Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , fearless` каза:

Не мога да разбера защо по дефоут се смята, че демократите са добри, а републкликанците лоши?! И защо една от най-успешните певици на миналото десетилетие трябва да залезе, защото смята политиката на демократичната партия за грешна? Не е ли това цензора? И означава ли че ако не си демократка отиваш в коша?

Нямах предвид това, а че подкрепата й е доста радикална (пусни си клипа от цитата), и може би заради това са я дръпнали от спотлайта. Към момента Демократите са по-приемливи, защото републиканците са фашинизирани. Не виждаш ли в какво са се превърнали от ерата на т.нар. чаена партия до сега? Установили са култ към личността около превратаджия, а ако спечели имат план за 2025 година, в който целят да смачкат Американски устои и преправят 200 годишно законодателство, за да му осигурят малко допълнителна власт, и отнемат секуларни права от населението. Бащите основатели се обръщат в гроба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

Нямах предвид това, а че подкрепата й е доста радикална (пусни си клипа от цитата), и може би заради това са я дръпнали от спотлайта. Към момента Демократите са по-приемливи, защото републиканците са фашинизирани. Не виждаш ли в какво са се превърнали от ерата на т.нар. чаена партия до сега? Установили са култ към личността около превратаджия, а ако спечели имат план за 2025 година, в който целят да смачкат Американски устои и преправят 200 годишно законодателство, за да му осигурят малко допълнителна власт, и отнемат секуларни права от населението. Бащите основатели се обръщат в гроба.

Демократите защитават фалшиви идеали, докато правят каквото си искат и винаги имат демократично извинение за всичко. Имат медиина подкрепа от всякакви известни личности, тв предавания, сериали и т.н. Само си спомни колко беше нападан Тръмп (който не одобрявам) от къде ли не за да бъде изкаран най-лошия президент на САЩ. И темата е много дълга за да я разискваме тук. 

Конкретния случай (ако е верен) с Кейти е поредното доказателство че ако не си част от пропагандната машина на демократите отпадаш, а това не е много демократично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Демократите защитават фалшиви идеали, докато правят каквото си искат и винаги имат демократично извинение за всичко. Имат медиина подкрепа от всякакви известни личности, тв предавания, сериали и т.н. Само си спомни колко беше нападан Тръмп (който не одобрявам) от къде ли не за да бъде изкаран най-лошия президент на САЩ. И темата е много дълга за да я разискваме тук. 

Конкретния случай (ако е верен) с Кейти е поредното доказателство че ако не си част от пропагандната машина на демократите отпадаш, а това не е много демократично. 

Преди години не е било толкова скандално да кажеш че си Републиканец в шоубизнес средите, но както казах, в момента нищо не сочи че са нормална партия. Там не са толкова политическо-идеолгочески неграмотни, и доста партизански настроени за разлика от тук и забелязват червените флагове. Ти не гледай толкова колко, а ЗАЩО го нападат. Липсва му елементарна етика, а действията му са безпрецедентни за щатски президент. Бях чел че има личностни разстройства. Другата голяма причина е колко тясно свързан е с евангелистки и крайно либертариански организации, разбирай религозни фанатаци и антисоциални финансисти. Научили са електората си да заглушават и отсяват по-умерените Републукаци, като ги наричат Демократи. Малко тъпо ми е за Ники Хейли, Крис Кристи и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

We belong together на Мара, дето блокираше 3 седмици дебютната песен на Рири от първото място в момента има 591М стриймове, срещу 717М за Pon de replay. Rih always has the last laugh ❤️ 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Мм не...никакво завръщaне няма да има тази жена...

 

Само не знам повечето от тези изредени работи от къде ги измислиха монстърчетата.

Кейти сама си каза, че новата ера ще е весела и позитивна. Звучи доста като предните й, изкл. Witness, но си мисля, че ще е нещо по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

We belong together на Мара, дето блокираше 3 седмици дебютната песен на Рири от първото място в момента има 591М стриймове, срещу 717М за Pon de replay. Rih always has the last laugh ❤️ 

 

Марето поне пее нейната на живо, а Пон може да се чуе само в магазините на Сефора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Много слаб албум от Тейлър, надявам се да се оттегли за няколко години поне,че втръсна от натрапване с тъпи песни…

Както съм казвал, време е да разкарва Антонов. Т'ва не е тя вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Training Season е най-добрата песен на Дуа от новата ера, всъщност единствената, която е реално добра.

Не мога да изслушам Тейлър, много uninspired е тоя албум. Midnights ми хареса, но за този нямах никакви очаквания и пак съм разочарована. Наистина трябва да започне (отново) да работи с други автори.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

видеото е много яко, толкова успокояващо е да видиш Тейлър с вързани ръце, в невъзможност да пише тъпи и еднообразни песни ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Training Season е най-добрата песен на Дуа от новата ера, всъщност единствената, която е реално добра.

Не мога да изслушам Тейлър, много uninspired е тоя албум. Midnights ми хареса, но за този нямах никакви очаквания и пак съм разочарована. Наистина трябва да започне (отново) да работи с други автори.

 

На мен Illusion ми харесва повече. Направо ме ме завладяла. Не си спомням да съм въртял  Dua Lipa толкова от New Rules насам сигурно. Levitating идва най-близко. Цялостно доста качествена продукция изкара последните месеци. Дано остатъка на албума също да е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...