Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Телефона е хит, дуета със 100раро от миналата година също. А Инсомния е може би най-приятна песен за годината.

Алисия освен всичко друго е и модна икона, а Андреа единствено може да бъде икона на месокомбинат. 💋

Мда, това ако са хитовете... като гледания Телефона е хит. 

преди 40 минути, DevilWish каза:

За Алисия не съм съгласен! 2021 имаше песни като "Най-лошата" и "Къща за милиони", които се слушаха.
Миналата година не си спомням какво пусна, нямаше хит.
Но тази година има хит и то може би един от най-големите за зимата и пролетта.

В поп-фолка тази година има съвсем малко хитове. До юни месец песните които са ставали хитове са "Телефона", "Драскай клечката", "Горчиво" и там онова нещо с Емрах и Галена.
От лятото "Ела, хабиби" и "Към съм як" на Джордан. 
6 песни на кръст. Изпускам ли някоя? :D 

Вероятно пропускаш на Меди.

преди 10 минути, Willy каза:

Андреа последен хит - Пробвай се

Алисия след това има поне още 20 хита. За какви сравнения говорим?!

Да, и двете са точно никъде в момента. ДОри с Телефон или без.

преди 7 минути, DevilWish каза:

А, не!!! 2014 - Най-добрата!!!!! 

Андреа си беше супер до 2014 година! Но ако ги сравняваме от 2015 насам, Алисия е много над нея. Защо изобщо се сравняват? Алисия си има хитове. Тая година даже един от най-големите! Коя ще се похвали със САМОСТОЯТЕЛЕН хит като "ТЕЛЕФОНА" освен Цветелина Янева? НИКОЯ!!! 

Несъмнено Алисия потъна на много по-късен етап. Мисля, че след МАскираният певец тръгна надолу, въпреки че получи само позитиви от формата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз пък за "Полудей" нямам мнение, нито наблюдения. "Егоист" не е ли по-успешна?

А също и "Секс за ден" ? Да, двете май са по-големи хитове от "Полудей"?

С хайпа около Кур, брат и публичното му канселиране тоа трябваше да има 15 милиона, а не 5. Супер проект, недооценен за съжаление.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

забравих баш последния бг хит на джофрата.

Кавърът на Валя! :D 

Оцко тука крал - крал, та се насрал от кражба! Фен на ПОПУЛЯРНА на Валя!!!

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Мда, това ако са хитовете... като гледания Телефона е хит. 

Вероятно пропускаш на Меди.

Да, и двете са точно никъде в момента. ДОри с Телефон или без.

Несъмнено Алисия потъна на много по-късен етап. Мисля, че след МАскираният певец тръгна надолу, въпреки че получи само позитиви от формата.

Коя песен на Меди, че не следя неговото творчество и изобщо не го слушам освен дуетите с Галена и Ваня? Да не е онова кръчмарското клипче с войниците? Няма значение. Важното е, че Джордан е много над него! И по-добре!

  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Коя песен на Меди, че не следя неговото творчество и изобщо не го слушам освен дуетите с Галена и Ваня? Да не е онова кръчмарското клипче с войниците? Няма значение. Важното е, че Джордан е много над него! И по-добре!

меди поне става за бой той. Джоджа-траверса - не.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Кавърът на Валя! :D 

Оцко тука крал - крал, та се насрал от кражба! Фен на ПОПУЛЯРНА на Валя!!!

Когато Валя записа интерконтинентален хит на английски, Андреа още беше във скута на баба си, дето отказала на Ной да я качи в ноевия ковчег, защото не отговарял на нейната класа и стандарт!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

меди поне става за бой той. Джоджа-траверса - не.

Всъщност тая песен на МЪДЕ е яка. Признавам. Стана ли хит? Тук също съм без наблюдения.
Но Джордан го размаза в последните 2 години! И той залязва. Подгряваща звездичка на Джордан!

 

  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв съм як,Драскай клечката,Обичам те,ти мене не-това са хитовете на лятото.

Как Алисия ще реди флоп да флоп? Единствения й флоп е тая песен от Кости,всичките й останали песни си имат успех.

Егоист си беше сезонно хитче. Можеше да се развие и по-добре,но остана леко в сянка от дуета на тогавашната сензация Теофиков и Грахич. Иначе последния голям хит на Дора е Полудей.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Калория също беше ужасно нелепо облечена на Пирин фолк миналата година, хубуу, че е оползотворила старите пердета на Военния клуб като ги е нарамила директно на гърбината си, без да ги изтупа от параха и акарите, ама с тая цепка до гърлото й е в перфектна симбиоза със сцената, напомняща на старовремска къща, Да не отварям дума за сребристите в нейния случай цървулки - колко са български, колко са традиционни, колко са уместни като избор за цялото събитие.

Тея чалгарки, всичките са лоботомирани по природа!

 

Тука вина имат 100% и организаторите, които за толкова години не се научиха как лоботомиранте от дума не разбират, и не им сложиха дрес код. Явно им се гледат дойни крави с традиционни и автентични съвременни носии с цепки и деколтета до пъпа ... 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хит номер 1 в момента, от Сигнал пак награждават някакви безивестници!!!

 

Както каза, по скоро ще си отрежа ушите, отколкото да си пусна тая пародия вместо оргинала! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Както каза, по скоро ще си отрежа ушите, отколкото да си пусна тая пародия вместо оргинала! 

Ама какво говориш? Тя Счетоводителката си мисли, че оригинала е неин? Недей така, че ще праща одиторки!!!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали пак започва да се прави на интересна! Какво копираш Глория, ма? Кът ти забий един шЪмар!

SIGNAL.BG

Кали е сред звездните гости в подкаста на Тото и познава отлично атмосферата в подкаста на химейкъра. По повод негативизма и хейта, който се изля по негов

. Едно време мъжете не бяха чак толкова агресивни, но днес, ако някой ме агресира – такива шамари ще му набия, въпреки че това пак е проява на агресия – око за око, зъб за зъб! 
Ъм? После Глория нямала хит!!! Моля? 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

На мен “Къв съм як” и бозата на Меди изобщо не ми харесват

spacer.png

В началото когато пусна "Къв съм як" си казах, че не е кой знае какво, но след няколко слушания започна много да ми харесва. На Мъде това е една от малкото песни които ми харесват. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Как Алисия ще реди флоп да флоп? Единствения й флоп е тая песен от Кости,всичките й останали песни си имат успех.

Егоист си беше сезонно хитче. Можеше да се развие и по-добре,но остана леко в сянка от дуета на тогавашната сензация Теофиков и Грахич. Иначе последния голям хит на Дора е Полудей.

Преди “Боц” имаше някакъв период с по-слабо приети песни, въпреки че на мен “Най-лошата” ми харесва повече от “Телефона” и “Сладка Работа”

На Андреа според мен ѝ пречи, че не може да премине в новия звук на чалгата. Забила се е в Оцковия период и песните ѝ автоматично звучат “стари”. 
Сега следващата пак е Оцкова (правена преди години) и ако пак се бави 2-3 години съвсем няма да звучи актуално.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Кали пак започва да се прави на интересна! Какво копираш Глория, ма? Кът ти забий един шЪмар!

SIGNAL.BG

Кали е сред звездните гости в подкаста на Тото и познава отлично атмосферата в подкаста на химейкъра. По повод негативизма и хейта, който се изля по негов

. Едно време мъжете не бяха чак толкова агресивни, но днес, ако някой ме агресира – такива шамари ще му набия, въпреки че това пак е проява на агресия – око за око, зъб за зъб! 
Ъм? После Глория нямала хит!!! Моля? 

Още по-голям смях 

image.png.0388c2546bb276cb2c069a9dbce588b1.png

каква гражданска позиция ?????  ... селска позиция може да има, с мотиката на нивата

Сръбкиня показва как се прави кардио с мотика (ВИДЕО)

  • Like 2
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Когато Валя записа интерконтинентален хит на английски, Андреа още беше във скута на баба си, дето отказала на Ной да я качи в ноевия ковчег, защото не отговарял на нейната класа и стандарт!

 

Андреа е била в скута на баба си, която междувременно си е чатила във Вайбър с Иван Вазов

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

 

Истински хитове

spacer.png

Това че не ги харесвам не означава че не са хитове де! Всъщност може би не ги харесвам точно защото по цял ден ги слушам от абсолютно всеки съсед.

  • Haha 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...