Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

А пък аз бях на концерт на Никос Вертис. Беше  нещо уникално и незабравимо, което ще помня. 

Също и на участия на Коце в различни градове това лято и срещите бяха уникални. 

Коце го върнаха  и по  Планета вече. Въртят го с всичките му клипове. 

Редактирано от Sunlight
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sunlight каза:

А пък аз бях на концерт на Никос Вертис. Беше  нещо уникално и незабравимо, което ще помня. 

Също и на участия на Коце в различни градове това лято и срещите бяха уникални. 

Коце го върнаха  и по  Планета вече. Въртят го с всичките му клипове. 

3gpacmu

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господин "Тото" отдавна се е показал като лицемер и агресивен тип с малка, мъничка п*шчица и голямо самочувствие. Във Вип Брадър го видяхме не само как едва не налетя на бой (разбрал - не разбрал), а през останалото време говреше само, че бил милионер, какви пари имал в сметките си, какви пари изкарвал от "участия" и т.н., плю по колеги и още повече - по поп-фолка. Малумник. Обиколи всякакви предавания, този чвек за няколкото години "кариера" има повече интервюта от изпълнители с 20 години на сцената, то нямаше по едно време сутрешен блок, обедно или вечерно в което да не е намърдан, видно не му стигна и не успя да разбере, че трябва да ограничи медийните си изяви до поне 100 на седмица и си направи "подкаст", понеже нали всички това правят. В който "подкаст" си кърка уиски все едно гледаш Константин в Плаза. Ало, гледат те малки деца!

Неспиращ да се вре в медиите и публичното пространство лицемер, който сега тръгнал да се извинява. Какво се извиняваш, бе...? Замълчи си, свърши тя.

Тити Папазов е другия боклук. Човек, чиято всяка медийна изява е свързана с реване , циврене, съчувствие и т.н. - те бебетата не са ревали колкото този гологлав чичко. Във "Виб Брадър" пак по същия начин рева (той навсякъде , по всяко предаване това прави) а в същото време изтече клип как е паркирал нагло на някакво инвалидно място ли беше, тротоар ли не се сещам вече и се държи грубо с хората, които му правят забележка. В медиите ревлив, на живо - заядлив. То е ясно, че един човек, който 15 години не е спрял да реве (буквално) с повод и без повод по медиите за да търси съчувствие и "подкрепа" е тотален лицемер. То няма как нон-стоп да ревеш. Това просто бие вече на търсене на съчувствие и нищо повече.

На тези двамата лицемери - ревльото, стрижещ жена и малкоп*шковеца дето ляга и става с медиите трябва да им бъдат забранени всякакви публични изяви. Стига толкова!

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бизоноксана кво се прави, че все едно тия са й подарили видеото, всички знаем че е дала 100-200 лева за това :D

Че и неграмотна като оная Сашка СандраМанда

WWW.FACEBOOK.COM

Благодаря Ви от сърце, че направихте празника на сина ми незабравим и толкова вълнуващ! Пожелавам ви да постигнете върхове, за които не сте и метали!...

Какви са тия върхова за които не сме и меТАЛИ? 3 дни няма кой да й редактира поста на тоя бизон :D

image.png.aa416a17735d21045c4ddf0f95525658.png

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Евала на Глория за нещата които казва!
Gloria

 
Yana Dimitrova Как може да останеш безразличен към такова нещо , нали всички искаме спокойствие и хубав живот ! Не ми е все едно в каква държава живея !
 
Gloria
 
Йовка Тенева Разбира се , искаме нашите деца да живеят спокойно , без страх и насилие ! България - “свобода или смърт “ ???!! Любим лозунг години наред , а сега да нараниш или убиеш човек е “ нормално явление “?! Не , категорично отказвам да живея в държава без закони и морал и всеки връзкар да се измъква между капките и да се прави на безсмъртен ! До кога ще продължава това безумие ??!
 

Не се ли ебеше тя с куп мутри, които тормозеха и упражнява ха насилие над куп хора? Или сега не е проблем, щото вече никой със сенчест бизнес не ще да й почеше дъртия катеричок? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Проклятията на старата Гюрюлтю винаги застигат получателя им. Да се готви феКали.

Тя феКали е бита карта така или иначе. Какво друго да я застигне? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

@Andrew Cunanan. това е хита на Теди през 2018:

 

Като цяло и коледната с 24 милки гърмеше през 2018, защото излезе края на 2017.

Tyú ca ú gaje egHu om Haú-Go/\eMume xumoBe, Makap ga He ú Gu apecBaM ocobeHo

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 в ютуб за 2023 засега:

1. Еспаньола бейби - 14.7М
2. Ергенът - 12.9М
3. Живей си мило мое - 11.2М
4. Драскай клечката - 8.6М
5. Малката беля - 7.9М
6. Трилогия - 7.7М
7. Абракадабра - 7.3М
8. Горчиво - 6.9М
9. Ела, хабиби - 6.6М
10. Името ти - 6М

Ако пропускам нещо, добавете.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кастингът на Невена Цонева, за който в момента хейтят Глория в Тик ток ми излезе и на мен. Явно аз нещо съм позабравил, но този гаден фасон на Гло ми направи много лошо впечатление. Нищо чудно, че точно в онези години кариерата й тръгна надолу, егати поведението...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

Топ 10 в ютуб за 2023 засега:

1. Еспаньола бейби - 14.7М
2. Ергенът - 12.9М
3. Живей си мило мое - 11.2М
4. Драскай клечката - 8.6М
5. Малката беля - 7.9М
6. Трилогия - 7.7М
7. Абракадабра - 7.3М
8. Горчиво - 6.9М
9. Ела, хабиби - 6.6М
10. Името ти - 6М

Ако пропускам нещо, добавете.

На първите 2 места половината гледания са купени, на Гейлин песните и те...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Топ 10 в ютуб за 2023 засега:

1. Еспаньола бейби - 14.7М
2. Ергенът - 12.9М
3. Живей си мило мое - 11.2М
4. Драскай клечката - 8.6М
5. Малката беля - 7.9М
6. Трилогия - 7.7М
7. Абракадабра - 7.3М
8. Горчиво - 6.9М
9. Ела, хабиби - 6.6М
10. Името ти - 6М

Ако пропускам нещо, добавете.

Банкомат кючек - 13М 

Ергенът (оригинал) - 7.2М

(не съм им смятал топиците)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Банкомат кючек - 13М 

Ергенът (оригинал) - 7.2М

(не съм им смятал топиците)

Извод (за пореден път) - няма смисъл повече да смятаме цифри, защото жанрът вече е на малцинствата и не отразява масовите позиции в държавата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

Извод (за пореден път) - няма смисъл повече да смятаме цифри, защото жанрът вече е на малцинствата и не отразява масовите позиции в държавата.

Остави менте циганите и коментирай хита на Арабската кралица

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Остави менте циганите и коментирай хита на Арабската кралица

 

Направо не е за вярване, но... ме изкефи. Можело значи да е свежа и вървежна без да гони дъното.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...