Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е само нейното изпълнение пускат на Белите манастири. Ледена кралица наистина не се свързва с нея, но вдига хората и върши работа. Тя няма много други такива песни. По навик за механите й върши работа, а и новата й е хит, жалко, че сега ще я запуши с некви лайна. 

E, за нейните участия всичко старо дето е било хит й върши работа. Просто песните й не са разпознаваеми от масата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

E, за нейните участия всичко старо дето е било хит й върши работа. Просто песните й не са разпознаваеми от масата. 

По мои наблюдения за манастирите не си прав. Всички я свързват с нея. Дори Тото я свърза с нея, като Въргала я запя. Е тук в Берн в посолството всички знаеха кой я пее, като я пуснаха на 24 май. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Ако беше пуснала поотделно 

С Дачева - 10.4k

За феновете - 200

Трябваше да издаде само тази с Дачева, пък дори и без да е хит. За феновете е криндж на ниво Party Anmals.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пестиш си от ценното време, а ний се прецакахме - така ли стана?

Има по-важни неща за правене от това да слушам Гюрга 6-7 минути.

преди 16 минути, Gerganafen каза:

Може да се е напила и да е решила, че ще ни изненада с онлайн албум вместо Кама, която се закани да направи това преди 100 години.:lol:

Дора да й даде от нейния алкохол. Искам Гюрга да я избие на агресия.

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

По мои наблюдения за манастирите не си прав. Всички я свързват с нея. Дори Тото я свърза с нея, като Въргала я запя. Е тук в Берн в посолството всички знаеха кой я пее, като я пуснаха на 24 май. 

Може и да си прав. Реално няма фолклорна песен, която да се знае от всички, освен Бяла роза. Всичко друго обхваща определена публика. Но да, видях в Ютуб, че е гледана и няма други версии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Може и да си прав. Реално няма фолклорна песен, която да се знае от всички, освен Бяла роза. Всичко друго обхваща определена публика. Но да, видях в Ютуб, че е гледана и няма други версии.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Може и да си прав. Реално няма фолклорна песен, която да се знае от всички, освен Бяла роза. Всичко друго обхваща определена публика. Но да, видях в Ютуб, че е гледана и няма други версии.

E това й е най - големия мегахит. Но тя спря да го пее, сега си пее други фолклорни песни. Знаеш как е при баба, трябва да налага и другите мегахитове.  

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, hohster каза:

Глория май ще пуска наистина песен номер 3 тая вечер... 

По текст на Александрина Валенти 😄🤮

FB_IMG_1687970394249.jpg

E, no3Hax, Ho ko6MapeH mekcm u goou kpageH om

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

E това й е най - големия мегахит. Но тя спря да го пее, сега си пее други фолклорни песни. Знаеш как е при баба, трябва да налага и другите мегахитове.  

Mupa q bue u Ha fo/\k/\op 😅

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло: Изписахте 10 страници за новите ми хитове, които наричате флопове. Днес се возя на гондола, а си мислите, че съм на къра с трактора.

Знаете ли през къде ми е за Вашето мнение?

FB_IMG_1687971965114.jpg.a513bbb6f08de6d2b40889cb5fc7a237.jpg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonkMupa q bue u Ha ba/\Hu pok/\u

 

Току що, hohster каза:

Гло: Изписахте 10 страници за новите ми хитове, които наричате флопове. Днес се возя на гондола, а си мислите, че съм на къра с трактора.

Знаете ли през къде ми е за Вашето мнение?

FB_IMG_1687971965114.jpg.a513bbb6f08de6d2b40889cb5fc7a237.jpg

cu maM! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Чалгата+фолклорните фенове. Питай Фънки или ХИлда за тая песен. Или пък майка ти дето не слуша нито фолклор, нито чалга.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Дори Том и Зендая не са били директно до сцената, Галс здраво се е охарчила за подаръка.

Явно нямат нейноте възможности. И комплекси.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Чалгата+фолклорните фенове. Питай Фънки или ХИлда за тая песен. Или пък майка ти дето не слуша нито фолклор, нито чалга.

Мама слуша чалга, бебче ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Чалгата+фолклорните фенове. Питай Фънки или ХИлда за тая песен. Или пък майка ти дето не слуша нито фолклор, нито чалга.

Ох, Хилда, ако Глория е дъно дето все пак има песни които се знаят като тези за майката, дъщерята и т.н. просто не от най - младите, то Хилда няма дори 1 песен. Какво знаем на Хилда, нищо. 1 песен не й знам на тоя кукумицин. Беше ми много смешно как тя - жена без кариера дава съвети на Деса и Преса дето имат такива изяви. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, Хилда, ако Глория е дъно дето все пак има песни които се знаят като тези за майката, дъщерята и т.н. просто не от най - младите, то Хилда няма дори 1 песен. Какво знаем на Хилда, нищо. 1 песен не й знам на тоя кукумицин. Беше ми много смешно как тя - жена без кариера дава съвети на Деса и Преса дето имат такива изяви. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Вината пак е на Галс, че го е научила детето да харесва Бионсе, вместо някоя истинска кралица като Адел, Риана, Тейлър или дори Гага (специално заради теб споменавам втората въпреки че тя самата усилено не иска да е кралица). :D 

Абе тя си измисля. Как малко лапе ще слуша леля ти Бийонсе, чийто последен хит е отпреди то да се роди?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...