Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Брутални са новите песни на Шакира.

Това е топ!

Но спешно да си сменява екипа и фирмата. Толкова много грешки при издаването на албума ме потресоха. Не е нормално лийд сингъла да ти дебютира на 24 място в TTH.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Шакира е раздавала автографи на феновете директно от колата като е пристигала в Н' Йорк за Шоуто на Джими Фелън, а да не говорим преди да влезе при него пак я наобиколили феновете за снимки. Голяма истерия. Това ми напомня като при Рики, същото е. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики вчера беше в Шоуто на Кели Кларксън:

А в Палм Роял става все по-интересно.

Днес излезе и последният албум на Енрике Иглесиас. Повече албуми няма да издава. 
Дано Рики пусне нещо след като свърши сериала му. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Джъстин Тимбърлейк влиза тази седмица на номер 4 в Билборд 200 при албумите, а на Ариана Гранде албуа продължава да е номер втора седмица:

https://www.billboard.com/charts/billboard-200/

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 седмици на върха, тази седмица новият албум на Ариана Гранде пада на номер 4, а новият албум на Джъстин Тимбърлейк се изтърсва от номер 4 чак на номер 40 след като влезе на номер 2. Нещо не му върви на Джъстин Тимбърлейк.

А новият албум на Шакира едва на номер 13 влиза тази седмица в Билборд 200:

WWW.BILLBOARD.COM

The week’s most popular albums as compiled by Luminate, based on multi-metric consumption (blending traditional album sales, track equivalent albums, and streaming equivalent albums).

Обаче пък при Латино поп албуми в Билборд, новият албум на Шакира влиза директно на номер 1:

https://www.billboard.com/charts/latin-pop-albums/

И при латино албуми в Билборд Шакира влиза директно на номер 1:

https://www.billboard.com/charts/latin-albums/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феномен !!!!

 

WWW.FACEBOOK.COM

Eras Tour Los Ángeles #taylorswift #erastour #swifties #sofistadium @cjalvarado94 @fabulousfabby @mealvarado67 @taylorswift. mtb_ricky · Оригинално аудио

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Sunlight каза:

Рики снощи беше на концерта на Мадона с нея в Маями на сцената. Доста скандално беше.

И какво точно е скандалното две лелички да се съберат на сцената? Освен че концерт вероятно не е най-подходящото място да люпят семки и клюкарстват, като пейки пред блоковете дори в Маями вероятно колкото искаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

И какво точно е скандалното две лелички да се съберат на сцената? Освен че концерт вероятно не е най-подходящото място да люпят семки и клюкарстват, като пейки пред блоковете дори в Маями вероятно колкото искаш. 

Това, че мургави мъже по прашки танцуваха на Рики. 

Мадона винаги е обичала Рики още през 1999 като го видя.

Днес пращат албума на Шакира чак, утре е при мен, но в сряда ще го взема тъй като съм на работа. 

Повече от Вирджиния рекърдс няма да поръчвам Да звъня аз до София днес за пореден път и да ги питам що още го няма. 

Емералд изданието в края на  април ще дойде от сайта на Шакира щото у нас го няма. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Sunlight каза:

Това, че мургави мъже по прашки танцуваха на Рики. 

Мадона винаги е обичала Рики още през 1999 като го видя.

Днес пращат албума на Шакира чак, утре е при мен, но в сряда ще го взема тъй като съм на работа. 

Повече от Вирджиния рекърдс няма да поръчвам Да звъня аз до София днес за пореден път и да ги питам що още го няма. 

Емералд изданието в края на  април ще дойде от сайта на Шакира щото у нас го няма. 

 

И какво му е скандалното? Рики се разведе, не е станал монахиня ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

И какво му е скандалното? Рики се разведе, не е станал монахиня ... 

Щото не съм го виждала така.

Дъщерята на Рики иска да стане певица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sunlight каза:

Щото не съм го виждала така.

Дъщерята на Рики иска да стане певица. 

Нека вършее, той оркестър мина, та някакви мургави танцьори ли няма. 

А щерката още е малка, има време да реши какво иска, но щом има желание, нека се пробва понанататък. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Нека вършее, той оркестър мина, та някакви мургави танцьори ли няма. 

А щерката още е малка, има време да реши какво иска, но щом има желание, нека се пробва понанататък. 

Дъщеря му е много красива и голям шеф- всички командва вкъщи още отсега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.03.2024 г. от 20:35, Blueberry каза:

Какъв флоп, бе, душичко, писал си го буквално след поста, че е номер 1 в Билборд? 

ами просто заради името е не заради песните. нали знаеш сега ако Риана дори да пусна най тъпата песен на света навсякъде ще е номер 1,

 

 

ето какво стана с албума на Ариана ? мина и замина 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...