Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Никога не съм разбирал манията по Мария Петрова тук. Да,определено е талантлива,но няма никаква харизма. Понякога колкото и да си талантлив просто не ставаш за голямата сцена,а не е като да не са се опитали да я наложат-имаше 2-3 песни от Оцко,дует или фт с Джена когато беше пика й отделно мисля че й бяха направили и някякво по провокативно клипче..

Всъщност някой знае ли с какво се занимава към днешна дата?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

И на мен никога не ми е била сред най-любимите, но за някои фолк фенове беше една от последните напразни надежди, че след златните години още може да се пробие само с глас. :D Иначе, като ценител и на класиката, съм привърженик повече на друга Пайнерска дива със същото име. 🤩

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя още преди Пайнер има песен "ТИ СИ" като МарЕя която всъщност изобщо не е лоша:


А за мен тази песен й е най-добрата:

Също попадение: "Данък мнение". Демото звучеше по малко по-различен начин и може би година, година и нещо преди да я направи самата мелодия е била за Преслава, но явно нещо не й е харесала:


 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева обаче наистина заличава всички следи от Пайнер.

Най-вероятно е била на протест за цените на горивата, напекло я слънцето по перхидролната глава, огледала се в чантичката си Dior и решила че не може повече да дава процент на Пайнера - криза е. 
После се замислила как конкуренцията ѝ в Пайнер е Малена, Диона и Палома и е физически невъзможно да я огрее някакво внимание - особено имайки предвид че Паломините скули закриват самото Слънце от време на време.

Tsetsi Music 🔜 2022

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Цура Янева обаче наистина заличава всички следи от Пайнер.

Най-вероятно е била на протест за цените на горивата, напекло я слънцето по перхидролната глава, огледала се в чантичката си Dior и решила че не може повече да дава процент на Пайнера - криза е. 
После се замислила как конкуренцията ѝ в Пайнер е Малена, Диона и Палома и е физически невъзможно да я огрее някакво внимание - особено имайки предвид че Паломините скули закриват самото Слънце от време на време.

Tsetsi Music 🔜 2022

Палома излиза в майчинство! :D Остава Малена, Диона и Ивета? :O 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

И на мен никога не ми е била сред най-любимите, но за някои фолк фенове беше една от последните напразни надежди, че след златните години още може да се пробие само с глас. :D Иначе, като ценител и на класиката, съм привърженик повече на друга Пайнерска дива със същото име. 🤩

Между другото днес си пуснах Токсичен,тъй като онзи ден го чух от една кола и ме зариби отново. След втория припев и клипа,и песента са лудница.🥵

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Между другото днес си пуснах Токсичен,тъй като онзи ден го чух от една кола и ме зариби отново. След втория припев и клипа,и песента са лудница.🥵

Това несъмнено й е най-големия соло успех след раждането. За жалост дори и аз като дългогодишен фен на Десислава все по-малко се кефя на песните й от същия този период и нещо не ги слушам... твърде много се обезличи вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Това несъмнено й е най-големия соло успех след раждането. За жалост дори и аз като дългогодишен фен на Десислава все по-малко се кефя на песните й от същия този период и нещо не ги слушам... твърде много се обезличи вече.

А спомняш ли си какви скандали ставаха тук миналата година заради тая песен? Добре че все пак стана някакъв хит,че отсрамихме положението.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

А спомняш ли си какви скандали ставаха тук миналата година заради тая песен? Добре че все пак стана някакъв хит,че отсрамихме положението.

Да, мисля, че в крайна сметка и двете страни получиха някакво признание и удовлетворение. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

И на мен никога не ми е била сред най-любимите, но за някои фолк фенове беше една от последните напразни надежди, че след златните години още може да се пробие само с глас. :D Иначе, като ценител и на класиката, съм привърженик повече на друга Пайнерска дива със същото име. 🤩

България знае и помни само една Мария Петрова.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

Опаааа. :D

 

Сега да видим как заради Стораро ще стане хит, нищо че е на Калин Димитров отново и прилича на 1-2 стари на Глория.

Само баба ви Глория може да качи клип в 8 сутринта. 
Не е лоша песента, но не е и нищо ново. Самият припев може да се наложи, но останалата част от песента няма запяване с този текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът, че е в 8 сутринта??? :blink: Това е онлайн пространство. Не е БНТ 6 от 42 тото-то да изпуснеш тегленията. Вече се чудите какво да злобеете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Какъв е проблемът, че е в 8 сутринта??? :blink: Това е онлайн пространство. Не е БНТ 6 от 42 тото-то да изпуснеш тегленията. Вече се чудите какво да злобеете.

Не се чудя - направо злобея

spacer.png

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Само баба ви Глория може да качи клип в 8 сутринта. 
Не е лоша песента, но не е и нищо ново. Самият припев може да се наложи, но останалата част от песента няма запяване с този текст.

Не се изненадвай, в 8 бабките вече обядват. Демек евала, избрала е час пик с най-много фенове он-лайн. 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло точно от това се нуждаеше. За никой не е тайна, че Тони Стораро се котира в дискотеките. За първи път от ''Ненаситна'' Глория има реален шанс за дискотечен хит.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...