Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Bunn каза:

Скоро няма ли да пуска нещо ново? Време е вече....

Не мисля, цяло лято не е мърдала от морето - освен ако не го е записвала преди това, но не знам кога ще да е снимала клип с участия всеки ден.

Предполагам септември/октомври както Устните ти мръсни миналата година.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Не мисля, цяло лято не е мърдала от морето - освен ако не го е записвала преди това, но не знам кога ще да е снимала клип с участия всеки ден.

Предполагам септември/октомври както Устните ти мръсни миналата година.

Дано пак да е хит като Устните ти мръсни или Подводница 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

MHoGo cu 4epHoG/\eg. HqMa BHe3anHo ga q u3pumam, Moje o6me 10 /\ema ga cu kapa maka, noc/\e 6me e Ha 60

И аз за този период визирам, че ще я изритат дискотеките. И после какво ще прави? То може и по-рано да е изритването btw, примерно ако каже някоя дума накриво на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

И аз за този период визирам, че ще я изритат дискотеките. И после какво ще прави? То може и по-рано да е изритването btw, примерно ако каже някоя дума накриво на Галена.

Tu Ga/\q q u3kapa bacu B/\acmHama. Tq u Ga/\q 6me e Ha 50 moGaBa, ako o6me ū ce 3aHuMaBa u3ob6mo. He ce BkapBaū y fu/\Mu u koHcnupazuu. 
3a Bcqka cu uMa czeHu u Ha cmapuHu

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Това за контрола над участията и аз мога да потвърдя, и преди съм говорил по тази тема тук. Доста хора се кефят и на двете заради така нареченото високо ниво, но се оставя настрани колко хора са прецакали, за да се почувстват единствени. Комплекси на макс.

Ироничното е, че тя успя за кратко отново да достигне върха след като се върна в Пайнер, и то го направи с разнообразие в звученето и много старание, а после след раждането сякаш се завърна като друг човек, на който му е внушено, че трябва да прави точно обратното. Наистина не знам какво се случи, тя каквато е глуповата все си мисля, че пак се е вързала на приказките на хора, които не й мислят доброто ама дори и това не я извинява. Преди като е тръгвала по грешния път после бързо се е компенсирала, но сега сякаш нейната стара същност е безвъзвратно затрита от картата.

Ще се сети тя, сигурен съм. Когато дискотеките я изритат, 'доброжелателите' й възтържествуват, а от публиката й не е останало нищо (то не че сега много е останало). Нито участия ще има, нито на концерт някой ще й ходи - затова ще опре до фолклора, но и там може да претърпи разочарование заради разваления глас.

Усещам те, че доста си й набрал. Не й е толкова развален гласът, колкото се лигави и импровизира от мързел. Научи се на лесните пари и тя. Но има шанс за промяна. Никак не е глупава, просто е по-простодушна на пръв поглед. Рибите са много интуитивни и духовни. Деси има някаква мъдрост, чувал съм я. Просто не подбира правилните партньори, които да й пасват на душевната нагласа. И в кариерата е така. Как може да оставя Азис и Галена да я водят за носа... Абе, кажете й, бе, пишете й!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Mu 6mo He e cnpe/\a y4acmuqma Ha npeca, MaHo/\q, /\opeHa. be3no4BeHu obBuHeHuq

Защото колкото повече хора говорят против нея, толкова по-явно ще стане, че се казва истината. ;)

преди 11 минути, adorable каза:

Усещам те, че доста си й набрал. Не й е толкова развален гласът, колкото се лигави и импровизира от мързел. Научи се на лесните пари и тя. Но има шанс за промяна. Никак не е глупава, просто е по-простодушна на пръв поглед. Рибите са много интуитивни и духовни. Деси има някаква мъдрост, чувал съм я. Просто не подбира правилните партньори, които да й пасват на душевната нагласа. И в кариерата е така. Как може да оставя Азис и Галена да я водят за носа... Абе, кажете й, бе, пишете й!

На мен изобщо не ми се занимава с нея вече. Нейното поведение дори не изглежда да е мило както едно време, когато слушаше и феновете си и ни отделяше време да си говорим за творческите й усещания. Личи си и по интервюта. Даже в началото на годината беше казала, че се е научила по-малко да слуша хората и повече да бъде себе си, паралелно с което също каза, че вече няма да прави друго освен поп-фолк - а с подобни изказвания на практика и самата тя си потвърждава, че истинската й същност е просто да бъде една долнопробна чалгарка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, -A. каза:

Поздрав с една песен, която има 80% реални гледания!

Не като една друга която е с 40% реални!!!

Тази е изцяло с реални. Най-яката песен на Алфа за годината. А Гальо явно вече не лансира Десита и дори се постара да я затапи като си пусна неговата песен на следващия ден. Дано Най-нова Десислава да е пред напускане, а Лидия да я последва.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

Андреа е имала най-големият БИС в историята на турнетата!🥹❤️ За тези които не знаят какво е БИС (възглас на зрители като знак на одобрение за повторно...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Защото колкото повече хора говорят против нея, толкова по-явно ще стане, че се казва истината. ;)

На мен изобщо не ми се занимава с нея вече. Нейното поведение дори не изглежда да е мило както едно време, когато слушаше и феновете си и ни отделяше време да си говорим за творческите й усещания. Личи си и по интервюта. Даже в началото на годината беше казала, че се е научила по-малко да слуша хората и повече да бъде себе си, паралелно с което също каза, че вече няма да прави друго освен поп-фолк - а с подобни изказвания на практика и самата тя си потвърждава, че истинската й същност е просто да бъде една долнопробна чалгарка.

He Mu omGoBopu Ha Binpoca, /\a/\a6 ko/\komo ga He 3acnu6 😉

A uHak geca BuHaGu cu e bu/\a 4a/\GopaHa omBcqkige, Ma naūHep ce onumBaxa ga q u3kapam He6mo noBe4e. Cq e cebe cu u e Happy

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Защото колкото повече хора говорят против нея, толкова по-явно ще стане, че се казва истината. ;)

На мен изобщо не ми се занимава с нея вече. Нейното поведение дори не изглежда да е мило както едно време, когато слушаше и феновете си и ни отделяше време да си говорим за творческите й усещания. Личи си и по интервюта. Даже в началото на годината беше казала, че се е научила по-малко да слуша хората и повече да бъде себе си, паралелно с което също каза, че вече няма да прави друго освен поп-фолк - а с подобни изказвания на практика и самата тя си потвърждава, че истинската й същност е просто да бъде една долнопробна чалгарка.

На никого нищо не можеш да кажеш, ей Боже мили... Ама те за кои се взеха... Образование ли имат някакво, от знатен род ли са, самосъздали ли са се, какво... Вместо сами да търсят feedback от адекватните хора, те ги прогонват. Всичко знаят, всичко могат. Сега и в една трудна възраст са, съвсем да не можеш да ги разчупиш. Лошо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

На никого нищо не можеш да кажеш, ей Боже мили... Ама те за кои се взеха... Образование ли имат някакво, от знатен род ли са, самосъздали ли са се, какво... Вместо сами да търсят feedback от адекватните хора, те ги прогонват. Всичко знаят, всичко могат. Сега и в една трудна възраст са, съвсем да не можеш да ги разчупиш. Лошо.

Omge ga 3Haqm koū e agekBameH u koū He. He Moje ga ce yūguca Ha Bcu4ku

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Omge ga 3Haqm koū e agekBameH u koū He. He Moje ga ce yūguca Ha Bcu4ku

То се иска акъл за тая работа. Знаят, знаят, просто не им изнася. Те трябва да командват, иначе се чувстват комплексирани. Кой си ти, че да ги попиташ или помолиш нещо... Те са звезди! Важното е да им казваш само колко са велики, а теб да те имат за втора ръка. Как ли не, умря Марко!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, adorable каза:

То се иска акъл за тая работа. Знаят, знаят, просто не им изнася. Те трябва да командват, иначе се чувстват комплексирани. Кой си ти, че да ги попиташ или помолиш нещо... Те са звезди! Важното е да им казваш само колко са велики, а теб да те имат за втора ръка. Как ли не, умря Марко!

Cnopeg MeH Gu HagzeHqBa6… npocmu ca

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

He Mu omGoBopu Ha Binpoca, /\a/\a6 ko/\komo ga He 3acnu6 😉

A uHak geca BuHaGu cu e bu/\a 4a/\GopaHa omBcqkige, Ma naūHep ce onumBaxa ga q u3kapam He6mo noBe4e. Cq e cebe cu u e Happy

Отговорил съм.

На Десислава най-нечалгарския й период е извън Пайнер. И сама си се наложи като певица на всякакви стилове благодарение на риалити форматите и концерти като този на MAD. Води се, че тогава уж е била най-свободна да избира, но съдейки по скорошните й изказвания явно само в няколко песни от Гореща следа е била наистина себе си.

преди 1 час, adorable каза:

На никого нищо не можеш да кажеш, ей Боже мили... Ама те за кои се взеха... Образование ли имат някакво, от знатен род ли са, самосъздали ли са се, какво... Вместо сами да търсят feedback от адекватните хора, те ги прогонват. Всичко знаят, всичко могат. Сега и в една трудна възраст са, съвсем да не можеш да ги разчупиш. Лошо.

Аз лично в дългосрочен план осъзнавам, че да си фен на някоя чалгарка е пълна загуба на време, защото всички завършват по един жалък начин и дори не могат да го осъзнаят. То не че и по други жанрове в и извън България не е така. Просто нещата в последните години отидоха към някакво тотално комерсиализиране на музиката и все повече изпълнители започват да се държат дори неадекватно в стремежа си да се задържат. Ходи после им разправяй, че се излагат, та да те изгледат надменно, мислейки си че още са същите звезди като едно време (тук се връщаме пак при чалгураните). 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Отговорил съм.

На Десислава най-нечалгарския й период е извън Пайнер. И сама си се наложи като певица на всякакви стилове благодарение на риалити форматите и концерти като този на MAD. Води се, че тогава уж е била най-свободна да избира, но съдейки по скорошните й изказвания явно само в няколко песни от Гореща следа е била наистина себе си.

Аз лично в дългосрочен план осъзнавам, че да си фен на някоя чалгарка е пълна загуба на време, защото всички завършват по един жалък начин и дори не могат да го осъзнаят. То не че и по други жанрове в и извън България не е така. Просто нещата в последните години отидоха към някакво тотално комерсиализиране на музиката и все повече изпълнители започват да се държат дори неадекватно в стремежа си да се задържат. Ходи после им разправяй, че се излагат, та да те изгледат надменно, мислейки си че още са същите звезди като едно време (тук се връщаме пак при чалгураните). 

He cu, nonumax:

преди 8 часа ,  asylum каза:

Mu 6mo He e cnpe/\a y4acmuqma Ha npeca, MaHo/\q, /\opeHa. be3no4BeHu obBuHeHuq

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...