Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 37 минути, DevilWish каза:

Аз ги имам всичките й албуми преди "Акула". Даже едно време когато се регистрирах ми беше една от любимите певици. Точно по времето на "Ще рискувам" се регистрирах тук и бях с неин подпис и аватар. :D Не само "Ангел в нощта", на мен са ми любими още албуми като "Смелите си имат всичко", "Родена съм да те обичам", "Мисли за мен", "Самотна стая". Емата до "Смелите си имат всичко" няма слаб албум, даже и "Акула" е страхотен, просто ние бяхме свикнали да има нови песни преди. Тя сега с тия дуетчета и фийтове си направи така, че да е за мезе. Ама то на времето и интервютата й с това "АЗ", "СМИСЪЛ" също бяха много яки! :D В Сигнално жълто няма равна. Разбира се, че помним какви брутални песни и албуми има, който я е слушал от самото начало знае. Но тези които са неосведомени, са пропуснали по-яките песни на поп-фолка. До към 2016-7 беше съвсем различно ниво. И особено преди 2010, но това е друга тема която малко хора ще разберат, може би.

Смелите е хубав албум, но тя не реализира много готини песни от там, като "С теб", имаше и шитни като "Щом така го искаш". И след Гадните и "Ето" ме почнаха "изгъците", както ги наричам. Отдавна не е имала песен, която да ме впечатли поне мен лично. Самостоятелна имам предвид. Нещо в стил "Искаш ли", примерно.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

Смелите е хубав албум, но тя не реализира много готини песни от там, като "С теб", имаше и шитни като "Щом така го искаш". И след Гадните и "Ето" ме почнаха "изгъците", както ги наричам. Отдавна не е имала песен, която да ме впечатли поне мен лично. Самостоятелна имам предвид. Нещо в стил "Искаш ли", примерно.

Tyū be xumoB xum!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

Смелите е хубав албум, но тя не реализира много готини песни от там, като "С теб", имаше и шитни като "Щом така го искаш". И след Гадните и "Ето" ме почнаха "изгъците", както ги наричам. Отдавна не е имала песен, която да ме впечатли поне мен лично. Самостоятелна имам предвид. Нещо в стил "Искаш ли", примерно.

На мен всичко почти от "Смелите си имат всичко" ми харесва с изключение на "Не оставай тук" със Сакис. Но "Моята половина" ми е любимата песен вътре, а и изобщо на Емилия. Преди да се появи най-скъпа ми беше "Ти замина", но понеже харесвам повече по-весели песни и обожавам по-старите песни на Оцко, тази я надмина. На мен са ми много любими Моята половина, Смелите си имат всичко, Ще чакам да ми звъннеш, Осмелявам се и Не се променям. Тези са ми най-силни в албума, след тях "Просто те убивам". "Щом така го искаш" също я харесвам. Единствено можеше да реализира и "С теб" от неклипираните, тя си заслужаваше. 
Аз мисля, че от "Акула" не ме е впечатлявала силно песен на Емилия. Това беше последното което ми беше любимо от нея. "Турболенеция" каквото и да е станало от нея, не съм я слушал повече от няколко пъти. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

За първи път я чувам.

Напомня ми на Само мен на Славун и Нели П.

преди 1 час, asylum каза:

Muc/\qm q 3a HoBa, xumpo xog4e!

Може пък и наистина да е успяла да заблуди някои, че е нова песен... и че се е върнала към предишната добре пееща Десислава. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Счета винаги ми е била абсолютна безличница, замърсяваща музикалния фон на България. Злобата, първенющината ѝ и златотърсаческата й природа са ми ясни от ден 1, на вас ви трябваха години и ситуации, за да ги прозрете, но по-добре късно, отколкото никога!

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ААААААААААА ААААААААААААААА, знаеш ли какво загуби?
АААААААААААА АААААААААААААА, ще ме виждаш вече с други!
АААААААААААА АААААААААААААА, нямаш право да ме търсиш!!!
ААААААААААА ААААААААААААААА, АБОНАТЪТ Е ЗАЕТ!!!

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината за Счети в едно дълго изречение - много добра певица, която като дойде от село искаше да е като Десислава и Камелия, в последствие стана като Десислава и Гергана, после във времето успя да си изгради свой приятен имидж, а хората започнаха да я признават като една от трайните... докато не започна да се прави на класна мутреса, което отблъсна публиката от нея и я заличи от картата.

Днес наистина можеше да има евъргрийни от буквално естраден ранг. Тя избра друго.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Истината за Счети в едно дълго изречение - много добра певица, която като дойде от село искаше да е като Десислава и Камелия, в последствие стана като Десислава и Гергана, после във времето успя да си изгради свой приятен имидж, а хората започнаха да я признават като една от трайните... докато не започна да се прави на класна мутреса, което отблъсна публиката от нея и я заличи от картата.

Днес наистина можеше да има евъргрийни от буквално естраден ранг. Тя избра друго.

Тя има няколко евъргрийна от ранг в който само Гюрулту Двемогилско, собственоличен автор на един от тях, и Райна са и конкуренция. Коя Емилия? Счетоводителката ли?, Да не ми е сестра, въпреки че го дели с Дженция, но най-вече този, сега чакаме ремикса с ДжаМайката

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова Счетоводна Новина!

WWW.MAMCHE.NET

По-голямата дъщеря на Емилия, която е дете на чалга звездата от известния като осеменител на фолкаджийки Коко Динев вчера тръгна в първи клас. Момичето, което ще навършва седем години през октомври е записано да получи знания в едно от най-елитните школа Англо-американското. Където години наред с

 

  • Like 1
  • drunk 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента някакви деца са огласили квартала с Къв съм як. Между другото, дали Джординио не е бил инспириран от

 която излезе точно преди 20години.

5млн за месец, даже Жалка и Пресли не го умеят вече.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

СЧЕТИ Е ЖЕСТОКА! Тук веждите са само една черта и с кърпата на главата! :D 
 

Обаче песента е яка! Кефи ме! ❤️ 

  • Love 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И нека той сега да страдааааааааа, да страдааааааааа, от двата стола на земята да падааааааааааа, да падаааааааааааааааааа...

Когато лъже нека да му ПРИСЯДААААА! ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Теди Александрова отслабва

IMG-7327.jpg

Трябва да свали и 10 килограма от устата. Конкуренция е на Мария по уста направо.
Връща? Качва или сваля? Не е ясно, но кой го интересува, че и тя почна да дава отчети колко тежи? 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Предимно мозъчно.

По-добре да се беше снимала с грим. От симпатично момиче се направи на плашило с тая грозна уста.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...