди 2 часа , DarkChild каза:

Какво? Мегастарков ли?

Да. Син е на Меди и Сашка. 🤪

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Ауу значи е и палавник 😁 Заслужават ли си нещата? 🤭

 

Да. Син е на Меди и Сашка. 🤪

Ами не е зле. Става да се разпишеш веднъж.🫦

 

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Напълно съм съгласен, единствено към последното трябва да добавя, че колкото и да предпочитаме онова време преди 2006, същевременно насред романтиката тогава възникнаха и корените на днешния тотален разпад. Това през 2005 певица номер 1 да ти изпее 'Бясно карай на червено' и народа да й се кефи, а 2 години по-късно краля на мафията да излезе лично да й връчи статуетка за Мега звезда... Ноу комент, то хубаво всички творци са свободни да си представят продукцията както пожелаят ама същевременно в подобно лабилно общество като нашето това се отразява пагубно. То не че в едни САЩ е много по-различно, де, и там още от миналия век си пеят за стрелби и убийства и виждаме до къде са се докарали днес.

Каква 2005-2006... преди това мутрите спонсорираха всички чалгарки. А Гло беше любовница на най-голямата мутра в държавата. А пък да не отваряме дума за рапа, който въведе постановката - не съм легален - значи съм топ. Или пък швестерската визия на Азия.

И въобще защо вечно възлагаме на текстовете отговорността за възпитанието? Ако един човек не е наясно, че да кара на червено е незаконно, тогава е малко слабоумен. Другите са неразумни люде, които се надценяват и свършват в затвора за причинено ПТП или жертви. Да се качиш пил е въпрос на избор. Да караш на червено също.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мокрият сън на Доня Минети-Румен е предложил на приятелката си. Клетата Галина,сигурно е бясна :(

 

WWW.INSTAGRAM.COM

5,396 likes, 104 comments - rrumenradev on September 4, 2023: "Тя каза: ДА ❤️"

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

Хубаво, че съм аз да и ги кажа нещата. Защо мълчите, Десови? 

Защото от край време сме пред отказване от Десислава и няма голям смисъл да се мъчим да се занимаваме с нея. Но благодаря все пак, добре беше да получим уточнение.

преди 5 часа , meleto каза:

Каква 2005-2006... преди това мутрите спонсорираха всички чалгарки. А Гло беше любовница на най-голямата мутра в държавата. А пък да не отваряме дума за рапа, който въведе постановката - не съм легален - значи съм топ. Или пък швестерската визия на Азия.

И въобще защо вечно възлагаме на текстовете отговорността за възпитанието? Ако един човек не е наясно, че да кара на червено е незаконно, тогава е малко слабоумен. Другите са неразумни люде, които се надценяват и свършват в затвора за причинено ПТП или жертви. Да се качиш пил е въпрос на избор. Да караш на червено също.

Както казах конкретно нашето общество е доста лабилно, за което са виновни тонове заложени комплекси, създадени по исторически причини. Затова по-добре песните на народа да са тип Детелини, детелини и Свири, шурче или ако ще трябва да е нещо кръчмарско - Шампанско и сълзи или Мой ангеле - отколкото такива, от които да се чувстваме много готините в кръчмата, а после да не мислим какво правим след двете бири и трите водки. Защото повечето българи, уви, са баш от тия, тупащи се в гърдите, че са от втория тип.

И да, корените реално датират още от 90те, че и от малко преди това, в борбата за днешната псевдо свобода. И не са само в чалгата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...