Jump to content



Преслава и Софи Маринова - Mangava tut


Препоръчани коментари

Хубав звук от Ганев, но е Пиян 2.

И тва изпяване, ако пееха на турски щеше да е уникално маане за тях, не, че сега не звучи като химна на циганите. Флопец.

  

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Вейповете и тортите развалят целия клип. Две певици с високи хонорари не могат ли да си позволят клип без плоско спонсорство?

Иначе песента ми е леко скучна, не ми идва да си я пусна пак. Ганев яко рециклира вече и той.

Е трябва да има за хазната им :D Да не са луди да влагат луди пари в продукция без чужда пара и рекламка.

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Аз имам един въпрос

Да питам аз, как Преслава копае дъното с бясна скорост, че нещо не ми става ясно..?

Иначе за песента, това ще е ОГРОМЕН ХИТ, само гледайте какво ще се случва в следващите седмици и месеци.

Ще излязат хитови хитове и гърмежи от Ванчето разбира се Великова, Ани Принцес, Сузи Д и останалите лидерки. Това какво общо има с пумията на Лиса? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Не виждам какво толкова отвратително откривате. Че е хардкор ромско ли? Ами аз пък бих казал, че ето такива проекти трябва да правят като искат да ги слушат и ромите, а не простотии като Отпусни се, Welcome to Bulgaria, Брутален и т.н. Много повече душа има тук.

Очаквам да е огромен хит.

Айде сега, заради дебелата го каза това. Циганизацията върви по план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Айде сега, заради дебелата го каза това. Циганизацията върви по план.

Не само от яд към любимката човек може да предпочете приличен и добре оформен проект пред всякаквите там други Брутални произведения за махалите от тази година. ;) Вероятно няма да слушам този дует редовно, защото попринцип не това са ми предпочитанията, но няма как да се отрече, че в случая комбинацията песен+клип представя ромското от доста по-добра страна, отколкото разни други разкрепостени и нахакани шедьоври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е красива, но клипа не ми харесва, няма нищо интересно в него, подобен клип сме гледали преди десетилетия от Ивана, след това от Емилия, а песента не ми харесва, припевът е само "мангава тут", нищо нечувано ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Вие на всяка песен на който и да е пишете, че не става. Какво искате???

Ако си поръчваш коняк, а ти сервират боза всеки път, какво точно да кажеш?!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да си има таргет група тази песен. Аз лично повече от един път няма да си я пусна, не съм фен на подобни "кръчмарски" песни. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Може и да си има таргет група тази песен. Аз лично повече от един път няма да си я пусна, не съм фен на подобни "кръчмарски" песни. 

Това е всичко, но не и кръчмарска песен. На кръчмарските песни не те сдържа да седиш на едно място, на тази песен единственото ми мърдане ще е да изляза навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , omline каза:

Ако си поръчваш коняк, а ти сервират боза всеки път, какво точно да кажеш?!

колко обсоятелствено, па макар и само с 1 изречение, описа цялото творчество на Глория след Присъда. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресаващо ужасна песен!

И въпреки, че вчера чух песента само веднъж, днес сутринта се усетих да си я припявам. 
Опасна лисица е Преси, май пак ще намаже хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

На вас все не ви харесва , а песента гърми отвсякъде , няма нито един лош коментар нито във фейса , нито в YouTube 

Като подредиш коментарите по най-скорошни в Ютуб излизат доста негативни. Във фейсбук също изригват заради заглавието на цигански.

Долния коментар беше най-харесвания в Тикток на официалния клип за песента преди да го изтрият:

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е хит, ама заради малцинствата. Можело е да им се получи, ама са търсили точно тяхното одобрение и на моето нежно, изтънчено и вечно търсещо високо качество ухо не се харесва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...