Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 минута, plambata каза:

Какво ти стори тая жена, че така я награби? Нито ми е грозна, нито ми е тъпа. Виж за мръсница ще се съглася, но това е едно от големите й предимства всъщност. 🤪

Разбрах, че е протеже на мафията и си е служила с нечестни методи, за да се добере до върха. Първата некадърна и грачеща "певица" - лидерка в жанра.

В добавка към това - наистина е тъпа. Виждали сме многократно по интервюта. Толкова е проста, че винаги прави някакви жални очи, когато се изказва. Иначе в клиповете и по кръчмите знае да се клечи и да пъшка. Животно.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Ти си за мен” наистина е типичен Ганев комерс и нищо нечувано или оригинално. Браво, че стана хит, но наистина не е кой знае какво. Звучи като 10 други от Ганев.

Галена е това, което е заради експерименти без еталон като “Спри ме”, “Хавана Тропикана”, “Дай ми”, “Кой”. Бих наредил и “Еуфория” до тях, понеже е нещо ново. Нека продължава да залага на различното и да задава стандарти. 
Заради комерси и едннотипие затова чалгата е толкова западнала в момента. Защото т.нар. топ имена се оставиха на дискотеките да им налагат какво да “творят”. Затова всички са под кривата круша и име като Десислава пее боклуци, защото видиш ли трябвало да угажда на масата. Толкова ли си проста? Нали си голямото име - наложи нов стандарт, рискувай, наложи нов стил. И така са всички останали с много малки изключения. 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DoloresPunchev каза:

Разбрах, че е протеже на мафията и си е служила с нечестни методи, за да се добере до върха. Първата некадърна и грачеща "певица" - лидерка в жанра.

В добавка към това - наистина е тъпа. Виждали сме многократно по интервюта. Толкова е проста, че винаги прави някакви жални очи, когато се изказва. Иначе в клиповете и по кръчмите знае да се клечи и да пъшка. Животно.

Забавлява ме фазата ти определено. Дай примери за нечестни методи и за мафиоти, които са я избутали до върха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Забавлява ме фазата ти определено. Дай примери за нечестни методи и за мафиоти, които са я избутали до върха. 

Знам, създавам ти тръпка. 😂

Няма да си издавам източниците, нито информацията, която имам. Достатъчно е, че бях най-големият й подръжник. Прави си сметката...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

“Ти си за мен” наистина е типичен Ганев комерс и нищо нечувано или оригинално. Браво, че стана хит, но наистина не е кой знае какво. Звучи като 10 други от Ганев.

Галена е това, което е заради експерименти без еталон като “Спри ме”, “Хавана Тропикана”, “Дай ми”, “Кой”. Бих наредил и “Еуфория” до тях, понеже е нещо ново. Нека продължава да залага на различното и да задава стандарти. 

Ти не си за мен е супер, защото е класически попфолк с приятен текст, който не е за кучки и тарикатки.

Честно казано, изброените от теб песни не са никакви експерименти. Харесвам Тропиканата и до днес, но Кости има много такива песни.

Преди няколко дни пламбата спомена Феноменален като нещо различно за жанра, а всъщност е преработен Зоопарк. Последният й експеримент е може би Точно никога. И после песните от Криско, които не се откроиха особено, защото друго си е чалгийката и тя го знае, не я виня. 

 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, asylum каза:

Ти не си за мен е супер, защото е класически попфолк с приятен текст, който не е за кучки и тарикатки.

Честно казано, изброените от теб песни не са никакви експерименти. Харесвам Тропиканата и до днес, но Кости има много такива песни.

Преди няколко дни пламбата спомена Феноменален като нещо различно за жанра, а всъщност е преработен Зоопарк. Последният й експеримент е може би Точно никога. И после песните от Криско, които не се откроиха особено, защото друго си е чалгийката и тя го знае, не я виня. 

 

Много точно мнение.

И аз се зачудих какъв точно експеримент е "Спри ме"? Тя е кавър.

"Кой" пък е типична чалга, която стана голям хит.

"Дай ми" ако е създала някакво течение в музиката, е това, което никой друг не повтори. Замина безславно тая песен.

Експериментаторката... Да бяхте дали на Преслава милионите на мъжа на Галена и подкрепата на Делян Пеевски и сие.. да видите за какви експерименти щеше да става на въпрос.

Преслава обаче не си продаде душата, а остана вярна на себе си и сърцето си.

Редактирано от DoloresPunchev
  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ти не си за мен е супер, защото е класически попфолк с приятен текст, който не е за кучки и тарикатки.

Честно казано, изброените от теб песни не са никакви експерименти. Харесвам Тропиканата и до днес, но Кости има много такива песни.

Преди няколко дни пламбата спомена Феноменален като нещо различно за жанра, а всъщност е преработен Зоопарк. Последният й експеримент е може би Точно никога. И после песните от Криско, които не се откроиха особено, защото друго си е чалгийката и тя го знае, не я виня. 

 

Само дето Зоопарк сигурно и Анелия не я помни вече, а Феноменален продължава да гърми. Доста експерименти има след Точно никога. Добре де, може би експеримент не е точната дума, но песни, които се отличават от масовото звучене - Сърце например е такава, че даже и Скандал. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DoloresPunchev каза:

Много точно мнение.

И аз се зачудих какъв точно експеримент е "Спри ме"? Тя е кавър.

"Кой" пък е типична чалга, която стана голям хит.

"Дай ми" ако е създала някакво течение в музиката, е това, което никой друг не повтори. Замина безславно тая песен.

Експериментаторката... Да бяхте дали на Преслава милионите на мъжа на Галена и подкрепата на Делян Пеевски и сие.. да видите за какви експерименти щеше да става на въпрос.

Преслава обаче не си продаде душата, а остна вярна на себе си и сърцето си.

Мразя "Кой", но беше мегахит, макар нищо ново да не предложи. То като цяло експериментите в чалгата рядко се приемат добре. Те ако се приемаха, Екстра Нина щеше да е номер 1, ма не е. 

Дай ми си е типична Оцкова песен. 

При Галена печеливш е цялостният продукт - старанието за клипове и визии. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DoloresPunchev каза:

Много точно мнение.

И аз се зачудих какъв точно експеримент е "Спри ме"? Тя е кавър.

"Кой" пък е типична чалга, която стана голям хит.

"Дай ми" ако е създала някакво течение в музиката, е това, което никой друг не повтори. Замина безславно тая песен.

Експериментаторката... Да бяхте дали на Преслава милионите на мъжа на Галена и подкрепата на Делян Пеевски и сие.. да видите за какви експерименти щеше да става на въпрос.

Преслава обаче не си продаде душата, а остана вярна на себе си и сърцето си.

Ако ставаше само с подкрепа и с пари Цура Янева щеше да е кралицата на Балканите вече минимум. Това за толбухинската подметка ще се направя, че не съм го видял. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Еуфория е по-яка от всички песни на Галена в последните 5 години, с изключение на Ти не си за мен и Феноменален. 

i said what i said

Щеше да е по-интересно ако не го казваше за (почти) всяка излязла песен на Галена. А най-яката все още е просташкото шол ;)

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Ако ставаше само с подкрепа и с пари Цура Янева щеше да е кралицата на Балканите вече минимум. Това за толбухинската подметка ще се направя, че не съм го видял. 

Пламене, мисли малко с главата си.

Естествено, че Цветелина може да е кралицата на Балканите. Това ще им развали схемата. Не са толкова прости. Затова и Янева не ходи по участия, нито издава продукция често. Големи хитове си има, въпросът е да не бие толкова на очи като тоталната лидерка. Схематизирани са нещата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DoloresPunchev каза:

Пламене, мисли малко с главата си.

Естествено, че Цветелина може да е кралицата на Балканите. Това ще им развали схемата. Не са толкова прости. Затова и Янева не ходи по участия, нито издава продукция често. Големи хитове си има, въпросът е да не бие толкова на очи като тоталната лидерка. Схематизирани са нещата. 

Може тя, таратанци. Не разбирам ползата от файдата от келепира да налива пара в Галена, а не в Цура. :D Пък и да ти кажа честно ми е все тая откъде й идват парите на Галя. Видно е, че прави нещата с кинти, но и с желание, и с хъс. Песните й ме кефят, тя ме кефи, другото не ме вълнува.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Може тя, таратанци. Не разбирам ползата от файдата от келепира да налива пара в Галена, а не в Цура. :D Пък и да ти кажа честно ми е все тая откъде й идват парите на Галя. Видно е, че прави нещата с кинти, но и с желание, и с хъс. Песните й ме кефят, тя ме кефи, другото не ме вълнува.  

Щом не те вълнува, не разпитвай от къде какво знам. Противоречите си тука цялата шайка на грозната. 

Айде-айде!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DoloresPunchev каза:

Щом не те вълнува, не разпитвай от къде какво знам. Противоречите си тука цялата шайка на грозната. 

Айде-айде!

 

Добре, няма да питам. Просто ще се забавлявам на постовете ти под звуците на топ хитачката "Еуфория". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Добре, няма да питам. Просто ще се забавлявам на постовете ти под звуците на топ хитачката "Еуфория". 

Прави го, но не ми го казвай. Няма да ме цитираш повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DoloresPunchev каза:

@Somniator Тебе акъла ти стига само палци нагоре и надолу ли да даваш? Казах самата истина. Да не си Галена, мръсната?

Акълът ми стига да не се излагам, правейки се на интересен и големия разбирач. Всяко твое мнение е пропито с агресия, неприязън и избиване на комплекси. ... Мълчанието е злато! ...

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен просто Ивана, също така Глория, Екстра Нина, Нелина и другите от по-старото поколение усещат, че дори и да пуснат песен, няма да предизвикат фурора, който са предизвиквали преди, съответно не виждат смисъл да инвестират средства в нови проекти за нулева възвръщаемост. Предпочитат да залагат на ретро хитове и народна музика по участия. Май единственото парче на Глория от миналата година беше народно, имаше и една коледна песничка, която също беше приятна. Но е факт, че интересът към предходните лидерки е спаднал до критичния минимум. Аз даже не знам Ивана все още част от Пайнер ли се води? 

Виждам добра възможност Малина да се завърне с нови парчета. Така нареченото ѝ "пенсиониране" ми се струва преждевременно предвид начина, по който изглежда за годините си, а и това, което може да предложи на музикалната сцена. Точно в момента в Тик Ток песента ѝ "Виж какво" е страшен тренд, масово подрастващите научиха за нея и се наблюдава едно "възраждане" на леко позабравена песен в годините. Но макар и да няма нова песен от близо 4 години, Малина все още си има стабилни участия, за което евала ѝ правя. Малко изпълнители го могат това - и без нови проекти и скорошни хитове, пак да ходят по толкова участия.

По-горе някой беше споделил поста на Таня Боева, в който пише, че предстои нова песен - нямам търпение. Тя е толкова добра певица, има страхотни лирични песни. Надявам се да ни изненада приятно и тя. На Екстра Нина последната песен, издадена в Пайнер, също е прекрасна балада, но остана крайно недооценена - по последни спомени не успя да събере даже 100К гледания, което е жалко. Може би заради това е решила да опита в чужбина. Просто средствата, които влага, за да прави поп-фолк в неин си стил, нямат възвръщаемост.

Горчивата равносметка е, че в Сърбия старите изпълнители се помнят, а при нас са забравени и натирени в ъгъла. А истината е, че всеки от тях е допринесъл по някакъв начин, за да се развие този жанр. И в пъти повече заслужава внимание, отколкото някакви напудрени силиконки, които са инфлуенсърки, плеймейтки, моделки и какви ли не, и решили изведнъж да се преквалифицират в певАчки. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Vanora каза:

Според мен просто Ивана, също така Глория, Екстра Нина, Нелина и другите от по-старото поколение усещат, че дори и да пуснат песен, няма да предизвикат фурора, който са предизвиквали преди, съответно не виждат смисъл да инвестират средства в нови проекти за нулева възвръщаемост. Предпочитат да залагат на ретро хитове и народна музика по участия. Май единственото парче на Глория от миналата година беше народно, имаше и една коледна песничка, която също беше приятна. Но е факт, че интересът към предходните лидерки е спаднал до критичния минимум. Аз даже не знам Ивана все още част от Пайнер ли се води? 

Виждам добра възможност Малина да се завърне с нови парчета. Така нареченото ѝ "пенсиониране" ми се струва преждевременно предвид начина, по който изглежда за годините си, а и това, което може да предложи на музикалната сцена. Точно в момента в Тик Ток песента ѝ "Виж какво" е страшен тренд, масово подрастващите научиха за нея и се наблюдава едно "възраждане" на леко позабравена песен в годините. Но макар и да няма нова песен от близо 4 години, Малина все още си има стабилни участия, за което евала ѝ правя. Малко изпълнители го могат това - и без нови проекти и скорошни хитове, пак да ходят по толкова участия.

По-горе някой беше споделил поста на Таня Боева, в който пише, че предстои нова песен - нямам търпение. Тя е толкова добра певица, има страхотни лирични песни. Надявам се да ни изненада приятно и тя. На Екстра Нина последната песен, издадена в Пайнер, също е прекрасна балада, но остана крайно недооценена - по последни спомени не успя да събере даже 100К гледания, което е жалко. Може би заради това е решила да опита в чужбина. Просто средствата, които влага, за да прави поп-фолк в неин си стил, нямат възвръщаемост.

Горчивата равносметка е, че в Сърбия старите изпълнители се помнят, а при нас са забравени и натирени в ъгъла. А истината е, че всеки от тях е допринесъл по някакъв начин, за да се развие този жанр. И в пъти повече заслужава внимание, отколкото някакви напудрени силиконки, които са инфлуенсърки, плеймейтки, моделки и какви ли не, и решили изведнъж да се преквалифицират в певАчки. 

Единственият проблем на старата генерация е че още живеят в 2005 и не искат да се впишат в новото време. Защо на Десислава,Софка и Камелия им се получава,а на другите не? Дори Максим преди 4 години успя да изкара голям хит въпреки че 15 години не беше пускал нищо и никога не е бил от големите имена на чалгата.

При Ивана все още не е твърде късно. Видя се че като пусне нещо адекватно за времето си като "Твое копие" се получават нещата,а и като цяло на нея все още не се гледа като на леличка за разлика от Глория,която сигурно и песен на ниво "Не сме безгрешни" да пусне пак ще бъде флоп.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е в по-добро положение от Глория, определено. Даже не мога да се сетя по хронология кой е последният хит на Глория. Макар че имаше попадение с песента "Очите не лъжат", която в никакъв случай обаче не е хит. Нещо генерално куца при нея. Подозирам, че едно от нещата е това, което каза - липса на желание към вписване в съвременните предпочитания на аудиторията. Друго би могло да е - липса на подходящ екип. Доколкото знам, Глория не прави проекти с доказалите се вече композитори и хитмейкъри. 

Не знам, сложен е въпросът и определено би имал доста гледни точки, ако се дискутира и със самите изпълнители, за които говорим. Някои от тях може би вече се чувстват зрели, на години и не им се занимава да правят закачливо-пиперливи песни със секси елементи. Все пак не всички са като Малина и Камелия, при които сякаш годините са спрели на около 35-40. А и го има и това, че се вживяват като морални стожери до някаква степен - противопоставят се на "пошлите" съвременни тенденции с висока естетика. Хора разни, оправдания - също. Истината е, че дори една балада да решат да направят, пак може да стане хит, ако работят с правилния екип и вложат достатъчно усилия и старание. Най-важният фактор в съвременната музика освен средства и глас е желанието. Когато си оставил кариерата си на самотек или разчиташ на продуцент/приятел/фенове да ти я оправят, няма как да се случат нещата, колкото и голям талант да си и колкото и хитове да си имал преди години. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А то па на Ивана щото помним кой е последният хит.... сигурно е "Ало, мамо", който е на 6-7 години.

Нещо не отчиташ факта, че публиката вече е много променена, песните са със срок от 2-3 месеца. Не са виновни само изпълнителите, и в световен мащаб куцат малко нещата. Просто този бизнес вече не е толкова актуален и интересен за хората.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Заебете гледанията на Еуфория,истинския скандал е,че Ивана няма нова песен от 2 години и никой не е отчел този факт.💀💀💀

За какво ѝ е на Ивана да дава пари за клип и песен, които едвам ще избутат 1 милион гледания? На този етап от кариерата ѝ ако не пусне нещо силно по-добре да не пуска нищо. Има достатъчно голяма дискография и златни хитове да го избута до пенсия без нови песни.

Според мен може да пробва да се върне към корените си и да направи някой сръбски кавър. Може и да се получи нещо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Андреа преди дни беше тръгнала да говори за семейни ценности, докато преди години снимаше 14 годишната Сузанита в клип с курви. Обожавам биполярността й!

 

  • Haha 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...