Jump to content

Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Тайрович вече "пее" оригиналните версии на кавърите си
 

 

Яница е като вокален и музикален гений в сравнение с това мучене.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

Първата песен на Оцко за Пайнерски изпълнител не е "Докрай", а :

Специален поздрав за АНдрисла 😘 

Това е копие на

Което пак е на Кости, де. Но на ВЮлета е къде-къде по-добро.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не е случайно, че така наречения й спад започва точно 2010, когато Цветелина Янева вече съвсем е задействала Пеевската машина и е една от претендентките за певица на годината, а народът още й се връзва и тепърва му предстои да я намрази. Че номерата на Андреа рано или късно щяха да са безинтересни също е факт, но не бива да подценяваме до каква степен в онзи период нещата са били изкуствено забързани само защото една метреса на мафиот е пожелала да е на нейното място. Някои неща са си вътрешни във фирмата и дори не бихме могли да знаем какво и що е ставало и дали всички ходове на Андреа са били баш това, което тя е искала. Не само при нея го има това, между другото. В онзи период и други имена започнаха да недоволстват и да се отдръпват и съм 99% сигурен, че причината е, че са осъзнали, че Цветелина Янева е много по-труден за преборване играч от Троянския кон, Преслава, Андреа и т.н.

А самите Преслава и Галена реално в онези години никога не са били фактор за кариерата на Андреа. Преслава и преди 2011 лесно си беше на върха дори без да се опитва, а Галена точеше парите от вафли, но не пречеше с Андреа да споделят сходна ниша. Пеевска беше главния фактор много неща в жанра да се променят, а въпросните две дами са може би единствените две, които никога не са били засегнати от това, защото 1.Едната си беше истинската любимка на народа 2.Другата също имаше тоновете пари от мъжа си и умело поддържаше лицемерни отношения с конкурентката при Топ богаташките. Meanwhile парите на Андреа започнаха да намаляват - идеалния момент една акула да атакува. Но както казах, никога не само Андреа е била прицела, просто стремежите на Пеевска винаги са били твърде високи (и за радост никога не ги постигна и няма да ги постигне).

ТОП поста за деня!
Аз се замислих, според теб случайно ли Андреа изведнъж спира да работи с Кости, точно след появата на Цвета? Бяха най-доброто дуо, хит след хит и изведнъж тя просто спира да работи с него за 2-3 години. Все едно в момента Галена да заебе Ганев. Всичко ще се разбере рано или късно, но аз винаги съм усещал че Янева не влияе добре на чалгата, а медиите ги държи Пеевски и няма думичка за нея. Ако отвориш обаче някой сайт, веднага един тон помия за Андреа. Като беше напълняла направо я разкостиха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, LeBron каза:

ТОП поста за деня!
Аз се замислих, според теб случайно ли Андреа изведнъж спира да работи с Кости, точно след появата на Цвета? Бяха най-доброто дуо, хит след хит и изведнъж тя просто спира да работи с него за 2-3 години. Все едно в момента Галена да заебе Ганев. Всичко ще се разбере рано или късно, но аз винаги съм усещал че Янева не влияе добре на чалгата, а медиите ги държи Пеевски и няма думичка за нея. Ако отвориш обаче някой сайт, веднага един тон помия за Андреа. Като беше напълняла направо я разкостиха. 

А дали е случайно или не, че когато през пролетта на 2016та Преслава спечели "Певица на годината" и беше масово нахейтена от много изпълнители и публични личности, Янева беше една от малкото, които не казаха нищо по въпроса, продължиха да се следват в Инстаграм, да си харесват постовете и тн. След 3 месеца Галена и Цветелина пуснаха "Пей, сърце". И, съответно, ако Пеевски и Цветелина са се бъркали до толкова в тези неща, защо наградата не я взе Галена. Наскоро Преслава или Галена бяха казали, че са се скарали заради интрига. Да не е намесена Цветелина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, LeBron каза:

ТОП поста за деня!
Аз се замислих, според теб случайно ли Андреа изведнъж спира да работи с Кости, точно след появата на Цвета? Бяха най-доброто дуо, хит след хит и изведнъж тя просто спира да работи с него за 2-3 години. Все едно в момента Галена да заебе Ганев. Всичко ще се разбере рано или късно, но аз винаги съм усещал че Янева не влияе добре на чалгата, а медиите ги държи Пеевски и няма думичка за нея. Ако отвориш обаче някой сайт, веднага един тон помия за Андреа. Като беше напълняла направо я разкостиха. 

Не само го мисля, а съм сигурен, че Янева беше направила нещо, за да отдръпне Кости от Андреа. От което никой не спечели - нито Андреа прокопса дълго без него, нито Цветелина стана мега звездата, която искаше, а самия Кости само загуби задето намали работата си с певицата, с която пробиха и на международния пазар. Btw и при режисьорите по онова време Янева си придърпа Нанков и го допускаше да работи с много малко имена. И тъй като по някаква неизвестна причина още се водя Десов да припомня и случая около връщането на Десислава в Пайнер, когато й забавиха клипа на Не го прави и тя трябваше да я представя направо на концерта, което много прецака песента, защото по онова време беше върха на YouTube и новите песни се презентираха директно там с клип. Тогава не съм сигурен кой й направи мръсното и дали е Янева или Галена, но и самата ДС с цялата си наивност даже си го беше изтърсила, че Нанков 'правил мултимедията на колежки и затова не й направил клипа навреме' - а те 'колежките' са си баш тези двете хаха...:roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DarkChild каза:

Яница е като вокален и музикален гений в сравнение с това мучене.

Българите като чуят, че в музиката съществува това нещо наречено трилер:

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bunn каза:

А дали е случайно или не, че когато през пролетта на 2016та Преслава спечели "Певица на годината" и беше масово нахейтена от много изпълнители и публични личности, Янева беше една от малкото, които не казаха нищо по въпроса, продължиха да се следват в Инстаграм, да си харесват постовете и тн. След 3 месеца Галена и Цветелина пуснаха "Пей, сърце". И, съответно, ако Пеевски и Цветелина са се бъркали до толкова в тези неща, защо наградата не я взе Галена. Наскоро Преслава или Галена бяха казали, че са се скарали заради интрига. Да не е намесена Цветелина?

Като нищо да е направиля нещо, защото те се сближиха с Галена след като се скара с Преслава. 
А ти не знаеше ли, че Янева иска да притежава Пайнер? Това с турнето и Лафка беше само началото на самата идея. 

преди 1 минута, SG каза:

Не само го мисля, а съм сигурен, че Янева беше направила нещо, за да отдръпне Кости от Андреа. От което никой не спечели - нито Андреа прокопса дълго без него, нито Цветелина стана мега звездата, която искаше, а самия Кости само загуби задето намали работата си с певицата, с която пробиха и на международния пазар. Btw и при режисьорите по онова време Янева си придърпа Нанков и го допускаше да работи с много малко имена. И тъй като по някаква неизвестна причина още се водя Десов да припомня и случая около връщането на Десислава в Пайнер, когато й забавиха клипа на Не го прави и тя трябваше да я представя направо на концерта, което много прецака песента, защото по онова време беше върха на YouTube и новите песни се презентираха директно там с клип. Тогава не съм сигурен кой й направи мръсното и дали е Янева или Галена, но и самата ДС с цялата си наивност даже си го беше изтърсила, че Нанков 'правил мултимедията на колежки и затова не й направил клипа' - а те колежките са си баш тези двете хаха...:roll1:

Цветелина никога няма да бъде звезда, защото няма капка харизма.
Тя Деса в името на това да се завърне отново, се сдружи точно с тия двете. Наивна е много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Това беше нищо повече от сезонен хит.

Реално след Пробвай се има само: Искам, искам; Няма да съм аз; Пий едно от мене; Най-добрата; Секс за ден; Полудей и спорадично дуета със Сузанита. 

И никоя от тях не е на нивото на "Докрай" или "Неблагодарен".

Най-добрата е един от топ хитовете на 2014. Дори създаде тренд с още по-нахъсващите курвенски текстове. Няма да съм аз,Полудей и Секс за ден пък си бяха стабилни хитове. Особено втората се въртеше повече от половин година след излизането си.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Българите като чуят, че в музиката съществува това нещо наречено трилер:

Чуй една българска и една сръбска народна песен преди да се излагаш.

А тази дебелата е фалшива.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, LeBron каза:

Като нищо да е направиля нещо, защото те се сближиха с Галена след като се скара с Преслава. 
А ти не знаеше ли, че Янева иска да притежава Пайнер? Това с турнето и Лафка беше само началото на самата идея. 

Цветелина никога няма да бъде звезда, защото няма капка харизма.
Тя Деса в името на това да се завърне отново, се сдружи точно с тия двете. Наивна е много.

Не само се сдружи с тях, а иска да е като тях. Според мен това е една от главните причини да й харесва новият по-плътен, дрезгав глас - че открива Цветелина Янева в него. Тотално падение от години при нея... По-облъчена е и от половината чалга фенове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не само се сдружи с тях, а иска да е като тях. Според мен това е една от главните причини да й харесва новият по-плътен, дрезгав глас - че открива Цветелина Янева в него. Тотално  падение от години при нея... По-облъчена е и от половината чалга фенове...

Аз не знам Цветелина, Галена или и двете държат конците на поп фолка, но всички им се подмазват, налагат се изпълнителите които те искат и са им близки приятели(не случайно дори Дж Дамян който не беше на сцена от миналия век почна да се налага), Сашка с участията, Мегастар и Меди като цяло, отделно имат и участие да се знае всичко при Оцко от Лорена и т.н т.н То няма лошо да се борят за власт в крайна сметка. 
Не ми се говорят неща, които не са подкрепи с факти, но цялата работа е много странна.  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, LeBron каза:

Аз не знам Цветелина, Галена или и двете държат конците на поп фолка, но всички им се подмазват, налагат се изпълнителите които те искат и са им близки приятели(не случайно дори Дж Дамян който не беше на сцена от миналия век почна да се налага), Сашка с участията, Мегастар и Меди като цяло, отделно имат и участие да се знае всичко при Оцко от Лорена и т.н т.н То няма лошо да се борят за власт в крайна сметка. 
Не ми се говорят неща, които не са подкрепи с факти, но цялата работа е много странна.  

 

Лорена и Галена не се ли бяха скарали?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Не само се сдружи с тях, а иска да е като тях. Според мен това е една от главните причини да й харесва новият по-плътен, дрезгав глас - че открива Цветелина Янева в него. Тотално падение от години при нея... По-облъчена е и от половината чалга фенове...

Мен ме е много яд за Деса. Неспасяем случай. Наскоро нали е казала, че трябва пак да прави още и още комерси. Дори Камелия се дръпна и се посвети на нещо важно. Десислава не спира с дуети, фийчъринги и нищо не остава. Сля се с масовката. С по 30 участия на месец не знам как издържа на тия години и защо не направи нещо с гласа си и някаква по-бутикова изява и продукция... Не, тя си е чалгарка в кръвта и това е, оставя се на течението, няма смелост сама да го задава и се води по акъла на депесарките. За фолклора и Вълкана няма да говорим, вече е банално и безнадеждно. Фатален мързел. Умря, пукна да се връща в Пайнер 2015, само и само за повече реклама и участия, раздели със Зарко (най-адекватния човек, когото е имала) и си помисли, че ще покори Космоса. И пак се махна. Много зле. Тия дни слушах "Мистерия" в колата. Ми какво да кажа - друг живот, друга Десислава. Страшен албум, не омръзва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, LeBron каза:

Не съм запознат. Нали тя я вкара в чалгата?

 

Доколкото помня бяха много близки приятелки когато Лорена дебютира,даже Галена й беше избрала първите 2 песни,но към днешна дата мисля че вече не са близки. Не знам,нека някой Галенов каже.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Доколкото помня бяха много близки приятелки когато Лорена дебютира,даже Галена й беше избрала първите 2 песни,но към днешна дата мисля че вече не са близки. Не знам,нека някой Галенов каже.

Следват се в Инстаграм, ама не са си харесвали нищо от месеци. Наистина е интересно дали има някаква драма?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Оценка 3.50. 3.75, ако сме щедри.

3.25 Makc

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Флопове: Тук до мен, Лош герой, Без окови, Хаяти, Никой друг - частичен сезонен хит, Peaceful Place, Чупакабра, Искам нещо от теб, Бесаме, Universal Love, Всичко ми взе, Love is mine, Как те искам, Соледад, Мен ми стига, Твойта кожа, Вен Па ка, Ангел, Интуиция, Джанъм, Повече от думи, Ин лав, Лайтс.

/\o6 Gepoū cu be6e xum4e

преди 1 час, xroflx9 каза:

Няма да съм аз,Полудей и Секс за ден пък си бяха стабилни хитове. Особено втората се въртеше повече от половин година след излизането си.

Hag 2 GoguHu! CeH3azuq

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

И аз много го търсих баш този евъргрийн ciganka, за да го постна него, но явно най-накрая е уредила да го изтрият.


Там си е. Просто не е индекснат. 
 

  • Thanks 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.CareyMexaHama!

FB.WATCH

Механа Вълчан Войвода Китен беше на живо.

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

@Emanuela.CareyMexaHama!

FB.WATCH

Механа Вълчан Войвода Китен беше на живо.

 

Истинска Принцеса Даяна за нашия народ

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , LeBron каза:

Аз не знам Цветелина, Галена или и двете държат конците на поп фолка, но всички им се подмазват, налагат се изпълнителите които те искат и са им близки приятели(не случайно дори Дж Дамян който не беше на сцена от миналия век почна да се налага), Сашка с участията, Мегастар и Меди като цяло, отделно имат и участие да се знае всичко при Оцко от Лорена и т.н т.н То няма лошо да се борят за власт в крайна сметка. 
Не ми се говорят неща, които не са подкрепи с факти, но цялата работа е много странна.  

 

Това за контрола над участията и аз мога да потвърдя, и преди съм говорил по тази тема тук. Доста хора се кефят и на двете заради така нареченото високо ниво, но се оставя настрани колко хора са прецакали, за да се почувстват единствени. Комплекси на макс.

преди 1 час , adorable каза:

Мен ме е много яд за Деса. Неспасяем случай. Наскоро нали е казала, че трябва пак да прави още и още комерси. Дори Камелия се дръпна и се посвети на нещо важно. Десислава не спира с дуети, фийчъринги и нищо не остава. Сля се с масовката. С по 30 участия на месец не знам как издържа на тия години и защо не направи нещо с гласа си и някаква по-бутикова изява и продукция... Не, тя си е чалгарка в кръвта и това е, оставя се на течението, няма смелост сама да го задава и се води по акъла на депесарките. За фолклора и Вълкана няма да говорим, вече е банално и безнадеждно. Фатален мързел. Умря, пукна да се връща в Пайнер 2015, само и само за повече реклама и участия, раздели със Зарко (най-адекватния човек, когото е имала) и си помисли, че ще покори Космоса. И пак се махна. Много зле. Тия дни слушах "Мистерия" в колата. Ми какво да кажа - друг живот, друга Десислава. Страшен албум, не омръзва.

Ироничното е, че тя успя за кратко отново да достигне върха след като се върна в Пайнер, и то го направи с разнообразие в звученето и много старание, а после след раждането сякаш се завърна като друг човек, на който му е внушено, че трябва да прави точно обратното. Наистина не знам какво се случи, тя каквато е глуповата все си мисля, че пак се е вързала на приказките на хора, които не й мислят доброто ама дори и това не я извинява. Преди като е тръгвала по грешния път после бързо се е компенсирала, но сега сякаш нейната стара същност е безвъзвратно затрита от картата.

Ще се сети тя, сигурен съм. Когато дискотеките я изритат, 'доброжелателите' й възтържествуват, а от публиката й не е останало нищо (то не че сега много е останало). Нито участия ще има, нито на концерт някой ще й ходи - затова ще опре до фолклора, но и там може да претърпи разочарование заради разваления глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Това за контрола над участията и аз мога да потвърдя, и преди съм говорил по тази тема тук. Доста хора се кефят и на двете заради така нареченото високо ниво, но се оставя настрани колко хора са прецакали, за да се почувстват единствени. Комплекси на макс.

Ироничното е, че тя успя за кратко отново да достигне върха след като се върна в Пайнер, и то го направи с разнообразие в звученето и много старание, а после след раждането сякаш се завърна като друг човек, на който му е внушено, че трябва да прави точно обратното. Наистина не знам какво се случи, тя каквато е глуповата все си мисля, че пак се е вързала на приказките на хора, които не й мислят доброто ама дори и това не я извинява. Преди като е тръгвала по грешния път после бързо се е компенсирала, но сега сякаш нейната стара същност е безвъзвратно затрита от картата.

Ще се сети тя, сигурен съм. Когато дискотеките я изритат, 'доброжелателите' й възтържествуват, а от публиката й не е останало нищо (то не че сега много е останало). Нито участия ще има, нито на концерт някой ще й ходи - затова ще опре до фолклора, но и там може да претърпи разочарование заради разваления глас.

MHoGo cu 4epHoG/\eg. HqMa BHe3anHo ga q u3pumam, Moje o6me 10 /\ema ga cu kapa maka, noc/\e 6me e Ha 60

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...