Jump to content

Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 14 часа , DevilWish каза:

"Само сметки искам" :D 

Песента е яка, да. След нея май няма самостоятелна. "Българи-кюфтаци" не я броя за нищо. :D 

Това заслужено флопна. Първо крадения 1:1 клип, после моделът от "Не се изтриваш" на Вреси и после кошмарната песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия с униформата от НАП на снощното си участие. Такива бизнес ДАМИ като нея нямат време дори да се преоблекат! 🙏 

IMG-7298.jpg
IMG-7296.jpg

Счетоводителката тука явно много чете. Разбира, че така трябва да се облече, но защо е като Счетоводител, а не като Счетоводителка? Сега пола ли ще сменяме?

 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

А на вас липсва ли ви Сиса Свирката?

 

Свирката не викахте ли на една друга форумна любимка от ваната? Къде се е разписала Сиса? 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Това заслужено флопна. Първо крадения 1:1 клип, после моделът от "Не се изтриваш" на Вреси и после кошмарната песен.

Xum cu be6e

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Емилия с униформата от НАП на снощното си участие. Такива бизнес ДАМИ като нея нямат време дори да се преоблекат! 🙏 

IMG-7298.jpg
IMG-7296.jpg

Джендър кралица

  • Haha 3
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

До преди няколко години тук Счетоводителката се възхваляваше, беше номер 1 и всяка нейна песен беше определяна като нещо нечувано. Клиповете - стил и класа! Дискографията - бетон (е, да, хубави песни има, имам много любими!) Но лоша дума не се казваше за нея. Ама като си го направи така след 2018 да е дуетна певица и да се мисли за най-хитовата, така ще е.
Иначе най-често срещаните прякори на Емилия СмисълА бяха (Титанът на Мисълта) , "Гърбушкото от Нотр Дам", Гърбавата Емилия, но Счетоводителката е най-точното за Госпожа Розова Коса!
Нека си припомним каква беше - висока, гърбава с лилави очила и розова коса и в стил ритана зелка точно тук:

 

  • Haha 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Емилия отдавна взе награда за модна икона и най-стилна счетоводителка на всички времена! 

Сега ще вземе и награда на НАП.
Скоро очаквайте:
"Вземи тоя ОТЧЕТ с Емилия"

Новият албум на ПРАШКА:
"Вземи тоя отчет с Емилия"
1.Вземи тоя отчет с Емилия - с DJ Цици Лудата Пръдня
2.Ела ме сметни (а беше вземи) 
3.За мен пресметни (За мен забрави)
4.Нежни сметки (устните са правописна грешка)
5.Ръка на сметалото (Река на любовта)
6.Отново в НАП дойде (Отново не дойде)
7.В НАП дойде (В София дойде.... за да смяташ)
8.С теб да смятам пак (С теб да бъдем пак)
9.Сметколенция (Турбото отдавна не е на мода)
10.Специално за НАП-а (това не го може всяка)

Първият СЧЕТОВОДЕН албум със счетоводни сметки с подарък розова прашка! 
 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата с цялата си парвенющина Емилия може и да е слушана от най-малките, но другите знаем каква дискография има и някак тия фийтове и международни дуети няма как да ни впечатлят. Сега може и да я взимате за мезе, но всички тук знаем какви брутални албуми са "Нежни устни" и "Ангел в нощта". Може би едни от най-добрите в жанра. Най-малките обаче не знаят, но тя си е виновна, защото много държи като Мария да ги запомнят с последните им неща като Турбуленции и ала-бала.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

Не и Десислава за 18 часа да има 15k гледания на 10-годишен флоп... На някои и днешните им премиери не са с толкова...

За първи път я чувам.

Напомня ми на Само мен на Славун и Нели П.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Към днешна дата с цялата си парвенющина Емилия може и да е слушана от най-малките, но другите знаем каква дискография има и някак тия фийтове и международни дуети няма как да ни впечатлят. Сега може и да я взимате за мезе, но всички тук знаем какви брутални албуми са "Нежни устни" и "Ангел в нощта". Може би едни от най-добрите в жанра. Най-малките обаче не знаят, но тя си е виновна, защото много държи като Мария да ги запомнят с последните им неща като Турбуленции и ала-бала.

Heka uMa 3a BcekuGo no He6mo! 6me6e ga 3a/\e3e, ako npaBe6e caMo necHu kamo egHo BpeMe, npuMepHo kamo G/\opuq.


Xum!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Не и Десислава за 18 часа да има 15k гледания на 10-годишен флоп... На някои и днешните им премиери не са с толкова...

Muc/\qm q 3a HoBa, xumpo xog4e!

 

Xum!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

Към днешна дата с цялата си парвенющина Емилия може и да е слушана от най-малките, но другите знаем каква дискография има и някак тия фийтове и международни дуети няма как да ни впечатлят. Сега може и да я взимате за мезе, но всички тук знаем какви брутални албуми са "Нежни устни" и "Ангел в нощта". Може би едни от най-добрите в жанра. Най-малките обаче не знаят, но тя си е виновна, защото много държи като Мария да ги запомнят с последните им неща като Турбуленции и ала-бала.

Аз ги имам всичките й албуми преди "Акула". Даже едно време когато се регистрирах ми беше една от любимите певици. Точно по времето на "Ще рискувам" се регистрирах тук и бях с неин подпис и аватар. :D Не само "Ангел в нощта", на мен са ми любими още албуми като "Смелите си имат всичко", "Родена съм да те обичам", "Мисли за мен", "Самотна стая". Емата до "Смелите си имат всичко" няма слаб албум, даже и "Акула" е страхотен, просто ние бяхме свикнали да има нови песни преди. Тя сега с тия дуетчета и фийтове си направи така, че да е за мезе. Ама то на времето и интервютата й с това "АЗ", "СМИСЪЛ" също бяха много яки! :D В Сигнално жълто няма равна. Разбира се, че помним какви брутални песни и албуми има, който я е слушал от самото начало знае. Но тези които са неосведомени, са пропуснали по-яките песни на поп-фолка. До към 2016-7 беше съвсем различно ниво. И особено преди 2010, но това е друга тема която малко хора ще разберат, може би.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Емилия отдавна взе награда за модна икона и най-стилна счетоводителка на всички времена! 

Да се изгори цялата мода в такъв случай.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

Heka uMa 3a BcekuGo no He6mo! 6me6e ga 3a/\e3e, ako npaBe6e caMo necHu kamo egHo BpeMe, npuMepHo kamo G/\opuq.

 

"Кости и дуети" далеч не е единственият начин да се задържиш. Никой не казва да пее само заспал поп и балади. Тя винаги си е имала и комерси, което е напълно нормално. Тя и в сегашната си стратегия не е много "изгряла", колекционира солови Костиеви флопове, а успехът на румънските хитове не се дължи на нея. Така се подреди сама, че го направи да изглежда така, все едно не може да има успешна песен без дуетен партньор и/или Кости. Вместо просто да си прави разнообразна чалга от различни автори, включително и самостоятелни песни.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам тази песен на Счетоводителката! Тук е запазила розовия си стил! 
На това колко се пееше, скачаше и танцуваше, а бяхме дечица!

Красив клип! Любима песен! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...