Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Пастицио. 

Пастичо (παστίτσιο) Пастицио или Макарони на фурна с кайма и бешамел - My  Cooking Book Blog

Не съм съвсем запознат с кипърската кухня и до каква степен се различава от гръцката, но взимайки предвид Десовите интереси от клипа на "Започваме на чисто", ще заложа на нещо тип шефталя.

IMG_8847.JPG.98e9d8c46af142a74a399a28af75e396.JPG

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Не съм съвсем запознат с кипърската кухня и до каква степен се различава от гръцката, но взимайки предвид Десовите интереси от клипа на "Започваме на чисто", ще заложа на нещо тип шефталя.

IMG_8847.JPG.98e9d8c46af142a74a399a28af75e396.JPG

Абе нещо агнешко ще да е :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десс Ориджинъл обаче е уникална кралица. Сумати време готви нещо в стил Гло по горещите острови, постоянно тийзва с лъскави снимки по същия патентован модел, междувременно се върна у нас като за да посети ресторанта на шеф Ангелов за бонус вдъхновение, а накрая всички знаем, че резултатът ще е:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Десс Ориджинъл обаче е уникална кралица. Сумати време готви нещо в стил Гло по горещите острови, постоянно тийзва с лъскави снимки по същия патентован модел, междувременно се върна у нас като за да посети ресторанта на шеф Ангелов за бонус вдъхновение, а накрая всички знаем, че резултатът ще е:

Просто не търси вдъхновението на правилните места. И не е бъхтила калдъръма на етъкъв ток да търси сармички, мечки и най-вече, КРЕМВИРШИ! 

https://youtube.com/clip/UgkxHZ3YCNq1_Le2bXIEDUkpjEwOPZYN3Bgn

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Просто не търси вдъхновението на правилните места. И не е бъхтила калдъръма на етъкъв ток да търси сармички, мечки и най-вече, КРЕМВИРШИ! 

https://youtube.com/clip/UgkxHZ3YCNq1_Le2bXIEDUkpjEwOPZYN3Bgn

А уж и Десс е фенка на токовете.

Не знам ама вече е толкова нелепа с това колко не е в час, че чак става отново симпатична. Подготвям се новата простотийка даже да ми хареса, след няколкогодишното прогресивно сваляне на критериите.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Ivena day? 

 

Днес точно това си мислех и аз!
Я КАКВА СЪМ ДОБРААААААААААААААААААААА! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Сега погледнах че вече не следва Галена, всичко е калкулирано да стане скандал!

Нямам търпение да се нашмърка и да пусне лайв ❤️

Ходеше по участия на Галена и говореше пред всички как е най-добрата, сега Галена изкара песен с Емрах и Преслава е най-великата за ломската циганка. Найс 🤣🤣🤣

  • Haha 4
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Малката Галена, както наричат певицата Доника, за първи път показа гаджето си милионер. Племенницата на попфолк звездата Галена публикува снимка с новия си любим в мрежата.

 

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

 

Това 100% е статия, платена от гаджето. Че кой изобщо нарича Доника "малката Галена"?! Освен тя сама да си вика така за надъхване 😆😂🤣

Не може да се намаже на малкото пръстче на леля си 😃

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:


А вие би ли ли сте номер 2 в живота на някой мъж?

Ей, точно мислех Номер 2 и Като кученце да ги публикувам , ама поне успях любимата ми Без гаранция! Нищо, де... Айде сега, ако някой има новина да я споделя? Аз знам едно момиче от тук което е било :D 

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивена е скандална икона! Даже и бой е забърквала.

Ара бяха най-големите скандалджийки. Язък че Касъмови не им плащаха и бутаха само Алиса. Ако си бяха запазили оригиналните певици щяха сега да са над Пайнера и сигурно половината Пайнерки щяха да са при тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Ара бяха най-големите скандалджийки. Язък че Касъмови не им плащаха и бутаха само Алиса. Ако си бяха запазили оригиналните певици щяха сега да са над Пайнера и сигурно половината Пайнерки щяха да са при тях.

 

file13539.jpg

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

това беше готов хит, а тя я заеба и предпочете "Просто замълчи" и "А4" ☠️

преди 3 минути, DevilWish каза:

Тая песен винаги ми е била много смешна! :D 

тази също.

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ивена е скандална икона! Даже и бой е забърквала.

Изпреварили времето си кралици. Чак вчера в парламента ги изкопираха, цели 14 години по-късно, а някои като Преслава и Галена никога не проявиха такава смелост.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...