Jump to content


Emrah - Haresva ti, priznay


Препоръчани коментари

Тоз и той да не види от брат си мангалска песничка и той да пусне...

Вокалите му на мучащо магаре фъфлещо едва се чуват заглушени...

Оолеле какъв манаф... Кво се случва wtfffff?!?!?

Да бяха си направили снимка тримата Стружки, поне да знаем на кой е канала, нали сам си изкарваш всичко бре цървул, що баща ти е на аватара на канала ти :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Thecranfan каза:

Време е цялата продукция на фамилия Стораро да се качва в един канал - канализационния.

Slay!
Ама не се ли опасяваш, че и него могат да задръстят и цяла София да заплуваме в лайна буквално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Slay!
Ама не се ли опасяваш, че и него могат да задръстят и цяла София да заплуваме в лайна буквално.

Краката ще ги измием, ама ушите все още не са измислили как да ги сменим. А толкова ми харесва идеята за нов комплект след като си причиних това, та имам нужда, ето признавах си. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За два дни не може да върже 200К гледания, пълен смях ... Страшно тъпа песен. Циганиите на брат му са в пъти по-слушаеми от това. А правеше песни като "Един на милион", "Предишното момче", "Няма ме" ... Жалко! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

За два дни не може да върже 200К гледания, пълен смях ... Страшно тъпа песен. Циганиите на брат му са в пъти по-слушаеми от това. А правеше песни като "Един на милион", "Предишното момче", "Няма ме" ... Жалко! 

2/3 от споменатите песни са писани от Александрова

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

2/3 от споменатите песни са писани от Александрова

Няма значение. Факт е, че са класи над новата му песен. Не винаги с цигания може да ти се получават нещата. Ако той го осъзнаваше, може да има готина песен и без Теда. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
преди 2 минути, Blueberry каза:

О, не, 30 секунди трудно издържах, ушният ми лекар е в отпуска и не мога да си позволя да рискувам.

Липсваше ни, скъпа ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...