Jump to content

Анелия и Константин - Нямаш мене


Препоръчани коментари

Не е моята песен. Предпочитам да прави песни като "Няма драма". Анелия е по-добра в самостоятелните си песни, но иначе не е лошо, идва ми по-депресираща.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Константин да пусне нормална песен, не знам от кога не му се беше случвало.

От пуснатото днес ми харесва най-много. И на Анелия и отиват повече такива проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че ще го напиша, но това е най-силната премиера от тези дни и въобще една от най-силните песни този сезон. Определено Анелия прави песента. Константин вече съвсем е останал без глас, което е жалко всъщност. Браво Анче. След онази предната какафония, това е брутално. А и тази година стават точно 10 от “Твърде късно е”. Препратката със снимката е уау. Това е поп-фолк. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Не мога да повярвам, че ще го напиша, но това е най-силната премиера от тези дни и въобще една от най-силните песни този сезон. Определено Анелия прави песента. Константин вече съвсем е останал без глас, което е жалко всъщност. Браво Анче. След онази предната какафония, това е брутално. А и тази година стават точно 10 от “Твърде късно е”. Препратката със снимката е уау. Това е поп-фолк. 

Да, това със снимката ме просълзи! Помня го все едно беше вчера, излезе в неделя вечерта и избухна. ❤❤❤ Изненадан съм, че Анелия пусна още една песен за лятото, още не мога да си обясня защо в канала на Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана да не се е върнала при Пашката, песента им в канала му :D

Това май Пашката сам си го е мастерирал или Йовков, личи си когато Драганински не им ги мастерира. Звучи леко кофти смесването и мастера.

Иначе цигулката придава хубаво звучене, няма мазни отсвири. Песента ми напомня на Лидия - Да мога да обичам.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Анка отдавна е бита карта,не знам защо продължава да се мъчи. Нулев шанс за хит като предишния им дует.

Наистина песента им от 2013 не беше никакъв хит. Това също няма да бъде, както почти всичко нейно от 2019та насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи може частта на Кокаин да е AI. Или е по-преработена с аутотюн от снимка на Андюш в инстаграм. Абсурд е да може да изпее толкова висока песен за неговия така или иначе никакъв глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да търсите кусури на тази песен, няма такива. Наистина се радвам, че тези двамката дадоха началото на нещо стойностно и слушаемо. Не ми се беше случвало скоро така да се захласна по някоя песен. Значи работата е свършена както трябва. Хит!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Bunn каза:

Наистина песента им от 2013 не беше никакъв хит. Това също няма да бъде, както почти всичко нейно от 2019та насам.

“Твърде късно е” беше тотален хит през 2013 година. Имаше рекордни гледния също за 24 часа. Как ще кажеш, че не е била хит?

преди 2 часа , i810 каза:

Колкото и да търсите кусури на тази песен, няма такива. Наистина се радвам, че тези двамката дадоха началото на нещо стойностно и слушаемо. Не ми се беше случвало скоро така да се захласна по някоя песен. Значи работата е свършена както трябва. Хит!!!

Стоя и си мисля, ако това го бяха направили с Райна, без съмнение, щеше да е хита и сензацията на годината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

“Твърде късно е” беше тотален хит през 2013 година. Имаше рекордни гледния също за 24 часа. Как ще кажеш, че не е била хит?

Стоя и си мисля, ако това го бяха направили с Райна, без съмнение, щеше да е хита и сензацията на годината. 

“Кой” беше тоталният хит на 2013. “Момче без сърце” беше по-голям хит от това на Анелия. Рекордните гледания нямат никакво значение, ако липсва развитие във времето. “Кой” не тръгна с рекордни гледания, но сега има почти 40 милиона, “Твърде късно е” тръгна с рекордни, а сега няма и 20 милиона :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Bunn каза:

“Кой” беше тоталният хит на 2013. “Момче без сърце” беше по-голям хит от това на Анелия. Рекордните гледания нямат никакво значение, ако липсва развитие във времето. “Кой” не тръгна с рекордни гледания, но сега има почти 40 милиона, “Твърде късно е” тръгна с рекордни, а сега няма и 20 милиона :) 

Къде съм казал, че “Твърде късно е” е била по-голям хит от “Кой”? 
Въпреки че тук се прие много по-добре и от “Кой” и от това на Галин, което едва ли някой помни към днешна дата. Айде малко по-сериозно. 
Дай Боже всекиму такъв не хит. 😂 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...