Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Не сме сигурни че това е президента. Може да е мъжо на Лиса Толбухинска несвойски натъпкал се в костюм, вчера имаше статия за него придружена от снимка на путлериста. 

Pa3bupa ce, 4e He e npe3ugeHmom. ge e pycama koca?

преди 52 минути, Lelqtian каза:

Няма защо да бъде, когато вече е! 

Урсула може да е морска вещица, но е икона! Кралица! Драг кралица!

Докато наша Счета е просто вещица. Бедна, никому неизвестна, проста вещица от народа. 

ypcy/\a be63 BaH4a Hu Ka/\ygoBa, npegu ga ce cmonu.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Стига сме коментирали разни нападжийки и техните музикални напъни. Нека да коментираме истински звезди!

 

Величествени времена. Днес Сашка лежи на горската милост, а Екстрийм храни бездомните всеки ден до Лидл в Зона Б-5.

Най-абсурдното е, че Оцко й направи нелошо парче, но тя е толкова нерелевантна, че не се забеляза. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , hohster каза:

Alex i Vladi с много яка чалгийска част в песента с Боро.

Допада ли ви?

 

Еми пеят си момичетата, дано не се откажат. Дует с близначки е яко. Особено и пеещи, не като Близнаците или ония нафталинените Аргирови, дето ги бутат навсякъде, а талант нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, meleto каза:

Еми пеят си момичетата, дано не се откажат. Дует с близначки е яко. Особено и пеещи, не като Близнаците или ония нафталинените Аргирови, дето ги бутат навсякъде, а талант нямат.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Еми пеят си момичетата, дано не се откажат. Дует с близначки е яко. Особено и пеещи, не като Близнаците или ония нафталинените Аргирови, дето ги бутат навсякъде, а талант нямат.

Зависи къде пеят най-вече. И предпочитанията ;)

В контекста на кожения микрофон ще е яко. В друг - съмнява ме.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Thecranfan каза:

Величествени времена. Днес Сашка лежи на горската милост, а Екстрийм храни бездомните всеки ден до Лидл в Зона Б-5.

Най-абсурдното е, че Оцко й направи нелошо парче, но тя е толкова нерелевантна, че не се забеляза. 

 

 

 

Сашка е легенда и единствената от нейното поколение, която е релевантна медийно, и няма нужда от песни, а от скандали около нея, за да има бум в броя участия

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Сашка е легенда и единствената от нейното поколение, която е релевантна медийно, и няма нужда от песни, а от скандали около нея, за да има бум в броя участия

За коя Сашка говориш ?

Ангелчето ? :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Andrew Cunanan. каза:

Като говорим за Рени - какво стана с летния й проект? То лятото мина и замина?

Кой е уточнявал годината?

преди 16 часа , Lelqtian каза:

Зависи къде пеят най-вече. И предпочитанията ;)

В контекста на кожения микрофон ще е яко. В друг - съмнява ме.  

Стига, де!  Не можеш да кажеш, че не са талантливи. Да, Албена и Любена ги бях забравил. Но и те не са кой знае колко певици. 

Помните ли това

 

Май мъжът продължи да пуска песни, но не му помня името. Какво стана с жената? Изглежда супер позната. 

 

Пайнер имаха един период, дето търсеха по-женствени мъже, за да запълнят и тая ниша.Макар че Персиан го готвеха за тийн идол, но твърде много му личи.

На финалната сцена ми прилича на онзи охлюв на Токича - Иван ли беше :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, hohster каза:

Господи, колко гнусно и гадно същество е това :D 

Мен по някаква извратена причина ме кефи ДжоЛана в този клип. :ba: И песента е топ!:a040:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Кой е уточнявал годината?

Стига, де!  Не можеш да кажеш, че не са талантливи. Да, Албена и Любена ги бях забравил. Но и те не са кой знае колко певици. 

Помните ли това

 

Май мъжът продължи да пуска песни, но не му помня името. Какво стана с жената? Изглежда супер позната. 

 

Пайнер имаха един период, дето търсеха по-женствени мъже, за да запълнят и тая ниша.Макар че Персиан го готвеха за тийн идол, но твърде много му личи.

На финалната сцена ми прилича на онзи охлюв на Токича - Иван ли беше :D 

Bukmop

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Мен по някаква извратена причина ме кефи ДжоЛана в този клип. :ba: И песента е топ!:a040:

Jo o6me cu e mon /\ugepka

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Сашка е само една 💙

IMG-7406.jpg
IMG-7402.jpgIMG-7403.jpgspacer.pngspacer.png

Без появата на легендарната мис Александра Бакърджиева въпросната wannabe Сашка нямаше да има жанр, който да менажира.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...