Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Fast каза:

България е твърде малка да бъде самодостатъчна, а аз определено не искам да бъде на страната на държава, известна със своите залитания към авторитаризъм, потъпкване на човешките права, социален дарвинизъм и нихилистичен цинизъм и рекорден брой самоубийства и алкохолизъм каквато е Русия. Всякавко източно влияние е отровно за страната ни.

Като кажеш такава глупост направо ме хвърляш в тъч. А моята страна в която живея, която е по - малка от България каква е тогава? Тя как може? 

Как една град държава го може също?  

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе к'во се карате за тия ФАЩ и Путиния, то е ясно, че ние сме робите тия там са наемници на поробването ни от ония големите риби зад кадър.

Кой има интерес от това? Ми тия дето грабят с шепи от световните богатства на залежи с цел придобиването им и продаването на по-големи цени и т.н. Абе лапане да има само за една шепа хора за сметка на 10 милиарда мравки.

Ще е хубав един ресет на света ама няма да е днес :D

  • Like 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Абе к'во се карате за тия ФАЩ и Путиния, то е ясно, че ние сме робите тия там са наемници на поробването ни от ония големите риби зад кадър.

Просто ние сме си като чалгаджийките, после някой да казва (вкл. и аз, че чалгата няма общо). Продаваме се евтино за да видим и ние некой лев. Не става така, трябва да цъфтиш отвътре, тогава и от вън ще дойде тор. Докато ние кво, като Мара Квачката душа, женим се през няколко години, щото ни бият шут в гъза. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа изобщо не е случайна, направи го за да може да се говори за нея. Нали сега ще пуска чалга песен най-накрая и е решила да си направи ПР. Сега още един два-скандала срещу Галена, Сашка и ще я пусне песента. С разликата, че тази практика действаше преди 10 години, сега просто става за смях. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Просто ние сме си като чалгаджийките, после някой да казва (вкл. и аз, че чалгата няма общо). Продаваме се евтино за да видим и ние некой лев. Не става така, трябва да цъфтиш отвътре, тогава и от вън ще дойде тор. Докато ние кво, като Мара Квачката душа, женим се през няколко години, щото ни бият шут в гъза. 

Оооо ако говорим на локално ниво България. Даже сме още преди аку-ки-ка-ка ерата по.зле сме от маймуните. Всичко ни е първично, да сме най-яките, най-излъсканите, тоя до мене не ме интересува той е утайка. До това води свободията, не свободата, СВОБОДИЯТА...

  • Like 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Оооо ако говорим на локално ниво България. Даже сме още преди аку-ка-ка ерата по.зле сме от маймуните. Всичко ни е първично, да сме най-яките, най-излъсканите, тоя до мене не ме интересува той е утайка.

Буквално, а като го кажа на моите приятели - национален предател, преувеличавам, не сме толкова зле. Сега шенген ще ни оправи, ще процъфтим... е ще видим, сега ще влезем и ще видим какво толкова ще се промени. Макар, че България не е готова за шенген, както никоя не е готова за лидерка в чалгата от новите. Се1 да сложим Десита на мястото на Галена или Преслава :D За да е по темата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Aндреа, новата ми песен ще е кавър на световен хит с микс от български и английски: I can have my гуце on:

Прасето за Коледа – DW – 26.12.2013

Moже да ме обязди дори полово зрял бизон, but even with nothin' on
Bet I made you look (I made you look):

Андреа, ПОЩАДИ НИ!! Певицата пак се излага с целулит и ШОКИРАЩИ разлики в  тена! Вижте КАДРИТЕ по-долу - Новини от шоубизнеса

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Буквално, а като го кажа на моите приятели - национален предател, преувеличавам, не сме толкова зле. Сега шенген ще ни оправи, ще процъфтим... е ще видим, сега ще влезем и ще видим какво толкова ще се промени. Макар, че България не е готова за шенген, както никоя не е готова за лидерка в чалгата от новите. Се1 да сложим Десита на мястото на Галена или Преслава :D За да е по темата. 

"Не сме толкова зле" Пхахаха шегуваш ли се? Само като си пуснеш новините и ти се плаче от несправедливи случаи, които извират всеки ден без да намалят бройката си. То катастрофи с дрогирани убиващи читави деца, хора. Некомпетентни съдии, лесно подкупвани от богатите убийци. Некачествена инфраструктура на пътя, непочистени дерета, измиване на ръцете с "природни стихии". Измамници печелят на гърба на нелечимо болни хора. Отвсякъде корупция, несправедливост и все едно сме взели всичко негативно от всяка сфера и сме го превърнали в бизнес, само защото така е по-лесно и взимаш лесни пари за сметка на човешки животи. Политиците си правят неща, които нямат нищо общо с належащите проблеми в държавата. Телевизиите все едно са им личен архив да се гледат на екран. Имам чувството, че живеем в някаква страна в която действителността се размива с напомпаната картинка по телевизията от политиците и мисирките им.

  • Like 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно какво е направил Оцко за Андреа. Но тази песен я влачи вече няколко години. Хубаво че е снимала клипа, но честно казано ме съмнява да я пусне идните месеци.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Много ми е интересно какво е направил Оцко за Андреа. Но тази песен я влачи вече няколко години. Хубаво че е снимала клипа, но честно казано ме съмнява да я пусне идните месеци.

Единствените читави нейни песни от последните няколко години за мен са "Полудей" и "Егоист", дано Боцко да й е спретнал нещо подобно или по-добро, да не е някоя какафония :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Единствените читави нейни песни от последните няколко години за мен са "Полудей" и "Егоист", дано Боцко да й е спретнал нещо подобно или по-добро, да не е някоя какафония :D

Съмнява ме че понеже е стара песен Оцко вече я е рециклирал няколко пъти още преди да излезе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко ще рециклира пак , няма да е нещо ново и нечуто. Той и Кости са майстори в рециклажа.

Абе това kliuki.bg на Елза Парини ли беше?

 

Смях се с това, честно..

 

Цитат

Бяха перфектната двойка. Комплексар и куха лейка, не трябваше да се разделят, родени са един за друг, дори трябваше да участват в „Един за друг“, когато можеха.

Не знам кой е писал статията ама евала. Аз мисля същото за Петканов и тая идиотка. Ама така написано в медия, макар и онлайн, па гледам и явно и в Уикенд са го издали... "куха лейка" :D :D размазаха я...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Аз съм съгласен. Само не разбрах защо ако не си със САЩ, си с Путин? Путин е ясен - нищо, че Бойко първо на него се одупи и му подаряваше кучета. Съвсем ме отблъсна, когато започна да репресира опозиционери, а на мен това ми е болна тема, но това го правят и Ердоган, и саудитският принц, и Орбан. Като ще плюем, да плюем всички... плюс това си има споразумения от на Горбачов времето, които се нарушават, но както каза @WindWalkerMonk - ние не знаем и 2 процента от истината, а тя може и никога да не излезе, хвърляме си някакви опорки. Няма смисъл. Но казах, че ние имаме малко друга връзка с Русия - онази, тогавашната, на наднационално ниво, не на политическо. И като навлизаме в чужди войни, си пишем карма. Много досадна тема, btw. Днес просто се издразних, че всички козируват на Зеленски - също толкова ще се издразня, ако и Путин дойде и му се правят поклони. Ние нямаме достойнство като нация, бе!

Даркче, все едно да те обвиня сега, че одобряваш настоящия кабинет, щом ти отговаря на профила. По-компромисно и безпринципно правителство не сме имали. Чисто личностно и коалиционно.

В последните години САЩ не са извършили нищо, за да бъде оправдан анти-сантимент към тях. Какъв е смисълът да им се пъчим без причина? Още повече са ни партньори по линия на ЕС и НАТО. Винаги са ме дразнили митологичните истории за духовната свързаност с руснаците. С подобни манипулационни похвати се опитват да ни държат зависими към тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:
BTVNOVINITE.BG

През изминалата година в страната са станали 41 нападения с 211 жертви
WWW.24CHASA.BG

Около три четвърти от убийствата в САЩ са свързани с огнестрелни оръжия. Стотиците загинали и ранени при масови стрелби в страната само показват уникалната любовна връзка на Америка с пушките, пише в. “Ю Ес Ей Тъдей”. Независимо дали е резултат от конституционно гарантираното право на притежание на оръжие

и двете държави са страни на една и съща монета - гнусни манипулации и зверства.

САЩ са в скалата 10-15 на 100 хил Русия 20-30 на 100 хил, което е много по-зле. Само Гренландците ги бият.

Screenshot_20230707-004507-802.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , alisali1234 каза:

Оцко ще рециклира пак , няма да е нещо ново и нечуто. Той и Кости са майстори в рециклажа.

Абе това kliuki.bg на Елза Парини ли беше?

 

Смях се с това, честно..

 

Не знам кой е писал статията ама евала. Аз мисля същото за Петканов и тая идиотка. Ама така написано в медия, макар и онлайн, па гледам и явно и в Уикенд са го издали... "куха лейка" :D :D размазаха я...

lifeonline.bg е на Елзата, но списващите статиите като минимум обменят газове в едно и също гърне, и са прекалено запознати с копи пейст функциите по клавиатурите си. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Просто ние сме си като чалгаджийките, после някой да казва (вкл. и аз, че чалгата няма общо). Продаваме се евтино за да видим и ние некой лев. Не става така, трябва да цъфтиш отвътре, тогава и от вън ще дойде тор. Докато ние кво, като Мара Квачката душа, женим се през няколко години, щото ни бият шут в гъза. 

Или както казва Албена: "вътрешната уродливост избива навън".

чалгата перфектно отразява манталитета на народа, и то тази гнусна чалга като "Тез червени домати", "Радка Пиратка", "Доко, доко" и сие, а не поп-фолка.

Продаваме се евтино, щото сме евтини по душа.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Буквално, а като го кажа на моите приятели - национален предател, преувеличавам, не сме толкова зле. Сега шенген ще ни оправи, ще процъфтим... е ще видим, сега ще влезем и ще видим какво толкова ще се промени. Макар, че България не е готова за шенген, както никоя не е готова за лидерка в чалгата от новите. Се1 да сложим Десита на мястото на Галена или Преслава :D За да е по темата. 

Никой не може да дойде да ни оправи, освен ако оправянето не е зверско изтърбушване на пърдялника с 25+ см дилдо. 

Ако всеки човек промени действията и манталитета си, залагайки на самоактуализация и стремеж към по-голяма сплотеност и съпричастност - тогава бихме могли да станем нещо като нация. Но това е в сферата на фантазиите, неслучайно за нас е измислен онзи виц за казана в пъкъла.

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Aндреа, новата ми песен ще е кавър на световен хит с микс от български и английски: I can have my гуце on:

Прасето за Коледа – DW – 26.12.2013

Moже да ме обязди дори полово зрял бизон, but even with nothin' on
Bet I made you look (I made you look):

Андреа, ПОЩАДИ НИ!! Певицата пак се излага с целулит и ШОКИРАЩИ разлики в  тена! Вижте КАДРИТЕ по-долу - Новини от шоубизнеса

А, мило? На коя от двете снимки е Андреа? Не мога да ги различа :( 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

В последните години САЩ не са извършили нищо, за да бъде оправдан анти-сантимент към тях. Какъв е смисълът да им се пъчим без причина? Още повече са ни партньори по линия на ЕС и НАТО. Винаги са ме дразнили митологичните истории за духовната свързаност с руснаците. С подобни манипулационни похвати се опитват да ни държат зависими към тях. 

Кефи ме как се правиш на уж много демократичен, а изведнъж сервираш мнения като това, където свободата на хората е сведена до 0?????

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

САЩ са в скалата 10-15 на 100 хил Русия 20-30 на 100 хил, което е много по-зле. Само Гренландците ги бият.

Screenshot_20230707-004507-802.png

Не говоря за самоубийства, а за масови убийства, където един изконно радикализиран и ментално болен човек може да притежава оръжие съвсем свободно и да излезе за избие съвсем невинни хора по негово осмотрение. :) 
Естествено, че в Русия ще има повече самоубийства като животът е далеч по-скотовски и лишен от нормални изконни човешки права, а малцинствените групи от всякакъв тип са яко репресирани и подлежащи на внушение, че те не са добре като не са 1:1 с общото и или трябва да се правят на такива, каквито не са или да умрат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , adorable каза:

Тази не е мухлясала, почерпи се:

 

Любимата ми сръбкиня с любимия ми албум, хайде освен Jasa която лансирам и Кралицата, да лансираме и КУЧКЕТИНА 😘 Поздрав! ❤️ 

Андреа РАЗГАЩЕНАТА - много ще й отива тази песен и клип със заглавие "Курветина"! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кефи ме как се правиш на уж много демократичен, а изведнъж сервираш мнения като това, където свободата на хората е сведена до 0?????

Имам предвид че за последните 5-10 години не са вършили кой знае какво. На Балканите може и да е нормализирано исторически конфликти да се точат по хиляда века, но на запад гледат напред и затова просперират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кефи ме как се правиш на уж много демократичен, а изведнъж сервираш мнения като това, където свободата на хората е сведена до 0?????

Това е преди 20 години все пак. Оттогава не че нямат по-скорошни прегрешения на международната сцена, просто не са толкога големи и шумни, Освен изнасянето от Афганистан преди 2 години, нали, ма то и това не се помни вече благодарение на Путлер. Така че твърде избирателната памет в тая посока не е особена изненада. 

За вътрешната им сцена ... бих цитирал Ванча (за разнообразие) - там няма какво да говорим, нещата са толкова зле, та вероятно това също е причина да са почти тихи и кротки по международно му. 

Ама изобщо ква е тая политическа дискусия? То вярно в чалгата е мега скука, ма това е прекалено! И защо никой не отразява как доня Ракел ще може да обменя опит с наша Доня Деса като самотни майки с толкова деца? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...