Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Ти пък кога направи социологично проучване да разбереш точен процент на аудиторията им? Емануела от много години си казва каквото си иска, щом по твои сметки има толкова голяма подкрепа от това общество значи нямат нищо против.

Не ми е нужно проучване за да знам, че тези, които са останали в топ 20 са били "одобрени" от обществото. С такива изказвания, Ема и Теда въртят по пътя на Райна и Цветелина. Фолклорни певици по механите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

Не ми е нужно проучване за да знам, че тези, които са останали в топ 20 са били "одобрени" от обществото. С такива изказвания, Ема и Теда въртят по пътя на Райна и Цветелина. Фолклорни певици по механите.

Да, сигурен съм че гейовете в България колят и бесят кой ще е успешен и ще има участия и кой не. Явно е някакъв евро-атлантически съюз воден от Сашка.

И Глория точно затова е изпаднала, не липсата на интересна музика и еднотипните клипове.
А Дора и Роксана като първи ЛГБТ защитници подготвят световно турне понеже тук не ги побират дискотеките.

Абе понякога и аз се чудя вярвате ли си сами на такива коментари или дишате лепило.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Да, сигурен съм че гейовете в България колят и бесят кой ще е успешен и ще има участия и кой не. Явно е някакъв евро-атлантически съюз воден от Сашка.

И Глория точно затова е изпаднала, не липсата на интересна музика и еднотипните клипове.
А Дора и Роксана като първи ЛГБТ защитници подготвят световно турне понеже тук не ги побират дискотеките.

Абе понякога и аз се чудя вярвате ли си сами на такива коментари или дишате лепило.

Българския попфолк не е толкова различен със поп сцената на запад. И там, както и тук е LGBT+ сейф зона. Обикновено те са най-върлите фенове на изпълнителите. Обществото ги избира или зарязва, според това дали споделят енергията им или не. И нямам предвид че буквално се събират да решават кой става и кой не. По-скоро е индиректен и плавен процес. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

  Не сме 2004-та.

ToGaBa ce pogux 🥰

преди 8 часа , Fast каза:

Тесните им кръгове не са моя работа. Притеснява ме липсата им на сихнрон с основата им публика. В предвид че ги слушат главно ЛГБТ+ хора, би следвало да са подкрепящи, или най-малкото неутрални по тези въпроси. Че кой би искал да се асоциира с изпълнител, който се отвращава от тях? Нима предпочитат останат само с разни "патриоти" , пияндета, футболни запалянковци и подобни, дето никога няма да ги вземат насериозно, и даже не могат да ги различават?

Koú ka3a? OcHoBHo ca cuGaHu, ce/\qHu u kBapma/\Hu nuqHku, noc/\e Be4e pa3Hu c/\y4aúHo nonagHa/\u Ha y4acmue. HqMam cu/\Ho 3ana/\eHu feHoBe kamo B 4yjbuHa.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Българския попфолк не е толкова различен със поп сцената на запад. И там, както и тук е LGBT+ сейф зона. Обикновено те са най-върлите фенове на изпълнителите. Обществото ги избира или зарязва, според това дали споделят енергията им или не. И нямам предвид че буквално се събират да решават кой става и кой не. По-скоро е индиректен и плавен процес. 

Абсолютно различен е. И тук ти е грешката че постоянно сравняваш източно европейска държава със запада.

Там наистина да слушаш поп музика се приема като нещо по-женствено. Тук чалготеките главно се обитават от батки, млади момичета и чичковци. Другия голям консуматор са кръчмите. И двете не са “сейф зона” за гейове. Ако си стъпвал скоро в чалготека щеше да си наясно че най-много 10-20% от присъстващите са проявени ЛГБТ. (20% пак е много преувеличено)

Всъщност не очаквам да си наясно защото както сам каза “не ми е нужно проучване”. Реално просто си интерпретираш някакви неща от престоя си в интернет, а не в реална среда. Но дори в приложение като Тикток ще ти отнеме не повече от ден да видиш коя е масовата аудитория на чалгата.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Тук чалготеките главно се обитават от батки, млади момичета и чичковци. Другия голям консуматор са кръчмите.

Ka3a Bcu4ko! 🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️🙇🏻‍♂️

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Абсолютно различен е. И тук ти е грешката че постоянно сравняваш източно европейска държава със запада.

Там наистина да слушаш поп музика се приема като нещо по-женствено. Тук чалготеките главно се обитават от батки, млади момичета и чичковци. Другия голям консуматор са кръчмите. И двете не са “сейф зона” за гейове. Ако си стъпвал скоро в чалготека щеше да си наясно че най-много 10-20% от присъстващите са проявени ЛГБТ. (20% пак е много преувеличено)

Всъщност не очаквам да си наясно защото както сам каза “не ми е нужно проучване”. Реално просто си интерпретираш някакви неща от престоя си в интернет, а не в реална среда. Но дори в приложение като Тикток ще ти отнеме не повече от ден да видиш коя е масовата аудитория на чалгата.

ЛГБТ и поп културата на дадена страна винаги ще се като магнит, без значение местната специфика, изток-запад. Не виждаш ли, че тези, които са останали в топа се нахакани жени, които се обличат натруфено и пеят драматични текстове? Това ги прави много подходящи за драг имитации. Най-известния изпълнител в жанра се прочу именно с драг изпълненията си. Сейф зона е в смисъл, че никой друг жанр в страната не валидира толкова нуждите им. Съзнанието или не, те правят музика "for the gays". Те са активната аудитория. Ако се съобразяваха с пасивната както правят някои, пак казвам, щяха да пеят народни клишета заклещени в някоя механа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , asylum каза:

IMG_1767.png

IMG_1769.png

IMG_1770.png

Теди А. я пак? Много неправилно се е изразила!
Ама и ти си "циганка", т.е. си в това число. 
Говори за мъже, а е била гадже с Емрах? Не е ли малко тъпо? Иначе много я харесвам ама както каза @Mousie като ще се пуска на Q&A, да се научи да се изказва адекватно. Едва ли е хомофобка. Ама расистите са повече, да не забравяме. Думата "педал" не върви, ти си по цял ден точно с "педали" в истинския смисъл на думата. Търпяла си да те бие някакъв 10 години по-малък от теб..... което не знам какво лидерство във връзките й е, както претендира. Чакай малко, първо ти си циганка , второ по цял ден си с педали най-големите и най-грозните, трето търпиш бой, хубаво каза някои неща за Емрах и го принизи, ама нали се сещаш, че ако си достоен човек - няма да търпиш насилие във връзката си! Това е голям резил! Четвърто - пак може да си изядеш боя и тоя път не само носът.... ако говориш на думата "педал". Все пак, внимавай! Иначе мнението ми за нея е по-скоро положително и много я харесвам, но ДА СЕ НАУЧИ ДА СЕ ИЗКАЗВА ПРАВИЛНО И АДЕКВАТНО! Разбирам, че може да няма 12 клас.... ама мила моя, на 33 години си..... и аз мразя стиснати хора, но точно поп-фолк певица да намеква, че харесва мъже с много пари..... а преди това да парадира как САМА СИ ПЛАЩА сметките - много си противоречиш. Един ден ще чакаш мъжът да ти плаща всичко. Айде, вземи осъзнай се и по-полека с определенията наистина, след носът да не е устата, косата и пр.
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:

Яшааааааааааааааа

Искам я тая песен на български. Яко зарибява. Ама с това Яшаааааа си е точно за Ваня Великова! :D 
@Andrew Cunanan. заради тебе и на мен почна да ми харесва. Това ще бъде хит в България ако някой я направи както трябва. 

От началото не ме хвана "Яша", но в последните дни слушам нея, Лав, Лейк ноут и Кучкетината на рипийт, барабар с 15-тицата и Риба де лукс от предния албум.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

От началото не ме хвана "Яша", но в последните дни слушам нея, Лав, Лейк ноут и Кучкетината на рипийт, барабар с 15-тицата и Риба де лукс от предния албум.

На мен Кучкетината и Лав най-много ми харесаха, както и петата песен в албума и дуета..... Обаче от вчера ми е в главата. Разпознаваема и запомняща се песен е и има нещо което те кара да я слушаш пак и пак. Много пъти казвам, че не съм фен на сръбското и си слушам нашият - българският поп-фолк, като винаги има изключение. На Милица албумът даже е по-добър от този на Теа, защото изслушах и двата.... в албумът Лав си открих много повече песни които мога да слушам. Ама това "Яша" понеже аз така си й викам на тази песен, трябва и тук някоя да я направи. Това си е готов хит обаче да бъде с правилния текст и аранжимент, защото както може да стане още по-добра тук, така могат и да я развалят. На времето така исках някоя да вземе оригинала на "Мога пак" - Цветелина Янева и тя я направи още по-добра от гръцката която също ми е любима.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

На мен Кучкетината и Лав най-много ми харесаха, както и петата песен в албума и дуета..... Обаче от вчера ми е в главата. Разпознаваема и запомняща се песен е и има нещо което те кара да я слушаш пак и пак. Много пъти казвам, че не съм фен на сръбското и си слушам нашият - българският поп-фолк, като винаги има изключение. На Милица албумът даже е по-добър от този на Теа, защото изслушах и двата.... в албумът Лав си открих много повече песни които мога да слушам. Ама това "Яша" понеже аз така си й викам на тази песен, трябва и тук някоя да я направи. Това си е готов хит обаче да бъде с правилния текст и аранжимент, защото както може да стане още по-добра тук, така могат и да я развалят. На времето така исках някоя да вземе оригинала на "Мога пак" - Цветелина Янева и тя я направи още по-добра от гръцката която също ми е любима.

Кралицата на Прокълнатите ми гроува и на мен, но не достатъчно, за да ме зариби. Но и в Лав на първо слушане ми липсваше нещо, а сега не мога да я спра. Много, много силен албум за мен.

Като говорим за "Мога пак" - престъпление срещу човечеството е, че Янева остави "Несъвместими" без пукната реализация.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Emanuela.Carey каза:

IMG-1681.jpg

:roll1:

Обаче представете си "мъжът" да е актуалното гадже на Емануела. Ако и тя участва в тая картинка тва трябва да се филмира - ще спечели Оскар 100%.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кралицата на Прокълнатите ми гроува и на мен, но не достатъчно, за да ме зариби. Но и в Лав на първо слушане ми липсваше нещо, а сега не мога да я спра. Много, много силен албум за мен.

Като говорим за "Мога пак" - престъпление срещу човечеството е, че Янева остави "Несъвместими" без пукната реализация.

Точно за Кралицата говорех след Кучкетина и Лав, тя и дуета ми харесаха, но сега Яша-то ми е редом до Кучкетина и Лав, такава е зарибявка тая песен.
Аз пък исках да направи видео на "В твоят стил" не просто тв версия, но и "Несъвместими" много я харесвах.... Само баладата "Още ли" не ми хареса и това е типично за мен, защото не съм особено голям фен на баладите, малко са изпълнителите на които любимата ми песен е балада. Всъщност веднага давам пример с "Крепост" и "Присъда" на Глория, като "Присъда" не е и балада точно, по-скоро умерена песен. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DarkChild каза:

Този аргумент е доста тъп. Както някои казват: "Аз не съм расист, имам черни приятели".

Маноля я знаем с колко умствен багаж е и колко е консервативна. Нищо, че тя самата е разпоретина.

Тя мое е да е расизт, ама тука шоколадовите наденици не ги отказа.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тя мое е да е расизт, ама тука шоколадовите наденици не ги отказа.

 

И расист ли е Емануела? Последно? Едва ли щом има дует с Теди!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

:roll1:

Обаче представете си "мъжът" да е актуалното гадже на Емануела. Ако и тя участва в тая картинка тва трябва да се филмира - ще спечели Оскар 100%.

Сторито беше пускано от серия други за Мартин Елвиса

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

Емануела със скандален коментар за Тръмп

VD3SKk6.png

Klpa73U.png

8FeIS09.png

hk3GMsv.png

IMG-1681.jpg

(текст, сложен умишлено, за да мога да си намирам поста)

А защо всеки път забравяш да добавиш и на Преслава кирливите ризи? За ковид, за истанбулската конвенция, за обувките на стюардесата и тн тн тн

Разбира се, защото не ти е удобно и обичаш на нея да и намираш извинения за всичко.

Реалността е че повечето от жанра споделят вижданията на Емануела, просто им е по-удобно да мишкуват и да не изразяват мнението си.

През това време ние ще празнуваме 1 милион стрийма в Спотифай на Устните ти Мръсни съвсем скоро!

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

А защо всеки път забравяш да добавиш и на Преслава кирливите ризи? За ковид, за истанбулската конвенция, за обувките на стюардесата и тн тн тн

Разбира се, защото не ти е удобно и обичаш на нея да и намираш извинения за всичко.

Реалността е че повечето от жанра споделят вижданията на Емануела, просто им е по-удобно да мишкуват и да не изразяват мнението си.

През това време ние ще празнуваме 1 милион стрийма в Спотифай на Устните ти Мръсни съвсем скоро!

 

+ паметника с обувките, посветен на жертвите на домашно насилие;
+ павел да си покаже оная работа на лайв (нещо, за което още копнеем);

-----------------------------------------------------
Мен и Ема, и Преса ме кефят, и двете са нападателни/ехидни кучки по свой си начин.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Emanuela.Carey каза:

А защо всеки път забравяш да добавиш и на Преслава кирливите ризи? За ковид, за истанбулската конвенция, за обувките на стюардесата и тн тн тн

Разбира се, защото не ти е удобно и обичаш на нея да и намираш извинения за всичко.

Реалността е че повечето от жанра споделят вижданията на Емануела, просто им е по-удобно да мишкуват и да не изразяват мнението си.

През това време ние ще празнуваме 1 милион стрийма в Спотифай на Устните ти Мръсни съвсем скоро!

 

Какво е казала за ИК? Изпуснал съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...