Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Бренда й поразвали малко партито тази година.

И тази година бяхме номер 1, две седмици, ако не се лъжа?

Ти пък какво очакваш всяка година да е едно и също? Ще писне, нали трябва малко промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Тези дни се натъкнах на новини че според някои журналисти, спадът на Кейти не бил органичен, а планиран защото уж не ставала за "woke" певица. Ако е така, донякъде ги разбирам, защото както съм констатирал и преди, третира Демократичната партия все едно е БКП.

 

И аз попаднах на тази новина. Не че винаги не съм виждал нещо съмнително в спада й. Същото се твърди и за Кристина Агилера. За нея не знам, но Катя винаги си е била скрита фенка на Тръмп, колкото и да се прави. :D Поне в този си статут 'по средата' постигна нещо изключително дори в най-големия си залез някога - да е единствената, пяла и на встъпването на US президент, и на коронацията на UK крал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

И аз попаднах на тази новина. Не че винаги не съм виждал нещо съмнително в спада й. Същото се твърди и за Кристина Агилера. За нея не знам, но Катя винаги си е била скрита фенка на Тръмп, колкото и да се прави. :D Поне в този си статут 'по средата' постигна нещо изключително дори в най-големия си залез някога - да е единствената, пяла и на встъпването на US президент, и на коронацията на UK крал.

Не точно. Всичко при нея крещи че е доста крайна, ride-or-die демократка. Проблемът е че подкрепата която е изразявала в публичното пространство няма вид на активизъм, а по-скоро на simp-ване, а това е доста отблъскващо като за щатска аудитория, защото преди всичко е личност, а не ходеща политическа програма. Трябва да се спазват някакви граници. Спомням си че веднъж беше гласувала за бивш републиканец в междинните избори или нещо такова, което само по себе си не означава нищо, защото и там (като във всяка партия) има центристи, които са склонни да менкат партии, когато нещо не им изнася. Не изключвам просто да го е харесала като мъж предвид характера й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Най-якия сингъл от Radical Optimism до момента. Трябваше да бъде лийд.

Този път има бюджет за клипа!!! Доста свежо, лятно и приятно - много ми харесват и цветовете и самата атмосфера. Песента също е приятна!
На същия басейн преди 21 години е сниман и :

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Balkandji1 каза:

Ясно. Ще ни трябват поне още две коледи, за да го нулираме. Знаеш, искам да имаме най-дълго задържалите се песни на първо място в Билборд в три различни десетилетия. Отдавна е чумосана Марая за класациини успехи, дори и на 53.

Мичето ми е любимка, заслужава топ хитове и продажби! Какво мислиш за този трак???

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Мичето ми е любимка, заслужава топ хитове и продажби! Какво мислиш за този трак???

 

Провлачена меланхолична проказа. 😂 Е, не чаk толкова на припева. :)

Единствената песен, която ми харесва от последния албум е заглавната - с най-хитово звучене, дала името на албума, а я заеба. С нея щеше да има най-голям комерсиален успех, но лудата си е луда:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji1 каза:

Провлачена меланхолична проказа. 😂 Е, не чаk толкова на припева. :)

Единствената песен, която ми харесва от последния албум е заглавната - с най-хитово звучене, дала името на албума, а я заеба. С нея щеше да има най-голям комерсиален успех, но лудата си е луда:

 

 

на мен и двете са ми супер любими, Caution заслужаваше да е сингъл с брутален клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Fast каза:

Не точно. Всичко при нея крещи че е доста крайна, ride-or-die демократка. Проблемът е че подкрепата която е изразявала в публичното пространство няма вид на активизъм, а по-скоро на simp-ване, а това е доста отблъскващо като за щатска аудитория, защото преди всичко е личност, а не ходеща политическа програма. Трябва да се спазват някакви граници. Спомням си че веднъж беше гласувала за бивш републиканец в междинните избори или нещо такова, което само по себе си не означава нищо, защото и там (като във всяка партия) има центристи, които са склонни да менкат партии, когато нещо не им изнася. Не изключвам просто да го е харесала като мъж предвид характера й. 

Някъде по средата е, но според мен с течение на времето ще наклони повече към maga. Отгледана е от религиозно семейство с определени принципи и след като на практика си изживя пълноценно бунта в ранните години би било съвсем очаквано в напреднала възраст да пожелае по-различно бъдеще за дъщеря си и за потенциалните следващи поколения. Особено след като сама изживя и кошмара на шоубизнеса зад кулисите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Andrew Cunanan. каза:

на мен и двете са ми супер любими, Caution заслужаваше да е сингъл с брутален клип.

"Caution" е един великолепен албум, който имаше огромен потенциал, но не беше разгърнат правилно с точните сингли и клипове. Какво да се прави...Има неща, които не зависят изцяло и само от Марая... Менажирането куцаше, както винаги. Но какво да се прави... Сега е в Лас Вегас и прави ебаси якото шоу. Дори добави нови дати към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.ec3715afcb1fb875bc5d71eb170b7284.png

предвид бясната реклама и фактът, че песента е сложена под номер 1 в най-големият плейлист на Споти, продължава да пада. Май Зузу Пийп и тук чукна на камък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.ec3715afcb1fb875bc5d71eb170b7284.png

предвид бясната реклама и фактът, че песента е сложена под номер 1 в най-големият плейлист на Споти, продължава да пада. Май Зузу Пийп и тук чукна на камък.

Ама е единствената певица с 3 песни в класацията и то соло.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ама е единствената певица с 3 песни в класацията и то соло.

Някаква Сабрина Карпентър пусна песен паралелно с Илюзията и на 3-тия ден има с над милион повече от Дилдо Липа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Някаква Сабрина Карпентър пусна песен паралелно с Илюзията и на 3-тия ден има с над милион повече от Дилдо Липа.

Е Сабрина е подгряваща на турнето на Тейбъл и идва от успешна дизни кариера. 

Това също е в топ 50 и ми е доста любимо.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двата лийд сингли от Lover не успяха да преборят Били, а задържането на Look what u made me do беше слабо. 
Аз като говоря че русата жена преди средата на 2020/21 не беше никаква лидерка...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Двата лийд сингли от Lover не успяха да преборят Били, а задържането на Look what u made me do беше слабо. 
Аз като говоря че русата жена преди средата на 2020/21 не беше никаква лидерка...

 

2019 дори Марая през декември не можа да се пребори с тази пандемия на стриймове.💀

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

2019 дори Марая през декември не можа да се пребори с тази пандемия на стриймове.💀

 

Съвсем закономерно. Песента е брутален златен хит от новата ера на музиката.

Чудя се Кери как така точно в последните години взе да се добира до първото място по Коледа!? Тези стрийминг класации не са ли от поне 10 години. All I Want For Christmas едва в последните 5 години достига номер 1, а е песен на 30 години...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Съвсем закономерно. Песента е брутален златен хит от новата ера на музиката.

Чудя се Кери как така точно в последните години взе да се добира до първото място по Коледа!? Тези стрийминг класации не са ли от поне 10 години. All I Want For Christmas едва в последните 5 години достига номер 1, а е песен на 30 години...?

Не, стрийминга започва да тежи повече последните години, както и радиото. Правилата на класацията се променят всяка година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2024 г. от 20:51, Fast каза:

Тези дни се натъкнах на новини че според някои журналисти, спадът на Кейти не бил органичен, а планиран защото уж не ставала за "woke" певица. Ако е така, донякъде ги разбирам, защото както съм констатирал и преди, третира Демократичната партия все едно е БКП.

 

И Beyonce май е малко такава, но поне е low profile. Добре са я напътствали да стои далеч от интервюта.

300.ab.beyonce.041212.jpg?fit=around%7C3

Не мога да разбера защо по дефоут се смята, че демократите са добри, а републкликанците лоши?! И защо една от най-успешните певици на миналото десетилетие трябва да залезе, защото смята политиката на демократичната партия за грешна? Не е ли това цензора? И означава ли че ако не си демократка отиваш в коша?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...