Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

@Andrew Cunanan. помниш ли когато писа че някаква Сабрина дебютирала по-високо от Дуа. Е, сега същата песен свали Тейбъл от върха за само 10 дни. 😅

Screenshot-20240501-094610-Chrome.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Screenshot_20240430_091807_Instagram.jpg

Простакеса мръсна, не мога да ги понасям такива измишльотински циркове. Първите 14 песни са нейни, това е абсурдно. Линч за наглата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега чух песента, която е номер 1 в света за последната седмица на смотлата Тейлър - Fortnight. Тази песен ли е на върха през 2024 година? Монотонна, депресивна, смотана, провлачена боза! Докъде стигна развитието на световната музика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Сега чух песента, която е номер 1 в света за последната седмица на смотлата Тейлър - Fortnight. Тази песен ли е на върха през 2024 година? Монотонна, депресивна, смотана, провлачена боза! Докъде стигна развитието на световната музика...

това дава наченки, че ще измести Тейху идната седмица. 

Иначе отдавна американската музика е пълен шит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз повече се забавлявам на рекордите на Тейлър по най-драстични спадове. Успява да ги подобри всяка година манипулаторката.

Еспресо е страхотна, а Тейлър скоро и със Сабрина ще се скара, както с Оливия Родриго. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Balkandji1 каза:

Сега чух песента, която е номер 1 в света за последната седмица на смотлата Тейлър - Fortnight. Тази песен ли е на върха през 2024 година? Монотонна, депресивна, смотана, провлачена боза! Докъде стигна развитието на световната музика...

Тя ако ще да запише как пърди в банята за три минути, пак ще се издигне до първата позиция. Преди не пускаше чак толкова депресарска музика, но в последните години се сдуши с продуцента който прави песните на Лана Дел Рей, и ето го резултата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Легендарен момент за американския шоубизнес - както никога до сега жертват и без друго съсипаното реноме на най-голямата си музикална класация, за да създадат бъдещ политически идол.

Иначе сингълът е приятен за слушане, а клипът е брутален, но аз лично не успявам да запомня и една фраза от песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което в момента се слува в билборд е абсолютното дъно на тази класация. Лично аз не можах да харесам нито една песен от 32-те песни в новия албум на Тайлър, повечето дори трудно ги изтърпях до края, но моето мнение не е критерий за това какво се слуша. И все пак от 1во до 20то място само Тейлър....too much

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега Катя като се завърне с истински хит като този на Сабрина, как ще я изтъквам като вече нямаме адекватна класация?:girl_cry2: Ами Гага като смачка с Жокера и вземе да направи и тя някой тотален смаш, къде ще ги сравняваме двете?

WTF Америка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Обаче, нищo от новата ера на Олив оил не ми харесваше, докато не издаде това.

 

Защо сме на толкова еднакви мнения освен за централните си любимки :D 

Гарантирам ви, че това е залезът на Тейлър. Даже в дългосрочен план TTPD ще се усеща като флоп ера, въпреки невижданият успех в Билборд. За липса на талант и креативност даже твърде дълго изкара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Защо сме на толкова еднакви мнения освен за централните си любимки :D 

Гарантирам ви, че това е залезът на Тейлър. Даже в дългосрочен план TTPD ще се усеща като флоп ера, въпреки невижданият успех в Билборд. За липса на талант и креативност даже твърде дълго изкара.

Надявам се, защото не мога да я понасям тази безличница с омито лице. Не мога да разбера манията по нея - нито пее кой знае колко УАУ, нито визията й е нещо впечатляващо - руса, синеока, но по неграбващ начин. Бил съм в Америка и такива с нейната визия има колкото щеш. Песните й също не ме докоснаха, а от години слушам, че все е номер 1. Чета, че имало някаква политическа цел. В отбора на Байдън ли е тази, че с такова усещане оставам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Надявам се, защото не мога да я понасям тази безличница с омито лице. Не мога да разбера манията по нея - нито пее кой знае колко УАУ, нито визията й е нещо впечатляващо - руса, синеока, но по неграбващ начин. Бил съм в Америка и такива с нейната визия има колкото щеш. Песните й също не ме докоснаха, а от години слушам, че все е номер 1. Чета, че имало някаква политическа цел. В отбора на Байдън ли е тази, че с такова усещане оставам?

Това за политическата цел е моя теория. Която се потвърждава все повече във времето. И не говоря само за тази твърде крайна истерия на американците по нея, а и за безумното й целенасочено подсилване от страна на медиите. Това дори за Бионсе и Гага не го е имало. Според мен точно либералите видяха покрай Тръмп, че създаването на удобна фигура от шоубизнеса може да им е от огромна полза за командването на САЩ (и света).

И тези неща ги казвам като човек, който още от едно време харесва Тейлър, но тази насилствена лудница вече ми идва в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.7a953fab884c95ad419861277340026a.png

dual peep флопва с новия албум в спотифай, за справка Хроматика преди 4 години за първият си пълен ден на платформата е регистрирал 3 ПЪТИ повече стриймове, а собственият й преден албум - с над 12 милиона повече:
image.png.cd93110de7190499542d307fb52bc390.png

Сега при целият хайп, след ера мастодонт, след купища хитове - положението е трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.05.2024 г. от 0:02, Balkandji1 каза:

Надявам се, защото не мога да я понасям тази безличница с омито лице. Не мога да разбера манията по нея - нито пее кой знае колко УАУ, нито визията й е нещо впечатляващо - руса, синеока, но по неграбващ начин. Бил съм в Америка и такива с нейната визия има колкото щеш. Песните й също не ме докоснаха, а от години слушам, че все е номер 1. Чета, че имало някаква политическа цел. В отбора на Байдън ли е тази, че с такова усещане оставам?

Точно това, че е обикновена и е като жена от народа на визия ѝ помага хората да се припознават в нея, според мен. Мина времето на лъскавите певици, които продаваха милиони. Сега, колкото по-обикновен си, толкова по-кликваш с аудиторията. Отделно Тейлър пее любовни песнички,  с лесносмилаеми, елементарно написани текстчета, дето одма всичко е ясно на слушателя. Не експериментира с продукция, от медиите постоянно я помпят с положителен ПР, чак й сложиха прякора "музикална индустрия". От Грами й подаряват наградата за албум на годината като топъл хляб. Има връзка с ръгбист, майка й имаше рак и тя го беше съобщила, за да събира позитиви покрай поредния скандал със Скутър Браун и Кание. Въобще в момента тя е момичето на Америка. И в момента като успех е Американската Преслава. 😭 Каквото и да изпее ще оглавява класации и ще размазва със стрийминг. След някоя друга година може да подобри рекорда на Мичето Кери за най-много номер 1 на самостоятелен изпълнител. Сега колко има? 10-11?!

Като изпълнител и като певица е повече от посредствена, като визия и като харизма е тотална безличница. Единственото й добро изпълнение (за нейните стандарти) е

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.05.2024 г. от 17:49, Balkandji1 каза:

Простакеса мръсна, не мога да ги понасям такива измишльотински циркове. Първите 14 песни са нейни, това е абсурдно. Линч за наглата!

Като си пусна предния албум през октомври 2022-ра, пак така окупира цялата 10-ка първата седмица.😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.05.2024 г. от 16:05, Fast каза:

Тя ако ще да запише как пърди в банята за три минути, пак ще се издигне до първата позиция. Преди не пускаше чак толкова депресарска музика, но в последните години се сдуши с продуцента който прави песните на Лана Дел Рей, и ето го резултата.

Да сравняваш музиката на Лана с "музиката" на Тейлър е като да сравняваш Лувъра с музея на хумора в Габрово. 🤡 Лана е съвременния Шекспир!!! С тази разлика, че тя би могла да напише Ромео и Жулиета, но той "Американса к у р в а" - не!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да сравняваш музиката на Лана с "музиката" на Тейлър е като да сравняваш Лувъра с музея на хумора в Габрово. 🤡 Лана е съвременния Шекспир!!! С тази разлика, че тя би могла да напише Ромео и Жулиета, но той "Американса к у р в а" - не!

 

Не ги сравнявам, по-скоро мисля че е повлияна от нея, което е меко казано ужасно по следната причина:

Тя, Lorde, и Billie са главните популяризатори на т.нар. "естетична тъга" от която все още не можем да се отървем. Искам си mindless електропопа обратно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...