Jump to content

Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Биляниш ще пуска сръбски кавър с аранжимент на Ганев през Януари. Песента била от най-новите сръбски хитове.

На въпроса “Нямаше ли да спираш с музиката?” отговори че вече прави музика за удоволствие и не я интересуват гледанията.

Мислила да става таксиметров шофьор за Максим, за да види как ще реагират хората като ги качи тя в колата.

Е как да реагират, сякаш някой знае коя е тя, за да има някаква реакция. 🤣😭

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Jouey каза:

Е как да реагират, сякаш някой знае коя е тя, за да има някаква реакция. 🤣😭

Реакция със сигурност ще има, все едно всеки ден може да видиш извънземно да кара такси ... 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Jouey каза:

Е как да реагират, сякаш някой знае коя е тя, за да има някаква реакция. 🤣😭

С историята че веднъж е слязла от колата без да я изгаси и тя тръгнала назад, моята реакция би била да избягам.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална Глори, пак е скачала на бой оная вечер в club Noir и леля Стефче под клипа във фейсбук коментирала. Вижте клипа във фейса ако искате, към 1:50мин един мъж отива до нея и нещо и казва, а тя “Вие проблеми ли искате?”. И после същия коментирал във фейсбук под видеото, не знам каква е драмата.

Не ми дава да го споделя като линк тук. 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Скандална Глори, пак е скачала на бой оная вечер в club Noir и леля Стефче под клипа във фейсбук коментирала. Вижте клипа във фейса ако искате, към 1:50мин един мъж отива до нея и нещо и казва, а тя “Вие проблеми ли искате?”. И после същия коментирал във фейсбук под видеото, не знам каква е драмата.

Не ми дава да го споделя като линк тук. 

Кои са тия? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали имаше едно клипче как Галин пее Алкохол на живо с една драг куин и беше качено в фб от една страница, на което Емилия беше коментирала нещо от сорта: "все пак трябва да пишете че не пея аз, за да не заблуждаваме хората :) "...е, вече не го намирам.

 

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая сръбкиня забравих й името има дует със 100 кила лайна :D

image.png.dc46818c0fc4b7eb96313ada58d508ef.png

А да Мара Ташачич :D

Голяма тъпня :D Само тоя мангал дето бил платил всичко и се оплаква :D

 

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Скандална Глори, пак е скачала на бой оная вечер в club Noir и леля Стефче под клипа във фейсбук коментирала. Вижте клипа във фейса ако искате, към 1:50мин един мъж отива до нея и нещо и казва, а тя “Вие проблеми ли искате?”. И после същия коментирал във фейсбук под видеото, не знам каква е драмата.

Не ми дава да го споделя като линк тук. 

Това ли е?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

Ми колкото и да я хейтите във форума е права в случая. Този направо ѝ се е заврял в лицето не знам как охраната даже са му дали да е толкова близо до нея.

Може и да е за първи път на дискотека (или ходи само на Ариа) и никой не му е казал, че ако иска поздрав парите се дават на диджея/озвучителя, а не ги мушка под брадичката на певицата. 

преди 2 часа , Willy каза:

Нали имаше едно клипче как Галин пее Алкохол на живо с една драг куин и беше качено в фб от една страница, на което Емилия беше коментирала нещо от сорта: "все пак трябва да пишете че не пея аз, за да не заблуждаваме хората :) "...е, вече не го намирам.

Галин като цяло не обича да бъде сниман около хомо личности, за да не задълбават слуховете. Съвсем възможно е да е накарал да го изтрият.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Скандална Глори, пак е скачала на бой оная вечер в club Noir и леля Стефче под клипа във фейсбук коментирала. Вижте клипа във фейса ако искате, към 1:50мин един мъж отива до нея и нещо и казва, а тя “Вие проблеми ли искате?”. И после същия коментирал във фейсбук под видеото, не знам каква е драмата.

Не ми дава да го споделя като линк тук. 

По-велики са другите два момента:

- докато пее на сцената й оставят явно салфетка, на която пише, че еди-кой-си я викал.... И тя: "Еди-кой-си ме викал...така пише на бележката... Я се покажи да те видя къде си.... Ще дойда, ама когато аз реша".

- и ест култовият момент, в който някакъв отива да й бута пари, а тя му казва "Ама аз пари си имам, благодаря ти"

Поредният пример, че няма друга с по-достойно поведение от нея. Сравнението с онези, които си държат парите навити около микрофона, е напълно излишно. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Дори братята на Синан по етнос не могат да му кажат името хахахахах :D

Айванчо в ранните му години :D

 

Това наистина ли е Хайван?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо  ги е ядосала селяните, хем пари й бутат, хем я викат, тя ни взима, ни ходи. Аааама ха, какви са тия, те са свиканили наркоманите каквото кажат, певицата да го изпълнява. :D Шегата настрана, ама из провинцията са се възродили разни лекета, дето се въобразвят на СИКаджии. Заврял се в полата на певицата и досажда, егати смешкото.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Нали имаше едно клипче как Галин пее Алкохол на живо с една драг куин и беше качено в фб от една страница, на което Емилия беше коментирала нещо от сорта: "все пак трябва да пишете че не пея аз, за да не заблуждаваме хората :) "...е, вече не го намирам.

 

Милата. Толкова е станала част от безкрайната Тройницата, явно и се иска да я бъркат с която и да било драг куин, най-малкото сами си рисуват фейсовете, може да ги кажем индивидуални. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DenFevgo каза:

По-велики са другите два момента:

- докато пее на сцената й оставят явно салфетка, на която пише, че еди-кой-си я викал.... И тя: "Еди-кой-си ме викал...така пише на бележката... Я се покажи да те видя къде си.... Ще дойда, ама когато аз реша".

- и ест култовият момент, в който някакъв отива да й бута пари, а тя му казва "Ама аз пари си имам, благодаря ти"

Поредният пример, че няма друга с по-достойно поведение от нея. Сравнението с онези, които си държат парите навити около микрофона, е напълно излишно. 

Какво достойнство е това, нали пак ще вземе пари, тези пари нали пак идват от хората? Или е отишла да пее безплатно. Всички са платили да я гледат и слушат, тя им се прави на мутреса. Мерси от такива достойни😃

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DenFevgo каза:

По-велики са другите два момента:

- докато пее на сцената й оставят явно салфетка, на която пише, че еди-кой-си я викал.... И тя: "Еди-кой-си ме викал...така пише на бележката... Я се покажи да те видя къде си.... Ще дойда, ама когато аз реша".

- и ест култовият момент, в който някакъв отива да й бута пари, а тя му казва "Ама аз пари си имам, благодаря ти"

Поредният пример, че няма друга с по-достойно поведение от нея. Сравнението с онези, които си държат парите навити около микрофона, е напълно излишно. 

Aми след операциите още повече е заприличала на зле поддържан травестит. Нормално да я бъркат с чучелото от клипа.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата е тотално пропаднала. Уж огромните звезди, на които цяла България им прави десетки и стотици милиони гледания, а накрая Рашия, Ваня Великова, Петя Киронова и сие им правят шоуто в кръчмотеките. Същите, на които Рамания се подиграва, защото нямат пари и са по-истински.

А бяха времена, в които най-големите изглеждаха недосегаеми и цели стадиони пееха с тях...

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, SG каза:

Чалгата е тотално пропаднала. Уж огромните звезди, на които цяла България им прави десетки и стотици милиони гледания, а накрая Рашия, Ваня Великова, Петя Киронова и сие им правят шоуто в кръчмотеките. Същите, на които Рамания се подиграва, защото нямат пари и са по-истински.

А бяха времена, в които най-големите изглеждаха недосегаеми и цели стадиони пееха с тях...

От това вече няма и помен..

Една Преслава и една Галена не могат да напълнят малък стадион в Созопол в разгара на лятото.. за какво говорим изобщо?!

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...