Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, BobiTo каза:

Преслава пак ще изкара някви песни, дето хващат прах от 10+ години в папки, няма да направи нито един клип, няма да се постарае грам и след 1 месец пак ще пусне Ганев боклук. Концерт също обеща миналата година, но това са вече много смели мечти. 

Ти пък сега, едва миналата година го е обещала. Въоръжи се с търпение, тия неща стават бавно. Деса примерно вече колко петилетки обещава концерт. А Кама примерно обещава книга не ми стига летоброенето до толкова. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, BobiTo каза:

Преслава пак ще изкара някви песни, дето хващат прах от 10+ години в папки, няма да направи нито един клип, няма да се постарае грам и след 1 месец пак ще пусне Ганев боклук. Концерт също обеща миналата година, но това са вече много смели мечти. 

Чудя се "Мълчете си" и "Балканско за разкош" ли са най-добрите й нови песни, че тях клипира. Щяха да са страхотни пълнежи за албум.

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Ти пък сега, едва миналата година го е обещала. Въоръжи се с търпение, тия неща стават бавно. Деса примерно вече колко петилетки обещава концерт. А Кама примерно обещава книга не ми стига летоброенето до толкова. 

Деса от 2016-та прави концерт, а от 2009-та - албум. 😭

  • Wow 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Чудя се "Мълчете си" и "Балканско за разкош" ли са най-добрите й нови песни, че тях клипира. Щяха да са страхотни пълнежи за албум.

Деса от 2016-та прави концерт, а от 2009-та - албум. 😭

"Мълчете си" е много яка песен. Просто твърде много крещи 'Преслава' и затова на хората им дойде банална. Но така е като и тя като Десислава вече разчита само на това, че насред 50 комерса й стига да пусне просто една стандартна балада. Голям кеф е да се гледа срива им и в това отношение, други на тяхно място биха се замислили, но това са просто две чалгарки.

От 2012 е обещан концерта на Десислава, щеше да е през 2013 послучай 15 години от първия албум.😆 А нов поп-фолк албум мисля, че първо обеща като се върна в Пайнер, някъде 2015, но същевременно имаме и обещаен троен албум от 2008. В друго може да не й се получава да е лидерка, но откъм Лъжи винаги й се получава.

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Andrew Cunanan. каза:

Чудя се "Мълчете си" и "Балканско за разкош" ли са най-добрите й нови песни, че тях клипира. Щяха да са страхотни пълнежи за албум.

Деса от 2016-та прави концерт, а от 2009-та - албум. 😭

Балканско за разкош я пусна преди баловете, защото подобни ритми се търсят сега, жанра деградира и се търсят точно такъв тип кючекчийски песни и тя за да е в крак с тенденциите... Иначе самата песен мен ме кефи и признавам, че е най-слушаната ми за май месец. Отдавна не беше пускала такъв тип песен. По-добра е от Дишай например която беше последната й песен с такъв ритъм. Истината е че е имала и по-слаби песни и пълнежи в албуми. Между другото тая гадна Дишай беше със страшен прием на концерта за 20 години Пайнер. И тогава се търсеше това. Ами спомнете си и тая простотия Палатка.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Балканско за разкош я пусна преди баловете, защото подобни ритми се търсят сега, жанра деградира и се търсят точно такъв тип кючекчийски песни и тя за да е в крак с тенденциите... Иначе самата песен мен ме кефи и признавам, че е най-слушаната ми за май месец. Отдавна не беше пускала такъв тип песен. По-добра е от Дишай например която беше последната й песен с такъв ритъм. Истината е че е имала и по-слаби песни и пълнежи в албуми. Между другото тая гадна Дишай беше със страшен прием на концерта за 20 години Пайнер. И тогава се търсеше това. Ами спомнете си и тая простотия Палатка.

Дишай много ме кефи мен

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Дишай много ме кефи мен

 

Не знам, на мен Балканско за разкош ми харесва много повече от песни като онази гадост Усещане за Мерилин, Дишай, онази скучна По-влюбен от всякога, Обещай ми, Откакто те познавам която ми е прехвалена и още доста... А да, нека спре с баладите моля, ако ще са като Мълчете си или Не идвай... 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Не знам, на мен Балканско за разкош ми харесва много повече от песни като онази гадост Усещане за Мерилин, Дишай, онази скучна По-влюбен от всякога, Обещай ми, Откакто те познавам която ми е прехвалена и още доста... А да, нека спре с баладите моля, ако ще са като Мълчете си или Не идвай... 

Нощна смяна и По-добре са ужасни според мен.
Като цяло мисля, че Пази се от приятелки > Не съм ангел.
Клипът на Усещане за Мерилин е може би най-добрият и скъп в кариерата й.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Нощна смяна и По-добре са ужасни според мен.
Като цяло мисля, че Пази се от приятелки > Не съм ангел.
Клипът на Усещане за Мерилин е може би най-добрият и скъп в кариерата й.

Ооо да и Нощна смяна, Пак ще ме обичаш и По-добре са също едни от най-слабите й песни... Всъщност са точно на ниво Усещане за Мерилин. Но всичко това й го прощавам, защото в Не съм ангел са както най-тъпите три, така и най-любимите ми песни Последен адрес, Моят нов любовник и Мъж на хоризонта. Веднага след тях е и Не съм ангел. Просто заради тия песни мога да кажа че това е най-любимият ми албум. Обожавам. Приятелките за мен е най-слаб обаче. Само Новата ти ми е страшно любима, а в другите албуми имам минимум по 3 скъпи песни.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Честит прайд месец с представителя на гейовете в чалгата!

 

Не се ли предполага, че трябва да е proud? Галински (как ме дразни това в коментарите под клиповете 😫) го е срам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Не се ли предполага, че трябва да е proud? Галински (как ме дразни това в коментарите под клиповете 😫) го е срам.

той е гей ин дъ клозет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Не се ли предполага, че трябва да е proud? Галински (как ме дразни това в коментарите под клиповете 😫) го е срам.

Ми те хората го съдят без да го е казвал, представи си да го каже. Донякъде е нормално да го е страх публично да го съобщи, като се има предвид големия процент закостеняло БГ общество. Като цяло не влиза на никой в работата какъв е де, ма опитите да се прави на хетеро също са смешни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е от сериала Росалинда

Главният актьор (на 57 години) разбуни духовете вчера с тези снимки.

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Направо съм вашата нова Зайка.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Тази песен е от сериала Росалинда

Главният актьор (на 57 години) разбуни духовете вчера с тези снимки.

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Направо съм вашата нова Зайка.

Марица Ферер ми е топ. 

А от турските Ендер и Йълдъз

❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, THE IIconic каза:

Марица Ферер ми е топ. 

А от турските Ендер и Йълдъз

❤️

Турски сериали НЕ гледам.

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Какъв прайд, Доня Галина празнува 8ми март. 

Като истинска покровителка на семейните ценности.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 
WWW.FACEBOOK.COM

Благодаря на Евгени Димитров - Маестрото и на целия екип на телевизия 7/8 за поканата да бъда гост във “Вечерта на Ку-Ку Бенд”. Беше предизвикателно и различно от ежедневните ми деяния! 🎶

Ауууу Тенекията и там цъфна бляк.... Аууу какво педи гласче, ама то още като записа "вокалите" си в една песен на Десита се чу педи гласчето му :D

Как обръща очите :D

image.png.1a54a9aa24f42f78be94976efe80f6cf.png

image.png.11af5148aa6d8b5d3e0af157de0a28c4.png

В момента бил съсредотОчен в балканския стил хпаухахуха :D Абе кажи тенекийския си стил бе :D

"Имах период в койтУУ, слушайки музика си дадох сметка, че... не искам просто да я слушам и да изпълнявам неща кУит са на някУГУ, а искам аз да почна да си творяя някви мелодийки, нещшу да си измислям, дъ...ссси.. импрувизирам ии... първоначалнуу ноу сериозно влияниее получих от музиката коятуу.. куятууу Яни - композиторът койту е ут Гърция! Твуриии и концертираа... Многу мащабнуу, и.....утт ранна детска възраст негувата музика най-най-многу меее.. вдъхнувявалаа.. Най-много мееее.... зареждала емУционално и... всякак, колкуто и да съм бил... такава крехкааа възрастт да усещам емоции и т.н. Тва упределено е мноу ключува личнуст за меееннн и за израстването ми.. катууу кату музикант." Ахахахахахахахха
Ейй тоя Яни много иска да го праска :D

"Не успях да чуя началото на въпроса..." ААаа ето защо прави такива бози... ГЛУХАР Е! :D

Като му звъннел някой от поп-фолка му казвал: "Искам това, това, все едно си поръчва пица" :D
Цица му се обадила за песните и ги свързала с Лорчето аууу :D

Цица: Изключителнуу млад талантлив твурец :D

  • Haha 2
  • drunk 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...