Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Just_Me каза:

Това е director's cut версията. Има я в Ютуб от около 3 години:

 

Бях го коментирал под тиктока преди 3 дни ама са изтрили коментара 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.02.2023 г. от 16:22, DarkChild каза:

Това не е ли авторска?

@stereoto_и @Lelqtian

Какво смешно има? Не намирам да пише някъде, че това кавър, а и много ме съмнява Ана Виси да има толкова тъпа песен. Вярно, че Камила не се слави с много авторска музика, но не е толкова невероятно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е кавър, просто тези ударни отзад са от песен на Ана Виси, която Ивана кавърдиса, а ударните ги сложили на "Феникс" и на "Ти си виновен". За това ми стана интересно защо песента на Камелия е имала и друга версия с друг инструментал.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Не е кавър, просто тези ударни отзад са от песен на Ана Виси, която Ивана кавърдиса, а ударните ги сложили на "Феникс" и на "Ти си виновен". За това ми стана интересно защо песента на Камелия е имала и друга версия с друг инструментал.

 

 

Тогава бяха на мода. Иначе Камила обичаше да прави няколко версии на една песен (с никакъв успех) и това е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче всички фенове на Глория как се жегват от това, че Глория няма златни хитове. Защото реално знаят, че има доза истина в това. Примерно това за Камелия никой не би го взел насериозно, защото най-малкото "Луда по тебе" праща всички златни хитове на Глория в коша

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече притеснително е, че това излиза от устата на някой, дето хич не е фактор в жанра, не е активен, не е вадил албуми за последните 20 години и не си е направил труда да направи дори 1 концерт с големите си хитове.

Нека да няма хитове тя, пък да си прави концертите и да създава емоции и спомени у хората.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, аман от това "Луда по тебе", честно!

Да, Камелия имА възможността, хитростта и дързостта да бъде на турнета и да я налага тая песен и още 2-3. Така се прави. Да е жива и здрава. И - друго какво?

Никой не скача, защото имало доста истина - точно обратното. Точно защото една лъжа у нас, повтори ли се 100 пъти, става истина. Глория си въздейства със своите песни по своя начин, без публика не е останала за разлика от другите, дето ако закрият клубовете, не ги виждам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, Гюрга хич не е останала без публика, затова не спира да досажда на няква сръбска кабеларка. 

Но сега ми стана интересно - като пуснат у тях собствените им песни, внучката на кои се мръщи повече ... На Гюргините, или на тия на майка си. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Важно е да се разграничават категориите хитове. Сашо Роман твърди, че Глория няма никакви хитове, а само временно популярни песни. Но това не е вярно, защото за едни 10-15 години публиката на нея й знаеше всичко - и ново, и старо. Просто не си ги запази като хората тези песни и затова днес те не могат да се водят чак такива златни хитове, каквито много други нейни колеги имат. Въпреки което напоследък каталога й лека-полека дръпва, посъживява се Примата.

Но имена като Камелия винаги ще са над нея дори без да правят концерти. Тя чисто като име се задържа много повече време и по-младите масово я знаят, също както знаят и няколко нейни класики и чат-пат някоя нова песен. Няма база за сравнение с Глория, която твърде дълго време е била извън играта. Иначе и на мен ми се иска и от двете да виждам повече концерти, а и не само от тях - даже направо си е наложително за имиджа на големи звезди с десетилетия кариера. Това го казвам преди някой да ме е контрирал, че и концертите са важни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Обаче всички фенове на Глория как се жегват от това, че Глория няма златни хитове. Защото реално знаят, че има доза истина в това. Примерно това за Камелия никой не би го взел насериозно, защото най-малкото "Луда по тебе" праща всички златни хитове на Глория в коша

Ще видим Галенови един ден в същата ситуация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Ще видим Галенови един ден в същата ситуация.

Тя и Галена е в същата ситуация, просто все още е актуална. И пак най-големите златни хитове са й с дуетни партньори. Ще ми се да кажа Кой, ама ми е бегъл спомена за текста. ВНЛ ми е най-кристална, но пък не е минала цедката на времето.

Като споменем Галена, я свързвам с топ клипове, но не правя асоциация с песен. Като имена ги знаем, но като съдържание...

Кой е най-големият й хит, който да се е задържал във времето и да се знае от всички?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Тя и Галена е в същата ситуация, просто все още е актуална. И пак най-големите златни хитове са й с дуетни партньори. Ще ми се да кажа Кой, ама ми е бегъл спомена за текста. ВНЛ ми е най-кристална, но пък не е минала цедката на времето.

Като споменем Галена, я свързвам с топ клипове, но не правя асоциация с песен. Като имена ги знаем, но като съдържание...

Кой е най-големият й хит, който да се е задържал във времето и да се знае от всички?

Аз бих казал "Знам диагнозата", някак се наложи и като клубно парче, пуска се често. Според мен това и е най-големия хит. От по-новите може би "Пей, сърце" 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правете разлика между тотален хит и успешна кариера. То и Кати има тотални хитове, ама я няма. Гергана. Мария. И можем до утре да изброяваме. 

Реално има 2 варианта/

1. Имаш хит, който цял живот те храни.  - естрадните изпълнители, Кама, Ивана и сие

2. Имаш актуална кариера - правиш нови неща, не остават във времето, но отглеждаш лоялна аудитория - Лили Иванова, Гло, и др.

Сашо Роман каква кариера има въобще. Има 1 тотален хит и един дето е забравен с убийството на всички мутри в държавата. В последните години разни изпълнители го лансираха за фийч. Въобще има ли нова песен от началните 2000ни години?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Аз бих казал "Знам диагнозата", някак се наложи и като клубно парче, пуска се често. Според мен това и е най-големия хит. От по-новите може би "Пей, сърце" 

Самостоятелни само! 

Знам диагнозата е пята по концерти... доста слаби приеми имаше. Не ми се струва, че хората масово знаят това парче. Ок е, че се върти по дискотеки, но там е доста лимитирана аудитория - чалга аудитория + студенти.

 

Говорим за евъргрийни от порядъка на Лъжа е, Стари рани, Луда по тебе.

Между другото забелязахте ли какви милиони трупа Без теб, а е качена 2022 година в канала на Софка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Самостоятелни само! 

Знам диагнозата е пята по концерти... доста слаби приеми имаше. Не ми се струва, че хората масово знаят това парче. Ок е, че се върти по дискотеки, но там е доста лимитирана аудитория - чалга аудитория + студенти.

Тя именно след тези концерти се наложи, преди това хората я бяха забравили тотално, че съществува. 
А за други самостоятелни може би "Феноменален" е най-големият и хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Тя именно след тези концерти се наложи, преди това хората я бяха забравили тотално, че съществува. 
А за други самостоятелни може би "Феноменален" е най-големият и хит

Не, в НДК я беше пяла веднъж-два пъти, години след турнетата - беше супер слабо. Помня, че пя и още някоя стара и тя не се прие кой знае колко добре.

Феноменален е твърде нова песен, за да говорим, че се е задържала. А и това, че я кавърдисаха съседите не я прави топ хита на държавата. Твърде кифленска песен е според мен, за да се нареди в евъргрийните. 

Интересно, че Въртележката имаше някакъв шанс, но рязко се позабрави, след като мома Яница роди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...