Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 47 минути, Andrew Cunanan. каза:

А-у, значи след година-две може да менажират старчески дом или пенсионерски клуб.

Ти се имаш за много млад, но 25 вече си е доста презряла възраст в средите на търговия с плът (буквално или в режим sugar baby).

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Абсолютно съгласен съм с целия ти пост, но ще добавя още нещо:

Системата със Сашка не е от вчера или от днес. Преди труженичките с богати мъже/бащи да се пръкнат, системата беше същата, само че не се даваха пари, а проценти от участия и продажби. Ивана създаде и предложи този модел на работа. После чрез Андреа и Галена той се преструктурира, но същината се запази - даваш, за да си лидер. И то не на почитателите си, а на мениджъра/продуцента.

Една от най-добрите песни на Оцко въобще. Колкото е елементарна, толкова е и гениална.

Ясно е, че още от силните времена на Пайнер произлиза този модел и не са го измислили Галена и Сашка. Реално и Балкантон си е било нещо такова, но там поне никога не е имало отричане на названието му - социалистически монопол. Пък и тогава поне наистина се е влагало в тонове звезди, били те с пари, връзки или не, докато в чалгата от последните години изявено изпъкват главно тези с парите и връзките.

Нелепото в цялата тази картинка е, че Сашка пропука един такъв монопол, а към днешна дата се е превърнала в същото. Нелепо или може би очаквано.

преди 2 часа , Willy каза:

Пак не отговори на въпроса, защо точно на Андреа? Защо точно на човек който така или иначе дори и да издиша малко по-различно - друг ще е виновен? Защо не на истинската й конкуренция? Защо не на Алфа или Даймънд - конкуренция на Мега? Защо точно на болна и забравена персона?

Галеновите не знам какво си мислят, обаче сериозно ли си вярваш че Галена през 2023 се издържа главно/изцяло от парите на Галин и не прави достатъчно и сама? Най-платена е за участия, а в проектите й през годините като спонсори са влизали топ светвни брандове като Самсунг, Филип Плейн, H&M...

Както става ясно не само Андреа е потърпевша, тя просто има голяма уста и не я интересува, че се излага като по махленски начин обявява истини. Но и Галин наскоро упрекна Сашка т.е и Алфа, които си споменал, са на прицел, защото както виждаме дори и без нови хитове мачкат с по 30 участия в силните сезони.

И аз много пъти съм я защитавал Галена, че и сама си е изкарала много пари. И винаги ми се е искало да отричам какъв допълнителен важен гръб е Галин. Но нещата стават повече от ясни в периоди като този, в който музиката е навлязла в последните години. В бизнеса има и други, които са богати и във времето са инвестирали дори в експерименти, но пандемията сериозно ги накара всичките да забавят темпото и да се отдадат само на по-евтината, не винаги редовна, продукция и бързата пара. Докато при Галена това го няма - тя не се е спирала и това съвсем нямаше да е същото ако трябваше и тя да разчита само на пари, които сама си изкарва. А да упражнява подобно влияние над пионки като Сашка - съвсем щеше да е мираж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Ти се имаш за много млад, но 25 вече си е доста презряла възраст в средите на търговия с плът (буквално или в режим sugar baby).

:roll1:
Фактс!
Мерси, че ме нарече :)! 😕 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:
Фактс!
Мерси, че ме нарече :)! 😕 

Е, ти ди каза, че търсиш "спонсор". Айде, стига форуми, ами се захващай за работа. Керемидите няма да се наредят сами!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Истински международен мегахит в класацията на Emanuela.Carey

 

Not more than

 

преди 1 минута, DarkChild каза:

Е, ти ди каза, че търсиш "спонсор". Айде, стига форуми, ами се захващай за работа. Керемидите няма да се наредят сами!

 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Ясно е, че още от силните времена на Пайнер произлиза този модел и не са го измислили Галена и Сашка. Реално и Балкантон си е било нещо такова, но там поне никога не е имало отричане на названието му - социалистически монопол. Пък и тогава поне наистина се е влагало в тонове звезди, били те с пари, връзки или не, докато в чалгата от последните години изявено изпъкват главно тези с парите и връзките.

Нелепото в цялата тази картинка е, че Сашка пропука един такъв монопол, а към днешна дата се е превърнала в същото. Нелепо или може би очаквано.

Както става ясно не само Андреа е потърпевша, тя просто има голяма уста и не я интересува, че се излага като по махленски начин обявява истини. Но и Галин наскоро упрекна Сашка т.е и Алфа, които си споменал, са на прицел, защото както виждаме дори и без нови хитове мачкат с по 30 участия в силните сезони.

И аз много пъти съм я защитавал Галена, че и сама си е изкарала много пари. И винаги ми се е искало да отричам какъв допълнителен важен гръб е Галин. Но нещата стават повече от ясни в периоди като този, в който музиката е навлязла в последните години. В бизнеса има и други, които са богати и във времето са инвестирали дори в експерименти, но пандемията сериозно ги накара всичките да забавят темпото и да се отдадат само на по-евтината, не винаги редовна, продукция и бързата пара. Докато при Галена това го няма - тя не се е спирала и това съвсем нямаше да е същото ако трябваше и тя да разчита само на пари, които сама си изкарва. А да упражнява подобно влияние над пионки като Сашка - съвсем щеше да е мираж. 

Мен това, което ме дразни у тая Сашка, е че налага сърби у нас. Тя буквално е проводник на чужда култура и влияние в България. Мръсна северозападна безродница.

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Е, ти ди каза, че търсиш "спонсор". Айде, стига форуми, ами се захващай за работа. Керемидите няма да се наредят сами!

:roll1:
Напекло те е слънцето.
Значи и ти си на около 37-38 щом реагираш така. Нали знаеш, че мъжете остаряват като вино, а жените като прясно мляко на 40 градусова жега.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:
Напекло те е слънцето.
Значи и ти си на около 37-38 щом реагираш така. Нали знаеш, че мъжете остаряват като вино, а жените като прясно мляко на 40 градусова жега.

Това е абсолютен факт за мъжете и жените!
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:
Напекло те е слънцето.
Значи и ти си на около 37-38 щом реагираш така. Нали знаеш, че мъжете остаряват като вино, а жените като прясно мляко на 40 градусова жега.

 

IMG_1779.jpeg

IMG_1780.png

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:
Напекло те е слънцето.
Значи и ти си на около 37-38 щом реагираш така. Нали знаеш, че мъжете остаряват като вино, а жените като прясно мляко на 40 градусова жега.

Аз съм вече над 60.

  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

 

IMG_1779.jpeg

IMG_1780.png

Ауу, колко е готин Коцето. Оная вечер на участието ме покани в сеоарето. Беше толкова мил. Обсипа ме с комплименти за косата и за потничето. После му писах, че съм се прибрала. Отговори ми чак на другия ден. Тая Надя явно не му дава да си пише с фенките посред нощ. Коя си мисли, че е, че да си позволява такива неща?

преди 9 минути, DevilWish каза:

Това е абсолютен факт за мъжете и жените!
 

Зависи как се поддържат все пак. Има мъже, които са като дядовци на 40.

  • Like 1
  • Haha 5
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Ауу, колко е готин Коцето. Оная вечер на участието ме покани в сеоарето. Беше толкова мил. Обсипа ме с комплименти за косата и за потничето. После му писах, че съм се прибрала. Отговори ми чак на другия ден. Тая Надя явно не му дава да си пише с фенките посред нощ. Коя си мисли, че е, че да си позволява такива неща?

354c15b26bde.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

Остаряването не зависи от пола а какъв ти е биологичния часовник. За хората, които физически растат по-бързо се отразява най-зле.

И тези, които започват полов живот рано. Форумците да му мислят.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

И тези, които започват полов живот рано. Форумците да му мислят.

Десислава нали на изключително крехка възраст си е слагала тампон пред Силвия и е съблазнявала членовете на оркестъра, в който са работели двете, а сега изглежда по-добре в лице от Галош, която е с 5-6 години по-малка от нея.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Даа, а на куплетите малко е като Мария на Меди, но ми хареса.

Не знам защо си мислят, че с една и съща песен ще се получи два пъти, почти никога не се.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...