Jump to content



Анелия и Константин - Нямаш мене


Препоръчани коментари

Най-добрата песен излизала след всички останали в последно време.!Дуета за мен не беше изненада.  Музика, изпяване, текст- всичко е топ. Такава емоция има в тази песен още с първата фраза  "Дъщеря ми".  А на участия хората я пеят макар и да беше само на 5 дена песента. Още с първите акорди и всичко избухва, и пее. Още преди да излезе песента, като чух фразата "дъщеря ми" и така ми се запамети в главата,че нямах търпение да излезе цялата. Кой каза,че нямал глас Коце, така пее на участия акапелно, че такъв глас вади- и в Китен, и в Созопол, и в Слънчев бряг. Тотален хит е песента от самото начало!

Редактирано от Sunlight
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Най-добрата песен излизала след всички останали в последно време.!Дуета за мен не беше изненада.  Музика, изпяване, текст- всичко е топ. Такава емоция има в тази песен още с първата фраза  "Дъщеря ми".  А на участия хората я пеят макар и да беше само на 5 дена песента. Още с първите акорди и всичко избухва, и пее. Още преди да излезе песента, като чух фразата "дъщеря ми" и така ми се запамети в главата,че нямах търпение да излезе цялата. Кой каза,че нямал глас Коце, така пее на участия акапелно, че такъв глас вади- и в Китен, и в Созопол, и в Слънчев бряг. Тотален хит е песента от самото начало!

3gpacmu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце го обожават хората. Спират го хора по улиците за снимки, поздравяват го, а той усмихнат, забавен ги поздравява и на никой не отказва снимка. На участия е същото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Sunlight каза:

Коце го обожават хората. Спират го хора по улиците за снимки, поздравяват го, а той усмихнат, забавен ги поздравява и на никой не отказва снимка. На участия е същото. 

Това Зайка ли е? 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев нали не правеше песни за други изпълнители, свърши кинтите ли?

И зашо "диамантите" му нямат нищо за лятото? Какви песни пускаше лятото Малката, сега нищо. Да се разкарват от този нещастен човечец....

A конкретната песен - не ми харесва. Окадар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , alisali1234 каза:

Да се разкарват от този нещастен човечец....

 

50 000 лева са неустойките при предсрочно прекратяване на договора. Най-печелившият им кадър - Денис не си разтрогна довора, мир на праха му, че останалите ли, дето не генерират такъв приход, ще го направят? Единици са такива като Джулз и Цуцолина Грахич с външна финансова помощ, за да направят тази стъпка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Sunlight каза:

Коце го обожават хората. Спират го хора по улиците за снимки, поздравяват го, а той усмихнат, забавен ги поздравява и на никой не отказва снимка. На участия е същото. 

За да ни докажеш, че си зайченцето бяло - ни покажи хралупата, дето е собственост на Ники таксиджията, пицарчето и там другите господа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...