Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

Добро утро!

Някой дето разбира малко повече, имате ли обяснение защо официалното видео на Преслава и Софка не влиза в тренда ? Аудиото да а официалния клип не.

От друга страна, Преслав няма ли да докладва тези клипове ?

 

80к

 

55к.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Jouey каза:

Преслава каза в На кафе, че може би ще пусне балада до края на годината. Също така обмисля да пусне и албум.

Така е, написал съм го още вчера. Ще има и албум, въпреки, че Софка вика "А, мЪ то албумите са отживелица"! :D Ех, Софке, кефиш ме ама не е лошо да се правят албуми! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

Така е, написал съм го още вчера. Ще има и албум, въпреки, че Софка вика "А, мЪ то албумите са отживелица"! :D Ех, Софке, кефиш ме ама не е лошо да се правят албуми! 

Права е, отживелица са. Все пак предишния албум на Лиса не е известно да е отпечатан на повече от 1то копие за снимка в инцтаграм. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Добро утро!

Някой дето разбира малко повече, имате ли обяснение защо официалното видео на Преслава и Софка не влиза в тренда ? Аудиото да а официалния клип не.

От друга страна, Преслав няма ли да докладва тези клипове ?

 

80к

 

55к.

И аз това се чудя? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.10.2022 г. от 6:19, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментирате факта, че Преси и Софи за 12 часа имат гледанията, коментарите и лайковете на Деса и Азис за 24?

 

Ще коментираме, че и двете песни не стават за нищо, и че Рени ги смаза. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Права е, отживелица са. Все пак предишния албум на Лиса не е известно да е отпечатан на повече от 1то копие за снимка в инцтаграм. 

За протокола - беше седнала, не права! :D Извинявай, ама коя беше Лиса? А-ЛИС-ия ли? То докато мислим така нещата в този жанр ще вървят все по-надолу. Виж в световната музика, в Сърбия, Гърция дали са отживелица? Даже тук в поп жанра изкарват албуми. Друг е въпросът какъв е тиражът. "Да гори в любов" ако имаш предвид, за години в които албумите както каза Софка са "пълна отживелица", това което твърдяха Малина и Азис още през 2006 година.... абе доста добре си вървеше. Сигурно е най-продаваният албум в поп-фолка за последните години. Смешно е да твърдим такива неща!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DarkChild каза:

Рени може да ги смаже и като седне върху тях.

Тя Преслава обожава еклери. Може просто така да си я хапне! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с 1 човек

Камелия ❤️ За годините си изглежда повече от страхотно! Браво! И тук е без излишен грим, червила... Много добре! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек, обувки на висок ток и на закрито

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

За протокола - беше седнала, не права! :D Извинявай, ама коя беше Лиса? А-ЛИС-ия ли? То докато мислим така нещата в този жанр ще вървят все по-надолу. Виж в световната музика, в Сърбия, Гърция дали са отживелица? Даже тук в поп жанра изкарват албуми. Друг е въпросът какъв е тиражът. "Да гори в любов" ако имаш предвид, за години в които албумите както каза Софка са "пълна отживелица", това което твърдяха Малина и Азис още през 2006 година.... абе доста добре си вървеше. Сигурно е най-продаваният албум в поп-фолка за последните години. Смешно е да твърдим такива неща!

 

Ако ще прави албум, нека се постарае, ма да е нещо луксозно, с някви екстри, аху ихи и прочеее, за да може фенове, ако са останали такива, на (Кума) Лиса (Толбухинска), и евентуални други колекционерида кихнат там съответната сума за него. 

Ако ще е просто компилация с песните, които още не е включвала във фризби, няма смисъл. Това може да го направи и в спотифай и другите платформи със същия успех. 

Ние много добре знаем обаче как не и се занимава и вероятността да пусне албум с тестери на Пуфис и Савекс е значително по-голяма 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Може да бъде изображение с 1 човек

Камелия ❤️ За годините си изглежда повече от страхотно! Браво! И тук е без излишен грим, червила... Много добре! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек, обувки на висок ток и на закрито

Счети пак е минала към русото. Правилно. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , -A. каза:

Добро утро!

Някой дето разбира малко повече, имате ли обяснение защо официалното видео на Преслава и Софка не влиза в тренда ? Аудиото да а официалния клип не.

От друга страна, Преслав няма ли да докладва тези клипове ?

 

80к

 

55к.

Доста от фен клипчетата на различни песни не се трият, а под тях пише това "The Orchard Music" или "KVZ", което предполагам значи че са си лепнали лиценза. Демек ако има много гледания..печалбите си отиват за изпълнителите. Тъпо е, защото така реалните гледания се разпокъсват по доста клипове.

Screenshot_20221008-153329_YouTube.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Доста от фен клипчетата на различни песни не се трият, а под тях пише това "The Orchard Music" или "KVZ", което предполагам значи че са си лепнали лиценза. Демек ако има много гледания..печалбите си отиват за изпълнителите. Тъпо е, защото така реалните гледания се разпокъсват по доста клипове.

Screenshot_20221008-153329_YouTube.jpg

И защо точно е тъпо и кой го интересува докъде е стигнал брояча под клипа?

Също така и какво точно визираш под реално гледане, което е нещо, което сигурно и създалия алгоритъма да ги отчита, вече не знае. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

И защо точно е тъпо и кой го интересува докъде е стигнал брояча под клипа?

Също така и какво точно визираш под реално гледане, което е нещо, което сигурно и създалия алгоритъма да ги отчита, вече не знае. 

Изпълнителите получават крайната бройка гледания - оригинален клип + фен клипове и тн.

Тях ги интересуват гледанията + някои хора тук 😄

И на мен понякога ми е интересно колко гледания е направила дадена песен. Ама не следя по часове като някои, а поглеждам през няколко месеца, че и повече 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Може да бъде изображение с 1 човек

Камелия ❤️ За годините си изглежда повече от страхотно! Браво! И тук е без излишен грим, червила... Много добре! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек, обувки на висок ток и на закрито

Без излишен грим с един тон филтри и обработка. 😀

Колкото и млада да изглежда, на живо изглежда потресващо и то не от възрастта, а от злоба.

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Ако ще прави албум, нека се постарае, ма да е нещо луксозно, с някви екстри, аху ихи и прочеее, за да може фенове, ако са останали такива, на (Кума) Лиса (Толбухинска), и евентуални други колекционерида кихнат там съответната сума за него. 

Ако ще е просто компилация с песните, които още не е включвала във фризби, няма смисъл. Това може да го направи и в спотифай и другите платформи със същия успех. 

Ние много добре знаем обаче как не и се занимава и вероятността да пусне албум с тестери на Пуфис и Савекс е значително по-голяма 

И аз очаквах в "Да гори в любов" да е включила само познати песни като "Разкрий ме", "Скоро", "Лудата дойде", "Тук жена му пази", "Пада звезда", "Няма да ти пиша" и още такива които не са в албум, но учудващо тогава половината от песните бяха нови. След албума до момента има "Беден в сърцето", "В твоето легло", "Горчиви истини" с Лидия, "От утре", "Сладкото зло" и дуета със Софи Маринова, т.е. 6 песни, освен ако не е решила отново половината да са нови. След последния албум имам надежди, че няма да бъде компилация и със сигурност ще има нови песни. Има доста песни извън албуми. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Just_Me каза:

Изпълнителите получават крайната бройка гледания - оригинален клип + фен клипове и тн.

Тях ги интересуват гледанията + някои хора тук 😄

И на мен понякога ми е интересно колко гледания е направила дадена песен. Ама не следя по часове като някои, а поглеждам през няколко месеца, че и повече 😄

Ако под другите клипове са отбелязани правоносителя за клипа, и изпълнителя получава каквато монетизацияи имат въпросните фенски клипове, вероятно получават и бройките от тях като статистика. Даже реално вероятно получават повече обща бройка гледания, вкрайна сметка, пускането на един и същи клип 100 пъти, ютуб не отчита 100 гледания на него. Ако си пуснеш 50 фенски клипчета, обаче може да отчете 50 гледания, а даже и вероятно да ги монетизира. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли? Тая Джулия не му ли каза да отива да играе като селянин по филмите вместо да пее! Да пускат нов сезон на "София ден и нощ" та да спре с тия песни! Някой слуша ли го? Е, може би само Джулия.... в леглото!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах ГалА да стане и да почне да маа гюбеци на фона на мазната цигания :D

"Ай дЪна дЪнаа""ХЪХЪХЪ"

"Аз ш'си пучина малку ни искъъмм(трябва да прекарвам бежанци с мойто чедо) " :D :D :D

 

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...