Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, meleto каза:

Тя и Галена е в същата ситуация, просто все още е актуална. И пак най-големите златни хитове са й с дуетни партньори. Ще ми се да кажа Кой, ама ми е бегъл спомена за текста. ВНЛ ми е най-кристална, но пък не е минала цедката на времето.

Като споменем Галена, я свързвам с топ клипове, но не правя асоциация с песен. Като имена ги знаем, но като съдържание...

Кой е най-големият й хит, който да се е задържал във времето и да се знае от всички?

За това най-големия мисля няма две мнения по въпроса, а това е веднага след него.  

Гюрга също има хитова, не са от албумите, но по-добре с тях, отколкото без хич. 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.02.2023 г. от 20:31, z_o_ каза:

В същото предаване под влияние на алкохола каза че е забранил на внуците си да слушат такава музика, както и да гледат чалга канали, за да не станат извратеняци.

И в същото време прави песни с Теди Александрова, Камелия, Малката, Голямата и изобщо която го потърси. Извратеняка е той. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.02.2023 г. от 22:07, DarkChild каза:

Можем да благодарим на Камила, че ни го навря обратно в полезрението.

Да и благодарим?? По-скоро да я линчуваме, че му даде крила да си повярва и да ни занимава с глупостите си. Трябва да и целува дистанционното и не само него. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

И в същото време прави песни с Теди Александрова, Камелия, Малката, Голямата и изобщо която го потърси. Извратеняка е той. 

И той това казва де, не иска внуците да станат извратеняци, наясно е човека. А като го викне и Гюрга да извие малко цигански вокали в нейна песен и го напише като поне фючъринг, ще види и тя поне един хит ;) следващия път като го покани някой. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

И той това казва де, не иска внуците да станат извратеняци, наясно е човека. А като го викне и Гюрга да извие малко цигански вокали в нейна песен и го напише като поне фючъринг, ще види и тя поне един хит ;) следващия път като го покани някой. 

Тя си ги има и без него. Да мисли той с единствения си хит и без мутрите дето му набиваха пари в циганския... джоб. Такива плюещи незадоволени от живота си като него и Кали не заслужават да им се обръща внимание. Не знам защо си мисли, че някой взел мнението му за нещо сериозно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Тя си ги има и без него. Да мисли той с единствения си хит и без мутрите дето му набиваха пари в циганския... джоб. Такива плюещи незадоволени от живота си като него и Кали не заслужават да им се обръща внимание. Не знам защо си мисли, че някой взел мнението му за нещо сериозно.

Мх, Баба все едно не се плющеше с най-голямата мутра, че и други сенчести бизнесмени, след като го гръмнаха. 

Ако не ви бъркаше някъде, щяха да ви болят гугутките и за него, и за нея, и за Кали, не да пишете километри фермани пак кой прав и кой крив. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Мх, Баба все едно не се плющеше с най-голямата мутра, че и други сенчести бизнесмени, след като го гръмнаха. 

Ако не ви бъркаше някъде, щяха да ви болят гугутките и за него, и за нея, и за Кали, не да пишете километри фермани пак кой прав и кой крив. 

 

Кой с кого се е плющял не знам, но Сашо и още няколко като него си бяха лични певци на мутрите и правеха песни за тях. Глория тресеше държавата с хитове и песните и се пееха от малки и големи. Аз съм веждала с очите си пълните заведения и опашки от хора останали пред тях, защото няма място за тях вътре. Стояха и я гледаха през прозорците и пак се радваха. Нямаше човек, който да не знае нейна песен и коя е Глория. Никоя мутра не е била причина за тези неща. Сашо имал ли е дори частица от този успех? Неговите успехи са се простирали до частните партита на тия мутри и това да ги четка с песни писани за тях. Не съм писала фермани за него и не мисля да го правя, но се замисли колко смешни са изказванията му към днешна дата.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то и Преслава няма хит от ранга на "Бял мерцедес" или "Луда по тебе", и преди някой да ми каже "Лъжа е", това изобщо не е вярно. Дори не е в една галактика с тях. Но е факт, че Преслава има много хитове и е супер актуална и пълни клубовете. Факт е, че нито Камелия, нито Нелина, нито дори Ивана които имат по - голям хит от Преса са тресли държавата както тя го е правила. И бтв "Лъжа е" и "Водка с утеха" са останали сами от най - големите й мегахитове. Или някой ще ми каже, че баба му знае "Лъжа е". Ето как се прие "Лъжа е" на последния концерт:

Стоят като на панахида и то това е ФИНАЛА. Не знам как ги определяте хитовете. Глория има "Не сме безгрешни" и дотам от този калибър. Колкото има и Сашо Роман. Един Азис има много повече, включително песен на Глория. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми то и Преслава няма хит от ранга на "Бял мерцедес" или "Луда по тебе", и преди някой да ми каже "Лъжа е", това изобщо не е вярно. Дори не е в една галактика с тях. Но е факт, че Преслава има много хитове и е супер актуална и пълни клубовете. Факт е, че нито Камелия, нито Нелина, нито дори Ивана които имат по - голям хит от Преса са тресли държавата както тя го е правила. И бтв "Лъжа е" и "Водка с утеха" са останали сами от най - големите й мегахитове. Или някой ще ми каже, че баба му знае "Лъжа е". Ето как се прие "Лъжа е" на последния концерт:

Стоят като на панахида и то това е ФИНАЛА. Не знам как ги определяте хитовете. Глория има "Не сме безгрешни" и дотам от този калибър. Колкото има и Сашо Роман. Един Азис има много повече, включително песен на Глория. 

Факт, че Ивана и Камелия не са тресли държавата, както Преса? Какви са тия глупости? Истерията по Ивана 2001-2006 и по Камелия 1998-2002 беше нещо, за което Преси може само да мечтае, просто времената бяха други. И Преса усети леко от тази истерия в периода 2006-2008-9, но после всичко се опростачи и музиката вече отстъпи назаден план, за сметка на парите и цакането със клипове за 100к. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, аз не съм си пускал бръщолевенето на Роман с малкопишковеца, ама казвате, че бил коментирал плейбек, разголване и т.н. на колежките си и бил прав. Некавалерско, нелепо и както искате още го наречете мъж да коментира каквото и да е за колежките си жени, тъй като не са в една категория. Разбирам Камелия да коментира другите мацки, тъй като се борят за един таргет. Ама Роман? Да коментира Галин, Фики, Меди, Борис Дали и т.н., по-щеше да е логично. Какво изрежда все жени, като че ли си мери бюста с тях.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, тоя чичак е изпаднал от борда преди много години. Ама бива ли и Тотьо да пада на това махленско ниво, кани чалгар да обсъдят чалгата. Хем си против жанра, хем нон стоп говориш за него. Как пък една фолк певица не излезе и не обсъди другите жанрове? Ама те хората си имат работа, бачкат здравата, а не като Тотьо без участия и без интересни случки в кариерно отношение. То затова му беше и тоя канал с подкаста - да се намира на работа. :D Не е имало по-голяма смешка от него в бг музиката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

Именно, тоя чичак е изпаднал от борда преди много години. Ама бива ли и Тотьо да пада на това махленско ниво, кани чалгар да обсъдят чалгата. Хем си против жанра, хем нон стоп говориш за него. Как пък една фолк певица не излезе и не обсъди другите жанрове? Ама те хората си имат работа, бачкат здравата, а не като Тотьо без участия и без интересни случки в кариерно отношение. То затова му беше и тоя канал с подкаста - да се намира на работа. :D Не е имало по-голяма смешка от него в бг музиката.

Има нещо... правят по 5-6 участия на месец. И делят на две (като сложим и други...озвучител и тн), съвсем слабо идва... Като за рап е ОК, според мен. Но няма как да не ги е яд, че чалгата връзва по 2-3 пъти повече участия на изпълнител.

Реално Тото има един хит, но като че ли вече се позабрави. 

Преди не беше такъв хейтър на чалгата, но явно чичкенският период го връхлетява вече.

Попаджиите така и не се научиха, че колкото повече плюят чалгата, тя става още по-популярна, а те пропадат неудържимо. Така беше преди 2000, после 2005-2011, сега пак се мъчат. 

И забележете, че като не върви и тогава се активизират негативните позиции. Кои ходят при Тото? Залезлите ретро изпълнители като Роман и Кали, дето от години са нагаждачи и са склонни да плюят дори по себе си...

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Между другото, аз не съм си пускал бръщолевенето на Роман с малкопишковеца, ама казвате, че бил коментирал плейбек, разголване и т.н. на колежките си и бил прав. Некавалерско, нелепо и както искате още го наречете мъж да коментира каквото и да е за колежките си жени, тъй като не са в една категория. Разбирам Камелия да коментира другите мацки, тъй като се борят за един таргет. Ама Роман? Да коментира Галин, Фики, Меди, Борис Дали и т.н., по-щеше да е логично. Какво изрежда все жени, като че ли си мери бюста с тях.

Той хубаво да ги коментира, ама първо това мъже ли са, и второ, какъв един и същи таргет гонят Доня Галина и Сашо Роман ?????

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Кой с кого се е плющял не знам, но Сашо и още няколко като него си бяха лични певци на мутрите и правеха песни за тях. Глория тресеше държавата с хитове и песните и се пееха от малки и големи. Аз съм веждала с очите си пълните заведения и опашки от хора останали пред тях, защото няма място за тях вътре. Стояха и я гледаха през прозорците и пак се радваха. Нямаше човек, който да не знае нейна песен и коя е Глория. Никоя мутра не е била причина за тези неща. Сашо имал ли е дори частица от този успех? Неговите успехи са се простирали до частните партита на тия мутри и това да ги четка с песни писани за тях. Не съм писала фермани за него и не мисля да го правя, но се замисли колко смешни са изказванията му към днешна дата.

Има една единствена правилна реакция на поредната доза глупости на Сашо Роман, и тя не е да се обсъждат с дни тука у форумо. 

преди 20 часа , Lelqtian каза:

Сашо Роман ръсил глупости пак. 

Единствената правилна реакция :

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Той хубаво да ги коментира, ама първо това мъже ли са, и второ, какъв един и същи таргет гонят Доня Галина и Сашо Роман ?????

Ами мъже са - поне по паспорт де. :lol: Има някаква логика да го е шубе да не му вземат женската аудитория. Докато певиците не знам какво го бърка какво правят: лоялните му слушатели пияници в третата възраст като него самия направо си ги представям "Мани ги тия новите бездарно коври, пусни Бай Роман". А който си пуска чалга за да плакне очите няма да гледа него много ясно. И в двата случаи излиза, че какво правят чалгарките не го касае.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Ами мъже са - поне по паспорт де. :lol: Има някаква логика да го е шубе да не му вземат женската аудитория. Докато певиците не знам какво го бърка какво правят: лоялните му слушатели пияници в третата възраст като него самия направо си ги представям "Мани ги тия новите бездарно коври, пусни Бай Роман". А който си пуска чалга за да плакне очите няма да гледа него много ясно. И в двата случаи излиза, че какво правят чалгарките не го касае.

 

 

Сашо Роман специално има една аудитория - търсиш повод да продължиш да пиеш. Бездарните коври без значение от пола, или възрастта, не знам кво го касаят. 

И щом се налага да продължаваме да ги коментираме, на мен ми е по-интересно малкопишковеца толкова ли е закъсал към интерес откъм гости, та е почнал да кани стари чанти като леля Сашо Роман?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Феновете на Гло в Тикток се активизират срещу дядото

 

Всичко хубаво, ама това "най-успешният поп-фолк изпълнител" ?!! 😭
Половината й кариера буквално е минала в забравие и без пукнат мега хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Когато Глория е правила хитове и албуми, повечето от сегашните ни "звезди" са правили с*ирки под масите в "Приказките".
Налудничаво е да се омаловажават успехите на тази жена... Поне нейните хитове са авторски.. Аман!

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Всичко хубаво, ама това "най-успешният поп-фолк изпълнител" ?!! 😭
Половината й кариера буквално е минала в забравие и без пукнат мега хит.

Очевиден трол. Гюрга фенс във тик тик, тя все едно има фенове ... Дори да имаше такива, възрастова група не предполага да ползват или изобщо знаят такава платформа :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

 Когато Глория е правила хитове и албуми, повечето от сегашните ни "звезди" са правили с*ирки под масите в "Приказките".

Остави Ариа намира

spacer.png

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...