Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Гальо каза:

Галена снощи не е излязла на участието си в Плаза. Пак ли е предозирала с наркотици или с инсулин?🤭

 

Още лекува травми от предишната нощ, дето и Бони е излязала да пее с нея! 💖

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, z_o_ каза:

Поредния който се изказва против кралицата майка:

 

За високомерие говори един човек, който си вярва, че има изключителен талант и че е някаква фигура в шоубизнеса. Баси майката и тъпотиите, 1 и също всеки път. А Глория им е като дъвка. Много добре знаят какво ще предизвикат с нейното име. Аз ако съм на нея, няма все да мълча, а ще ги срина. То е ясно, че ги е яд, че не им играе в схемите. Това недоразумение Тото не се спря. Дошло му до гуша. Да си затваря плювалника тогава. Тоя па Роман за никого не каза, че има хит. За Азис беше казал, че не може да пее. Айде пей си там в Созопол  в кръчмата по джапанки и мълчи.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Още лекува травми от предишната нощ, дето и Бони е излязала да пее с нея! 💖

Същата вечер е, в която трябваше и в Плаза. Просто се е почнала от рано. 
И тя е гледала как Бони пее, не е пяла с нея 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Гло няма самостоятелен хит, който да се знае от всички. Има Не сме безгрешни (дует) и дотам. Говорим за такива песни да се се пеят от всичко живо, като ЛУда по тебе, Шампанското, Лъжа е и тн. 

Навремето "Носталгия" се имаше за такъв вселенски хит, но с годините избледня и със сигурност не се знае от под 40. Там... циганска душа и прочее - се знаят от чалга фенове, които вече са на 40+. 

В капките някога имитирали ли са самостоятелна песен на Гло?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, adorable каза:

За високомерие говори един човек, който си вярва, че има изключителен талант и че е някаква фигура в шоубизнеса. Баси майката и тъпотиите, 1 и също всеки път. А Глория им е като дъвка. Много добре знаят какво ще предизвикат с нейното име. Аз ако съм на нея, няма все да мълча, а ще ги срина. То е ясно, че ги е яд, че не им играе в схемите. Тоя па Роман за никого не каза, че има хит. За Азис беше казал, че не може да пее. Айде пей си там в Созопол  в кръчмата по джапанки и мълчи.

Абсолютно си прав, в предаването на Карбовски през 2009 г. каза същото. Нищо ново под слънцето, в същото предаване оплю и други по-успешни от него като Мария, Малина, Сашка и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф... Излиза някакъв чичак с вид на пропаднала пияница, бил известен преди 100 години с долнопробни кръчмарски чалги и почва да плюе по певици, които все още се поддържат и се стараят да правят нещо. Какъв капацитет е Сашо Роман? По-скоро си е за срам ако те похвали - значи те причислява към неговата категория. Ужас.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Реално Гло няма самостоятелен хит, който да се знае от всички. Има Не сме безгрешни (дует) и дотам. Говорим за такива песни да се се пеят от всичко живо, като ЛУда по тебе, Шампанското, Лъжа е и тн. 

Навремето "Носталгия" се имаше за такъв вселенски хит, но с годините избледня и със сигурност не се знае от под 40. Там... циганска душа и прочее - се знаят от чалга фенове, които вече са на 40+. 

В капките някога имитирали ли са самостоятелна песен на Гло?

 

Тоя спор е стар и изтъркан. Много различни хора знаят различни песни на Глория, не само 1. То това им е болката на такива като Роман. Че пеят насред чеверметата, а Глория как пълни НДК сама за 3 часа - с нехитове ли? На всеки песните му се слушат на различни места и от различни хора. И не на него са му взели 40 пъти песните от различни държави, а на нея. Днес дори прочетох коментар на една госпожа, която категорично заяви, че "Ледена кралица" не била на Глория. В интересна държава живеем. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Реално Гло няма самостоятелен хит, който да се знае от всички. Има Не сме безгрешни (дует) и дотам. Говорим за такива песни да се се пеят от всичко живо, като ЛУда по тебе, Шампанското, Лъжа е и тн. 

Навремето "Носталгия" се имаше за такъв вселенски хит, но с годините избледня и със сигурност не се знае от под 40. Там... циганска душа и прочее - се знаят от чалга фенове, които вече са на 40+. 

В капките някога имитирали ли са самостоятелна песен на Гло?

 

Никога! Искам ето тази. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Оф... Излиза някакъв чичак с вид на пропаднала пияница, бил известен преди 100 години с долнопробни кръчмарски чалги и почва да плюе по певици, които все още се поддържат и се стараят да правят нещо. Какъв капацитет е Сашо Роман? По-скоро си е за срам ако те похвали - значи те причислява към неговата категория. Ужас.

Той е обиден, че тя не им влезе в ретро синдикатите и вечеринките. Едва напълниха зала 11 "легендите" Сашо, Валдес и компания. Те от тях мислят, че почва чалгата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението му на Роман за Гло си го знаем от време оно, но на мен лично ми стана забавно как дори на приятелките си Камелия и Кали не искаше да им посочи едни Луда по тебе и 4-4-2, а посочи дуетите им с него. 😃 В други неща си е прав обаче.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Поредния който се изказва против кралицата майка:

 

Нормално, каквато и да е Глория има аудитория и заетост до ден днешен. А Тото не знам какво се е заял с нея. Пуска ли се Глория по ретрото - пуска се. Само като чуеш, че ка Камелия хита е тоя с него ти става ясно.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Нормално, каквато и да е Глория има аудитория и заетост до ден днешен. А Тото не знам какво се е заял с нея. Пуска ли се Глория по ретрото - пуска се. Само като чуеш, че ка Камелия хита е тоя с него ти става ясно.

Не искам да се включвам в този изтъркан спор за Глория, само да вметна, че аз нейна песен на ретро не съм чувал никога. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има над 20 мега хита през годините и няма смисъл да се изброяват отново.
А това, че не са имитирали самостоятелна нейна песен в Капките пък какъв критерий е не знам? Във въпросния формат не са имитирали и Гергана, Емилия, Райна, Малина, Емануела, Алисия, но не означава, че нямат хитове. И там всичко си е шуробаджанащина и избиране на песни, според това кой в кой друг формат могат да поканят за рейтинг. 
На Роман му е проблем, че Глория на времето не му е пуснала. Затова не спря от 15 години да казва, че няма хитове и не може да пее. 
Ако Глория беше направила дует с него, той друго щеше да говори. Същия лицемер като Азис. 
Вие сериозно ли мислите, че зад гърба на Кама не и се присмива и разнася каква к*рва е, само защото е по-успяла от него?
Ето ви една песен на Глория, която според Роман е имала живот 20 дни:

Когато си щастлив и удовлетворен от себе си човек, ти не ходиш и не говориш за другите, а гледаш себе си и своя живот. Тези му приказки, казват много повече за него, отколкото за самата Глория. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

Това сериозно ли? Я какъв фен ще се окаже старият бухал със загавял глас на Глория!
Явно го е отрязала на времето и не е искала дует с него, а той й посветил песен! Не е лесно! Хич не му е лесно! Да имаше той такава аудитория, грешка нямаше да има, но уви сега опитва да си направи пиар покрай ремиксираната версия на "Обещание" ли? Колко жалко. Добре, че беше "Мой ангеле", че и той да има една песен която да се знае в излишната си грачеща кариера, старият алкохолик! 

  • Like 3
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

Глория има над 20 мега хита през годините и няма смисъл да се изброяват отново.
А това, че не са имитирали самостоятелна нейна песен в Капките пък какъв критерий е не знам? Във въпросния формат не са имитирали и Гергана, Емилия, Райна, Малина, Емануела, Алисия, но не означава, че нямат хитове. И там всичко си е шуробаджанащина и избиране на песни, според това кой в кой друг формат могат да поканят за рейтинг. 
На Роман му е проблем, че Глория на времето не му е пуснала. Затова не спря от 15 години да казва, че няма хитове и не може да пее. 
Ако Глория беше направила дует с него, той друго щеше да говори. Същия лицемер като Азис. 
Вие сериозно ли мислите, че зад гърба на Кама не и се присмива и разнася каква к*рва е, само защото е по-успяла от него?
Ето ви една песен на Глория, която според Роман е имала живот 20 дни:

Когато си щастлив и удовлетворен от себе си човек, ти не ходиш и не говориш за другите, а гледаш себе си и своя живот. Тези му приказки, казват много повече за него, отколкото за самата Глория. 

Разбира се, но той няма как да ги чуе в пропадналите кръчми в които грачи! Понеже певици като Ванеса и Биляниш го включиха като ft. в последните си песни и се помисли за много важен. Но може и да се гордее с участието си в хитовете на Камелия, Ваня и Теди Александрова. Сигурно си мисли, че благодарение на него "Името ти", "Апокалипсис" и "Най боли ме" са станали хитове? Всъщност песните имаха потенциал, а такива като него да вземат да направят една нова самостоятелна песен да видим какъв успех би имала? Що пуска пропаднал ремикс с Живка Микса? 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Гальо каза:

Не искам да се включвам в този изтъркан спор за Глория, само да вметна, че аз нейна песен на ретро не съм чувал никога. 

Това трудно мога да го повярвам. Няма ретро в което да не пуснат нейна песен, по - скоро не си знаел, че я пее тя.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

В същото предаване под влияние на алкохола каза че е забранил на внуците си да слушат такава музика, както и да гледат чалга канали, за да не станат извратеняци.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Реално Гло няма самостоятелен хит, който да се знае от всички. Има Не сме безгрешни (дует) и дотам. Говорим за такива песни да се се пеят от всичко живо, като ЛУда по тебе, Шампанското, Лъжа е и тн. 

Навремето "Носталгия" се имаше за такъв вселенски хит, но с годините избледня и със сигурност не се знае от под 40. Там... циганска душа и прочее - се знаят от чалга фенове, които вече са на 40+. 

В капките някога имитирали ли са самостоятелна песен на Гло?

 

Феникс? Присъда? Крепост? Може би аз живея в друга България от хората във форума.

преди 5 часа , z_o_ каза:

Поредния който се изказва против кралицата майка:

 

Тоя вмирисан на джибри хейти Глория, а има дуети с Малката и Теди Александрова. Още го тресе че едно време не му е вързала.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...